• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 082

15883458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27675195 15883458 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone przy zbiegu ulic Źródlanej i Ku słońcu. Dwupoziomowe mieszkanie powstało z połączenia dwóch mieszkań o powierzchni 92,32 i 71,62 metrów. Na pierwszym poziomie przestronny przedpokój, salon z aneksem kuchennym...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 467 000 PLN (9 000 zł/m2)

6
-
163 m2
1938
15719747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24580147 15719747 Klimatyczne mieszkanie z ogrodem i widokiem na góry Szklarska Poręba Dolna NOWA CENA: 319 000 zł Są miejsca, do których chce się wracać. To mieszkanie właśnie takie jest. Położone w spokojnej części Szklarskiej Poręby Dolnej...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

319 000 PLN (5 596 zł/m2)

2
-
57 m2
1930
15893347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27908521 15893347 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINowoczesne mieszkania z ogródkiem lub loggią Osiedle Pileckiego ŻyrardówSzukasz mieszkania, które daje komfort domu, niskie koszty utrzymania i spokojną, kameralną atmosferę?Poznaj Osiedle Pileckiego – nowoczes...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

430 000 PLN (10 488 zł/m2)

2
-
41 m2
-
15803418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26295048 15803418 Trzypokojowe, po generalnym remoncie, w pełni umeblowane, Łódź, Olechów. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży przestronne, widne, umeblowane...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

775 000 PLN (11 071 zł/m2)

3
-
70 m2
2008
15893334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27907168 15893334 Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie, ul. Zachodnia w Woli Mrokowskiej gm. Lesznowola z miejscem parkingowym oraz ogródkiem. Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze budynku szeregowego przy ul...

Lesznowola (Wola mrokowska) (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

580 000 PLN (12 609 zł/m2)

3
-
46 m2
2018
15881301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27628254 15881301 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. Przestronna, widna, kawalerka na osiedlu Piaski. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 31,40 m.kw., usytuowana na czwartym piętrze w budynku ...

Pabianice (Piaski) (Łódzkie, gm. Pabianice)

240 000 PLN (7 742 zł/m2)

1
-
31 m2
1975
15872968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27509090 15872968 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. Bezczynszowe, po remoncie, teren zamknięty, miejsce pod wiatą. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 56 m.kw + 27 m...

Pabianice (Karniszewice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

530 000 PLN (6 386 zł/m2)

3
-
83 m2
1939
15059170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 8536045 15059170 Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,75 m2 usytuowane na parterze nowego, kameralnego, trzypiętrowego budynku zlokalizowanego w dzielnicy Baranówek w sąsiedztwie lasu. W skład lokalu wchodzą: - salon połączony z aneksem kuchennym (25,57...

Kielce (Baranówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

763 750 PLN (13 168 zł/m2)

3
-
58 m2
2023
15059165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 8536034 15059165 Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,71 m2 usytuowane na parterze nowego, kameralnego, trzypiętrowego budynku zlokalizowanego w dzielnicy Baranówek w sąsiedztwie lasu. W skład lokalu wchodzą: - salon połączony z aneksem kuchennym (24,51...

Kielce (Baranówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

880 230 PLN (13 138 zł/m2)

4
-
67 m2
2023
15857055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27112291 15857055 Polecam do sprzedaży elegancko urządzone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni nieco ponad 76 m², położone na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku na Górzyskowie. Nieruchomość znajduje się w kameralnym budynku - na każdym piętrze mieści się t...

Bydgoszcz (Górzyskowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

870 000 PLN (11 447 zł/m2)

3
-
76 m2
2002
15848334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokojowe | południowa ekspozycja | potencjał 26936061 15848334 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m²  + komórka lokatorska 3,5m2 spółdzielczo własnościowe, położone na 1. piętrze w budynku z windą w dzielnicy Gdańsk Piecki-Migowo (Morena). Lokal posiada funkcjonalny układ pomieszczeń oraz południ...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

579 000 PLN (12 063 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15743911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25027248 15743911 Prezentujemy Państwu czteropokojowe mieszkanie położone w Centrum Świdnicy!Na powierzchnie mieszkania składa się przestronny salon, 3 sypialnie, kuchnia, schowek, 2 łazienki oraz przestronny przedpokój.Mieszkanie gotowe do zamieszkania!W mieszkaniu s...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

749 000 PLN (4 305 zł/m2)

4
-
174 m2
1940