• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 24 860

15824485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633235 15824485 Dwa mieszkania w cenie jednego !Na sprzedaż przestronne mieszkania o łącznej powierzchni 95 m2 umiejscowione w zadbanej kamienicy na Górnej. Cena nieruchomości wynosi 7 083 PLN za metr kwadratowy, co czyni ją atrakcyjną ofertą na rynku nieruchomości....

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

674 100 PLN (7 096 zł/m2)

4
2
95 m2
1902
15894937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27952011 15894937 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż spółdzielczo własnościowe 2 stronne ustawne i przestrzenne 3 pokojowe mieszkanie na spokojnym i bezpiecznym Fikakowie, gdzie rodzinny z dziećmi w spokoju spędzają czas na centralnym boiskuplacu...

Gdynia (Wielki kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

650 000 PLN (10 484 zł/m2)

3
-
62 m2
1990
15894936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27952008 15894936 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOferuję gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 39 m² na Przymorzu Małym.Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w nowoczesnym budynku z windą.Wnętrze jest odnowione i urządzone w stylu skandynaw...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

799 000 PLN (20 487 zł/m2)

2
-
39 m2
2018
15894930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27952013 15894930 Oferta dodana za pomocą ADDOMSoft loftowe mieszkanie dwupoziomowe 82,20 m² + 95 m² po podłodze Józefosław, ul. KwadratowaNa sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie urządzone w modnym stylu soft loft, położone w jednej z najbardziej poszukiwanyc...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

938 000 PLN (11 301 zł/m2)

5
-
83 m2
2003
15894935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27952009 15894935 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż funkcjonalne bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 54,71 m², położone na parterze w bloku, w spokojnej, zielonej okolicy, z szybkim dojazdem do Kluczborka i Olesna.To idealne miejsce dla osób, ...

Lasowice Wielkie (Lasowice małe) (Opolskie, gm. Lasowice Wielkie)

130 000 PLN (2 364 zł/m2)

2
-
55 m2
1970
15894868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
BEZ PROWIZJI! BEZ PCC! Apartament 4 pok. z tarasem 27949948 15894868 Wyjątkowy, narożny apartament z ogromnym tarasem 16m2 - blisko centrumSzukasz przestrzeni, która łączy nowoczesny design z funkcjonalnością i świetną lokalizacją? To 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Kolejowej to propozycja dla osób ceniących komfort, d...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 790 000 PLN (19 457 zł/m2)

4
2
92 m2
2026
15890112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokoje z ogródkiem,0%PCC,BEZ PROWIZJI 27869769 15890112 3-pokojowy apartament z prywatnym ogródkiem - Mokotów, ul. Cybernetyki0% prowizji Bez PCC 2% Stan deweloperski do własnej aranżacji.Nowoczesny apartament z ogródkiem w jednej z najbardziej pożądanych części Mokotowa. To miejsce stworzone dla osób, ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 149 000 PLN (17 953 zł/m2)

3
2
64 m2
2026
15873043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny Apartament 43,81 m² | 2 Pokoje | Balkon 27511152 15873043 Nowoczesny Apartament 43,81 m² 2 Pokoje Balkon 3,38 m² 1 piętroWawer Salon na Wschód 0% PCC Bez ProwizjiApartament w sercu Wawra idealnie łączy miejską wygodę z bliskością natury. Położony w spokojnym Marysinie Wawerskim, zapewniają ciszę i zie...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

731 627 PLN (17 015 zł/m2)

2
1
43 m2
2026
15894875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
BEZ PCC i PROWIZJI! Mieszkanie 4 pokojowe-Mokotów 27950187 15894875 Rodzinny 4 pokojowy apartament 72 m² z 2-ma łazienkami. Twoja Przestrzeń na Mokotowie (0% PCC 0% Prowizji)Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem. Wyróżniona Oferta: Prezentujemy wyjątkowo funkcjonalne, 4-pokojowe, dwus...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (15 972 zł/m2)

4
2
72 m2
-
15894867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
BEZ PCC! BEZ PROWIZJI! Apartament 4 pok.salon 35m2 27949947 15894867 Wyjątkowy, apartament z dużą loggią w okazyjnej cenie- blisko centrumSzukasz przestrzeni, która łączy nowoczesny design z funkcjonalnością i świetną lokalizacją? To 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Kolejowej to propozycja dla osób ceniących komfort, pr...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 550 000 PLN (19 375 zł/m2)

4
2
80 m2
2026
15890162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Penthouse z tarasem, 4pokoje, 0%PCC, BEZ PROWIZJI 27873404 15890162 Penthouse z tarasem 14 m² i panoramicznym widokiem na Mokotów od strony południowej.0% prowizji Bez PCC 2% Ostatnie piętro Standard PremiumWyjątkowy penthouse położony na ostatnim piętrze nowoczesnego apartamentowca w sercu biznesowego Mokotowa. T...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 490 000 PLN (26 774 zł/m2)

4
2
93 m2
2026
15890134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzypak inwestycyjny mieszkalny, 3-kawalerki 27871989 15890134 Pakiet inwestycyjny na Mokotowie - 3 niezależne kawalerki w jednym lokalu 70 m²8% VAT Możliwość zakupu na kredyt hipoteczny Bez PCC 2% Bez prowizjiWyjątkowa oferta inwestycyjna w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji Warszawy. Funkcjonaln...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 450 000 PLN (26 364 zł/m2)

3
3
55 m2
2015