• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 24 989

15533020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20663111 15533020 Ta wyjątkowa oferta jest skierowana do tych, którzy pragną żyć w sercu Krakowa, ciesząc się jednocześnie komfortem, luksusem oraz bliskością kultury i historii tego wyjątkowego miasta. Nie zwlekaj – ta nieruchomość czeka, aby zostać Twoim nowym domem...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 350 000 PLN (15 698 zł/m2)

2
1
86 m2
1920
15366989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 16935510 15366989 Do sprzedaży duże, 5 pokojowe mieszkanie 146 m2 w przedwojennej kamienicy. Wysokość mieszkania 3,5 m. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze przedwojennej kamienicy, na warszawskiej Ochocie. Nieruchomość składa się z 4 niezależnych pokoi, dużego hallu, d...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 490 000 PLN (17 055 zł/m2)

5
1
146 m2
1932
15894827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne mieszkanie 77,5 m2 na Pradze Południe 27949195 15894827 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jasnego, niesamowicie przestronnego 2 pokojowegomieszkania o powierzchni 77,5 m2 w świetnie skomunikowanej części Warszawy.Lokalizacja:Lokal usytuowany jest na ulicy Garibaldiego, w pobliżu Ronda Wiatraczna, mies...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 049 000 PLN (13 623 zł/m2)

2
1
77 m2
2001
15894819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27949190 15894819 NA SPRZEDAŻ WYJĄTKOWE MIESZKANIE 4-POKOJOWE O POW. 80,1m 2 Mieszkanie zaprojektowane przez architekta, wykończone pod klucz! Nowoczesne wnętrze z nowinkami technologicznymi w klimatycznej kamienicy. Mieszkanie znajduje się na II pięt...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

679 000 PLN (8 488 zł/m2)

4
-
80 m2
-
15894815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M4 Z POTENCJAŁEM 63M2 PO PODŁODZE 140M2 Z PIWNICĄ 27949020 15894815 Przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem - Osowa Góra, Bydgoszcz - aż ok. 140 m² po podłodze!Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na trzecim, ostatnim piętrze nowoczesnego apartamentowca z 1996 roku, znajdującego się na cenionym i zielonym ...

Bydgoszcz (Osowa góra) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

468 999 PLN (7 565 zł/m2)

4
1
62 m2
1996
15885886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27743535 15885886 Na sprzedaż atrakcyjny apartament położony w kołobrzeskim Podczelu – dzielnicy, która jest prawdziwą oazą spokoju. To miejsce słynie z pięknej, kameralnej plaży oraz bliskości terenów zielonych Ekoparku, idealnych na spacery i wycieczki rowerowe.Apar...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

595 000 PLN (14 875 zł/m2)

2
1
40 m2
2019
15884356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27699587 15884356 ok. 400 m do plaży 31 m² 37 piętro pełna własność sprzedaż z wyposażeniemTo jest apartament dla osób, które chcą pewnego produktu pod wynajem w Kołobrzegu — i jednocześnie mieć miejsce, do którego można przyjechać “na gotowo”, bez remontów i kompl...

Kołobrzeg (Solne zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

495 000 PLN (15 968 zł/m2)

1
1
31 m2
2006
15876993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27560197 15876993 Grzybowo, ul. Plażowa 4C- spacerem 3 min od plaży, 10 min samochodem od centrum Kołobrzegu.Mieszkanie, które ma dokładnie to, czego szukają klienci nad morzem: bliskość plaży- 200 m, spokój lasu i standard bez żadnych nakładów.Szczegóły:32,89 m² użyt...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

711 382 PLN (22 231 zł/m2)

2
1
32 m2
2025
15868128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27365588 15868128 Kołobrzeg Mazowiecka 38 2 pokoje Parametry nieruchomości:Metraż: 41,87 m²Układ: 2 pokojePiętro: 2Rok budowy: 1992Parking: miejsce za bramą w cenieCzynsz: 860 zł na 4 osobyDlaczego ten układ działa na rynku?2 pokoje przy tym metrażu to dziś jeden z ...

Kołobrzeg (Zamoście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

399 000 PLN (9 732 zł/m2)

2
1
41 m2
1992
15840248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26772176 15840248 3-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEMBez prowizji i podatku PCCW ofercie różne powierzchnie mieszkańErgonomiczne układy mieszkań z możliwością wprowadzenia zmian lokatorskich, dostępne układy 2 5-pokojowych lokali.Każde mieszkanie ma taras, balkon lub log...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

738 432 PLN (12 732 zł/m2)

3
-
58 m2
2026
15687969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23976446 15687969 PRZESTRZENNE MIESZKANIE Z BALKONEM W CICHEJ OKOLICYBrak prowizji i podatku PCCNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69,37 m2 znajdujące się na 2 piętrze inwestycji na wrocławskim Psim Polu. Mieszkanie gotowe do odbioru.Mieszkanie składa się z:- salonu...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

869 000 PLN (12 594 zł/m2)

4
-
69 m2
2024
15656373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23411299 15656373 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM Bez prowizji i podatku PCCW ofercie różne powierzchnie mieszkańMiejsce postojowe i komórka lokatorska w cenie!Planowany termin odbioru: IV kwartał 2025 r.Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 4 -pokojowe o powierzchni 6...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

697 351 PLN (10 408 zł/m2)

4
-
67 m2
2025