• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 175

15836271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26708797 15836271 Na sprzedaż 3-pokojowy zespół pokojowy, o pow. 55,26 m2, dostępne na parterze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w st...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

557 352 PLN (10 134 zł/m2)

3
-
55 m2
2026
15835946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26707626 15835946 Na sprzedaż 3-pokojowy zespół pokojowy, o pow. 61,80 m2, dostępne na parterze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w st...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

623 314 PLN (10 218 zł/m2)

3
-
61 m2
2026
15829937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26655427 15829937 Na sprzedaż dwupoziomowe, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 123,29 m2 (powierzchni całkowitej wraz z podwójnym garażem i piwnicą: 162,20m2 ), zlokalizowane na pierwszym piętrze, w 2-pietrowym budynku wielorodzinnym w zabudowie szerego...

Kielce (Wietrznia) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 550 000 PLN (12 602 zł/m2)

5
-
123 m2
2010
15802338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26263710 15802338 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,20 m2, zlokalizowane na 4 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 22,87m2, - łazienki o po...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

311 920 PLN (9 748 zł/m2)

1
-
32 m2
2026
15800362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26212933 15800362 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,45 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 24,35m2 - pokoju o pow. ...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

434 960 PLN (9 666 zł/m2)

2
-
45 m2
2026
15800280 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26210979 15800280 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,50 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 19,15m2, - sypialni o po...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

365 000 PLN (9 865 zł/m2)

2
-
37 m2
2026
15800281 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26210978 15800281 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,06 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 29,55m2, - 3 sypialni o ...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

697 716 PLN (9 061 zł/m2)

4
-
77 m2
2026
15800220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26209292 15800220 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,36 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 14,82m2, - sypialni o po...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

319 768 PLN (9 993 zł/m2)

2
-
32 m2
2026
15798475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26171881 15798475 Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,61 m² , położone przy Alei Wojska Polskiego w Pruszkowie. W najbliższej okolicy doskonale rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa oferująca bliskość m.in. szkoły, przeds...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

777 000 PLN (10 792 zł/m2)

3
-
72 m2
1985
15794939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26085705 15794939 Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o pow. 32,39 m2 dostępne na IV piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w stanie deweloperskim. W skład mieszkan...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

320 661 PLN (10 021 zł/m2)

1
-
32 m2
2025
15794936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26085704 15794936 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 40,73 m2 dostępne na parterze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w stanie deweloperskim. W skład mieszkania...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

374 716 PLN (9 368 zł/m2)

2
-
40 m2
2025
15794941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26085698 15794941 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 40,49 m2 dostępne na II piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w stanie deweloperskim. W skład mieszkan...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

376 557 PLN (9 414 zł/m2)

2
-
40 m2
2025