• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 052

15868014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe*Blisko Dworca PKP*Parter*Tczew*Młyńska 27361857 15868014 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - Parter - Tczew, ul. Młynska 7Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w zadbanym, 3-kondygnacyjnym budynku mieszkalnym w Tczewie, przy ul. Młynskiej 7.Całkowita powierzchnia Nieruchomoś...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

293 000 PLN (5 980 zł/m2)

2
1
49 m2
1905
15894605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27946416 15894605 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4- pokojowe 86,88 m2 po remoncie spokojna okolica blisko lasu .Szukasz komfortowego mieszkania dla rodziny lub bezpiecznej inwestycji?Ta nieruchomość łączy przestrzeń, funkcjonalność oraz świetną lokalizację w spoko...

Nurzec-Stacja (Podlaskie, gm. Nurzec-Stacja)

399 000 PLN (4 640 zł/m2)

4
1
86 m2
1975
15891395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Na sprzedaż mieszkanie 242,30 m² z możliwością ada 27896613 15891395 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 242,30 m² w samym sercu miasta z zadaszonym parkingiem i wideodomofonemUnikalna oferta sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 242,30 m², usytuowanego w doskonałej lokalizacji, w centrum miasta....

Kwidzyn (Pomorskie, gm. Kwidzyn)

1 800 000 PLN (7 438 zł/m2)

5
3
242 m2
1930
15883070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673636 15883070 Zapraszamy do umawiania spotkań telefonicznie – jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu.Oferta dotyczy apartamentu wykończonego i umeblowanego!Apartament w pierwszej linii brzegowej !Na sprzedaż apartament 2 pokojowy.Rewal, ul.Klifowa- ...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

969 358 PLN (29 900 zł/m2)

2
-
32.42 m2
2025
15873181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27523084 15873181 Przedstawiamy wyjątkową okazję - mieszkanie, które w pełni oddaje urok kamienicy, a jednocześnie daje przestrzeń do stworzenia wymarzonego wnętrza. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca, które łączy klasyczny styl z nowoczesnymi udogodni...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

620 000 PLN (6 657 zł/m2)

3
1
93.14 m2
1926
15868530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27385172 15868530 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

484 711 PLN (7 950 zł/m2)

3
1
60.97 m2
2026
15823641 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26620373 15823641 Zapraszamy do umawiania spotkań telefonicznie – jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu.Oferta dotyczy apartamentu wykończonego i umeblowanego!Apartament w pierwszej linii brzegowej !Na sprzedaż apartament 2 pokojowy.Rewal, ul.Klifowa- ...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

1 113 476 PLN (29 900 zł/m2)

2
-
37.24 m2
2025
15772218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25605310 15772218 Atrakcyjne, przestronne, widokowe 3 pokojowe mieszkanie 74,12 m2 z 2 balkonami, ogródkiem oraz przynależnym miejscem postojowym w kameralnym budynku w zabudowie szeregowej w Krzyszkowicach. Biuro dysponuje kluczami - elastyczne możliwośc...

Krzyszkowice (Małopolskie, gm. Myślenice)

747 000 PLN (10 095 zł/m2)

3
-
74 m2
2017
15894602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27946419 15894602 Na sprzedaż 3-pokojowe klimatyczne bezczynszowe mieszkanie na I piętrze zabytkowego budynku na wsi pod Kołobrzegiem, położone w odległości 11 km od pięknej i szerokiej piaszczystej plaży!To przestronne mieszkanie własnościowe o powierzchni 60 m2 jest...

Sarbia (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

399 000 PLN (6 650 zł/m2)

3
1
60 m2
1933
15888592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27817560 15888592 Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzy pokojowego, zlokalizowanego w dzielnicy Pomorzany.Mieszkanie położone jest na 6 piętrze ocieplonego wieżowca z 1980 roku. Na powierzchnię około 47 m2 składają się:- salon o pow. około 15 m2- sypi...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

475 000 PLN (10 106 zł/m2)

3
1
47 m2
1980
15888382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27811236 15888382 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia atrakcyjne mieszkanie położone w Nowej Sarzynie – idealne dla osób poszukujących harmonii pomiędzy spokojem codziennego życia a wygodnym dostępem do miejskich udogodnień.Oferta na wyłączność tylko w biu...

Nowa Sarzyna (Podkarpackie, gm. Nowa Sarzyna)

249 000 PLN (4 990 zł/m2)

3
1
49.9 m2
1980
15639197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23034080 15639197 4 Pokoje z parkingiem. Ciche i klimatyzowane mieszkanie w pełni umeblowane, gotowe do wprowadzenia od zaraz.Opiekun oferty: Łukasz Duracz tel: 602 101 602 Opis lokalizacji: Mieszkanie zlokalizowane jest w kameralnej, dwupiętrowej kamienicy przy ul. W...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

633 000 PLN (8 792 zł/m2)

4
-
72 m2
1920