• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 055

15887087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje I 2 balkony I centrum Gdyni 27776661 15887087 Oferowane jest na sprzedaż trzypokojowe spółdzielczo - własnościowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 54,85 m2  mieści się na drugim piętrze w cichej i zielonej dzielnicy Gdynia  Wzgórze Św. Maksymiliana. Mieszkanie jest widne, posiada duże okna, dw...

Gdynia (Wśm) (Pomorskie, gm. Gdynia)

669 000 PLN (12 389 zł/m2)

3
1
54 m2
1962
15826470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Inwestycja | Śródmieście | Lokal VAT 23% 26849101 15826470 Na sprzedaż dwupokojowy lokal w samym sercu Gdańska. Lokal  świetnie sprawdzi się jako mieszkanie pod inwestycję na najem krótkoterminowy lub pod własną działalność gospodarczą (np. pod usługi kosmetyczne, dentystycznye czy kancelarię prawną lub nota...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

945 000 PLN (20 543 zł/m2)

2
1
46 m2
2013
15735053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24849297 15735053 Dwupokojowe mieszkanie w okolicach Centrum!Mieszkanie o powierzchni ok. 63m2, na które składają się dwa osobne, duże pokoje, kuchnia, schowek, łazienka z wc oraz przedpokój.W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele i płytki, instalacja elektryczn...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

335 000 PLN (5 317 zł/m2)

2
-
63 m2
1933
15613584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Garnizon- 2 pok. z miejscem parkingowym 22478659 15613584 Doskonała lokalizacja Prestiżowe osiedle Garnizon Umeblowane i gotowe do zamieszkaniaMieszkanie 2 pokojowe, o ponadstandardowej wysokości 2,8 m, znajduje się na 1 piętrze w apartamentowcu z 2012 roku wchodzącego w skład sławnego osiedla Garnizon w ...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 045 000 PLN (24 302 zł/m2)

2
1
43 m2
2012
15727837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24726212 15727837 Opiekun oferty Krzysztof Dudektel. 602 101 602 Dwupokojowe mieszkanie z ogrodem na osiedlu Jagodno. Nieruchomość z doskonałą przestrzenią dla singli, par czy małych rodzin. Cisza, spokój i zieleń, gdzie mieszkańcy mogą znaleźć relaks i odpoczynek na ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

610 000 PLN (16 486 zł/m2)

2
1
37 m2
2023
15815669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26649494 15815669 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 TYLKO W SDP NIERUCHOMOŚCI - NIE SZUKAJ DALEJ!Otoczenie nieruchomości: Psie Pole to dynamicznie rozwijająca się dzielnica Wrocławia, łącząca miejski charakter z kameralną atmosferą i dużą ilością zielen...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

684 000 PLN (12 906 zł/m2)

3
1
53 m2
2009
15618737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ekskluzywny apartament na sprzedaż w sercu Gdańska 22572371 15618737 Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Nadmotławie Apartments, wybudowanej w 2022 roku. Położony nad brzegiem Motławy, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji miasta, apartament łączy nowoczesny design, wysoki s...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

990 000 PLN (22 000 zł/m2)

2
1
45 m2
2022
15890638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882702 15890638 Nowoczesne, jasne i doskonale zaprojektowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 66,57 m² w prestiżowej inwestycji Novélia Bemowo – gotowe do odbioru i wykończenia dokładnie według własnego stylu oraz potrzeb.To propozycja dla osób, które szukają now...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 010 000 PLN (15 172 zł/m2)

3
2
66.57 m2
2024
15884252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27698461 15884252 Wyjątkowe, pełne charakteru mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie, w budynku z końca lat 50-tych. To propozycja dla osób, które szukają klimatu starej zabudowy i chcą urządzić wnętrze według własnej wizji.Najważniejsze informacje:2 niezal...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

860 000 PLN (19 111 zł/m2)

2
1
45 m2
1957
15857850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27134399 15857850 ​​​​​​BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Nowoczesne osiedle, stan deweloperski. Wrocław Śródmieście Planowana data odbioru II kwartał 2026r. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży mieszkanie w stan...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

920 000 PLN (19 574 zł/m2)

2
-
47 m2
2026
15857745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27133101 15857745 ​​​​​​BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Nowoczesne osiedle, stan deweloperski. Wrocław Śródmieście Planowana data odbioru II kwartał 2026r. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży mieszkanie w stan...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 400 000 PLN (18 182 zł/m2)

4
-
77 m2
2026
15613910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22485953 15613910 Deweloperskie mieszkania w 23-piętrowym wieżowcu z pięknym widokiem na centrum miasta. BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC. Posiadamy ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach, zapytaj o pozostałe. Bezpłatna pomoc p...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

853 197 PLN (19 391 zł/m2)

2
-
44 m2
2023