• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 077

15826941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633288 15826941 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - ul. Bratoszewskiego, mieszkanie do generalnego remontu o powierzchni 57,86 m2, usytuowane na drugim piętrze.Nieruchomość składa się z czterech pokoi. kuchni, łazienki, toalety,  przedpokoju i balkonu.Ekspozycja okien południe i p...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

365 000 PLN (6 404 zł/m2)

4
1
57 m2
1975
15870190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27422896 15870190 Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,54 m², zlokalizowane w Piasecznie przy ul. Pawiej, na kameralnym i dobrze zagospodarowanym Osiedlu Róż.Lokal znajduje się na 5. piętrze budynku. Mieszkanie jest idealne zarówno dla rodz...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

783 000 PLN (14 236 zł/m2)

3
1
55 m2
2016
15832957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26802930 15832957 Szukasz mieszkania 3- pokojowego, do własnej aranżacji, w świetnej lokalizacji w Rudzie Śląskiej (dzielnica Wirek)??Na sprzedaż mieszkanie w o powierzchni użytkowej 59,07 m2 do remontu znajdujące się w Rudzie Śląskiej przy ulicy 1 Maja (Wirek). Mies...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

269 000 PLN (4 559 zł/m2)

3
1
59 m2
1981
15812315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26479036 15812315 Na sprzedaż mieszkanie w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Adamieckiego 2 o powierzchni 50 m². Mieszkanie składa się z trzech pokoi, łazienki, kuchni i przedpokoju i położone na czwartym piętrze 10-cio piętrowego budynku.Niewątpliwym atutem mieszkania ...

Dąbrowa Górnicza (Reden) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

349 000 PLN (7 271 zł/m2)

3
-
48 m2
1974
15811923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26444848 15811923 Wyjątkowe, przestronne i słoneczne mieszkanie na Osiedlu Leśnym natura tuż za oknem!OKAZJA. OBNIŻKA CENY!Oferujemy na sprzedaż przestronne, ustawne i w pełni wyposażone mieszkanie, które zachwyca idealnym stanem technicznym i wysoką jakością wykończ...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

719 000 PLN (8 877 zł/m2)

3
1
81 m2
2008
15798181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26164541 15798181 Na sprzedaż kawalerka w centrum Pabianic 29 m², parter, pełna własność z Księgą Wieczystą.Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 29 m² zlokalizowane na parterze 2-piętrowej kamienicy w ścisłym centrum Pabianic, tuż przy kompleksach Echo...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

130 000 PLN (4 483 zł/m2)

1
1
29 m2
1922
15750990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25131024 15750990 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,5 m², w cenie 332 300 PLN usytuowany na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku z cegły. Lokal przeszedł remont generalny w 2020 roku . Aktualny stan mieszkania - do odświeżenia. Czynsz wynosi około 500 zł przy jednej os...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

320 000 PLN (8 205 zł/m2)

2
1
39 m2
1980
15659998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23454873 15659998 Apartament z balkonem na 9 piętrze budynku w ścisłym centrum Kołobrzegu o pow. 23,46 m2 z widokiem na panoramę miasta w nowoczesnym apartamentowcu z własną bazą zabiegowo-rehabilitacyjną, SPA i niepowtarzalną restauracją z urzekającym widokiem na rze...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

290 000 PLN (12 609 zł/m2)

1
1
23 m2
1986
15466225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19179613 15466225 Zapraszamy do przestronnej, po generalnym remoncie w 2022 roku kawalerki znajdującej się na parterze. Cena ofertowa to 311 500 PLN. Nieruchomość gotowa do wprowadzenia, co oznacza, że możesz cieszyć się swoim nowym domem od zaraz.. Do lokalu przynale...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

311 500 PLN (9 734 zł/m2)

1
1
32 m2
1980
15435354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18477249 15435354 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57 m² za cenę 8275 PLN za m². Mieszkanie znajduje się w dogodnej lokalizacji, przyszłościowym miejscu, zapewniając doskonałą inwestycję na przyszłość. Świetna okazja cenowa!Mieszkanie jest bardzo słoneczne, co spr...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

480 000 PLN (8 276 zł/m2)

3
1
58 m2
1961
15305637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15317596 15305637 Oferuję mieszkanie 44,67 m2 zlokalizowane na 1 piętrze dziesięciopiętrowego bloku mieszkalnego. Oferuję 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,67 m2 zlokalizowane na 1 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku mieszkalnym. Lokal składa się z: salonu , poko...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

416 000 PLN (9 455 zł/m2)

2
1
44 m2
1967
15066474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 8728927 15066474 ŁÓDŹ-mieszkanie w stanie deweloperskim 70 m2 z dwoma balkonami na 4 piętrze w budynku z windą. Proponuję Państwu mieszkanie na czwartym piętrze w 6 - kondygnacyjnym, nowoczesnym, kameralnym budynku o powierzchni 70,55 m2.Składa się ono z pokoju dzien...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

578 500 PLN (8 264 zł/m2)

3
1
70 m2
2023