• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 036

15885331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum, wyremontowana kuchnia i łazienka 27723755 15885331 Atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie położone w samym centrum miasta, naprzeciwko Dworca Świebodzkiego, 10 min piechotą do wrocławskiego rynku przy ul. Tęczowej 10. -> MIESZKANIE Dwustronne mieszkanie o powierzchni 52,31 m² składa się z:- dwóch n...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

689 000 PLN (13 250 zł/m2)

2
1
52 m2
-
15851357 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe, 61m2 w Przerośli 27012658 15851357 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż przestronne i jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,60 m², położone w spo...

Przerośl (Podlaskie, gm. Przerośl)

180 000 PLN (2 500 zł/m2)

3
1
72 m2
1992
15868243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27369609 15868243 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w Warszawie - Centrum, ul. Śliska , w sąsiedztwie Parku Świętokrzyskiego i Pałacu Kultury i Nauki. MIESZKANIE znajduje się na 13. piętrze w 15-piętrowym budynku z windą. Układ: salon (12,8 m2) sypialnia ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

740 000 PLN (20 556 zł/m2)

2
-
36 m2
1967
15889628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27856554 15889628 2 pokoje parter miejsce parkingowe ogrodzone osiedleNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,5 m², położone na parterze w zadbanym, ogrodzonym budynku.Układ pomieszczeń: dwa niezależne pokoje kuchnia (z wejściem z jednego z pokoi) łazienkaStan mie...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

270 000 PLN (7 297 zł/m2)

2
1
37 m2
1972
15841613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26792487 15841613 Prezentujemy Państwu słoneczny, komfortowy apartament o powierzchni 63,5 mkw położone na pograniczu Mokotowa i Wilanowa. Znajduje się na 36 piętrze i ma południową ekspozycję okien.Pełna własność, można przy zakupie posiłkować się kredytem. Rozkład m...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (19 841 zł/m2)

2
2
63 m2
2006
15887338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27780863 15887338 Prezentujemy ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 63,40 m², usytuowanego w malowniczej okolicy pełnej zieleni, zaledwie kilkadziesiąt metrów od urokliwego jeziora ' Pile'. W mieszkaniu znajdują się trzy oddzielne pokoje, k...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

229 000 PLN (3 635 zł/m2)

3
1
63 m2
1978
15885040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27716133 15885040 Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy ul. Szymały. Nieruchomość usytuowana jest na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku, co zapewnia brak sąsiadów nad głową oraz większą prywatność. Lokal wymaga re...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

175 000 PLN (4 605 zł/m2)

2
1
38 m2
1970
15894354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27940786 15894354 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie,Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, w pobliżu ul. Na Błonie.Oferujemy mieszkanie o powierzchn...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

705 000 PLN (17 625 zł/m2)

2
1
40 m2
2026
15893737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27917687 15893737 Dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem na osiedlu: Miasto moje pod inwestycję lub do zamieszkania dla pary.Pożądana lokalizacja.Kameralne, ogrodzone i strzeżone osiedle wybudowane w 2021r.Teren wokół przyjaźnie zagospodarowany z myślą o dzieciach i młodz...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

659 000 PLN (16 073 zł/m2)

2
1
41 m2
2021
15893168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27902701 15893168 Przytulne, ustawne 2 pokoje z osobna, widną kuchnią, świetnie skomunikowane i rewelacyjnej, ceniona przez wielu lokalizacji - Starego Mokotowa! Dzięki bliskości komunikacji miejskiej, dojazd do Centrum i innych dzielnic jest szybki i bezproblemowy, a...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

845 000 PLN (17 245 zł/m2)

2
1
49 m2
1951
15873090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27512024 15873090 Mieszkanie znajduje się w kameralnym budynku w centrum podwarszawskiego Józefowa, w pobliżu jednej z nielicznych tężni w Warszawie oraz licznych terenów zielonych. To idealna propozycja dla osób szukających spokoju po pracy, z dogodnym dojazdem do gł...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

1 870 170 PLN (17 002 zł/m2)

4
2
110 m2
2024
15868958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27395500 15868958 Na sprzedaż nowoczesny apartament inwestycyjny o powierzchni 28,14 mkw., położony w prestiżowym kompleksie Happy Valley Resort w Szklarskiej Porębie.Lokal wykończony w wysokim standardzie hotelowym (4*), w pełni umeblowany i gotowy do generowania doc...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

528 900 PLN (18 889 zł/m2)

1
1
28 m2
2023