• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 001

15760038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25349411 15760038 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone w spokojnej, zielonej okolicy, idealne dla osób ceniących prywatność, ciszę i kontakt z naturą. Nieruchomość oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń jasny salon, wygodną kuchnię oraz łazienkę gotową do codzie...

Szczuki (Mazowieckie, gm. Płoniawy-Bramura)

135 000 PLN (2 547 zł/m2)

2
1
53 m2
1965
15723431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24633476 15723431 Szukasz mieszkania z charakterem, w samym sercu Tucholi? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 70 m².Lokal znajduje się w kameralnym, 3-lokalowym budynku w centrum miastaUkład mieszkania:Przestronny salon2 odd...

Tuchola (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

270 000 PLN (2 813 zł/m2)

3
1
96 m2
1970
15885041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27716126 15885041 Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne, dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m², zlokalizowane na parterze zadbanego budynku w spokojnej, zielonej części Łodzi na Teofilowie (Bałuty).Nieruchomość łączy ustawny układ pomieszczeń, dobre wyposażenie o...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

309 000 PLN (8 132 zł/m2)

2
1
38 m2
1974
15867112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27335380 15867112 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,1 m², położone w cichej i spokojnej okolicy przy ulicy Zarębskiej w Chorzelach. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku.Mieszkanie wyróżnia się bardzo dobrym rozkładem p...

Chorzele (Mazowieckie, gm. Chorzele)

190 000 PLN (4 318 zł/m2)

2
1
44 m2
1970
15864413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27267284 15864413 Przestronne mieszkanie położone w ścisłym centrum Przasnysza, przy ulicy Rynek. Nieruchomość usytuowana na drugim piętrze zapewnia wyjątkowy widok bezpośrednio na serce miastaMieszkanie daje wiele możliwości aranżacyjnych idealne zarówno dla rodziny...

Przasnysz (Mazowieckie, gm. Przasnysz)

260 000 PLN (3 824 zł/m2)

2
1
68 m2
1920
15838988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kameralny apartament w otulinie lasu | 84,5 m² 26737459 15838988 ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Kameralna inwestycja - tylko 4 lokale w całym budynku, co gwarantuje prywatność i unikalny, sąsiedzki charakter.- Bezpośrednie sąsiedztwo lasu - położenie w otulinie terenów zielonych zapewnia czyste powietrze i kojący widok z o...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 390 000 PLN (16 548 zł/m2)

4
-
84 m2
2025
15836251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26707892 15836251 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,99 m² z balkonem i trzema niezależnymi pokojami.Lokal składa się z przestronnego salonu z wyjściem na balkon, dwóch ustawnych sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki, osobnego WC oraz korytarza. Taki układ zapewn...

Przasnysz (Mazowieckie, gm. Przasnysz)

319 000 PLN (5 230 zł/m2)

3
1
61 m2
1988
15746199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25071455 15746199 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33 m² z wydzieloną sypialnią, dużym balkonem (ok. 4 m²) oraz komórką lokatorską. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze budynku z windą z 2009 roku przy ul. Alternatywy. Pełna własność możliwość zakup...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (19 697 zł/m2)

2
1
33 m2
2008
15719052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24558569 15719052 Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,2 m², położone na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku. Funkcjonalny układ pomieszczeń, balkon oraz osobna kuchnia sprawiają, że to idealna propozycja zarówno dla rodziny, jak i jako inwestyc...

Przasnysz (Mazowieckie, gm. Przasnysz)

365 000 PLN (5 141 zł/m2)

4
1
71 m2
1990
15877630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27575072 15877630 Dwupokojowe mieszkanie w samym sercu Warszawy, w kamienicy z 1905 roku. Ostatnie - 4 piętro. Wysokie ponad 3m! Salon, sypiania, oddzielna kuchnia z możliwością otwarcia na salon, łazienka z WC oraz przedpokój. Stan do mieszkania. Okna z ekspozycją...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 040 000 PLN (22 128 zł/m2)

2
-
47 m2
1909
15893460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27911409 15893460 Opiekun oferty:Patrycja Górska602 101 602Otoczenie nieruchomości:W otoczeniu nieruchomości znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe oraz szkoły i przedszkola m.in. Galeria Łódzka, Monopolis oraz centrum handlowe Tulipan. Okolica jest bardzo dobrze...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

579 000 PLN (8 908 zł/m2)

3
-
65 m2
1960
15893441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27911250 15893441 Nowa oferta- oferujemy na sprzedaż rozkładowe trzypokojowe położone na III piętrze ocieplonego budynku z lat 90-tych.Mieszkanie bardzo jasne i ciepłe otoczone innymi lokalami, co gwarantuje niskie rachunki z tytułu centralnego ogrzewania. Powierzchn...

Gryfino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

415 000 PLN (6 587 zł/m2)

3
-
63 m2
1987