• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 24 854

15882486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27665146 15882486 Oferujemy na sprzedaż spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu o powierzchni 45,33 m2, usytuowane na 4. piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku z 2000 r. (4 kondygnacje, bez windy). Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym, klatki schodowe szerokie i...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

359 000 PLN (7 920 zł/m2)

2
1
45.33 m2
2000
15869262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27404705 15869262 Oferujemy na sprzedaż eleganckie mieszkanie w stanie deweloperskim, parter z ogródkiem i miejscem w garażu podziemnym, w nowoczesnej inwestycji z 2026 r. (księga wieczysta w trakcie zakładania), położone w Łodzi przy ulicy Wólczańskiej.Oferta ekskluz...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

425 000 PLN (10 900 zł/m2)

2
1
38.99 m2
2026
15843832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26816844 15843832 REZERWACJA DO 31.05.2026 R.Na sprzedaż funkcjonalne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,37 mkw.,położone na piątym piętrze w budynku z windą, tuż przy stacji metra.To możliwe, jeśli istnieje możliwość zamieszkania, jako całość pod mieszkaniem.W...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (21 568 zł/m2)

2
1
44 m2
2016
15894951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27952986 15894951 PAKIET INWESTYCYJNY - 2 LOKALE, 2 KSIĘGI WIECZYSTE Na sprzedaż wyjątkowy pakiet inwestycyjny w Zabrzu przy ul. Księdza Brzóski - dwa niezależne lokale sprzedawane wyłącznie łącznie. Idealna propozycja dla inwestora szukającego gotoweg...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

249 000 PLN (5 533 zł/m2)

2
-
45 m2
1930
15719039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupoziomowy apartament z bliskością morza 24558546 15719039 OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE !Przedstawiam Państwu wyjątkowy apartament zlokalizowane w pięknym Jantarze, które zachwyci każdego miłośnika natury. Mieszkanie to posiada niezwykłą cechę - położenie blisko morza !.  ATUTY NIERUCH...

Jantar (Pomorskie, gm. Stegna)

890 000 PLN (15 614 zł/m2)

3
1
57 m2
2018
15719177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ekskluzywny apartament blisko morza 24561944 15719177 OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE !Przedstawiam Państwu wyjątkowy apartament zlokalizowane w pięknym Władysławowie, które zachwyci każdego miłośnika natury.Nowy apartament nadmorski z widokiem na rezerwat przyrody o powierzchni 48,3...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

950 000 PLN (19 792 zł/m2)

2
1
48 m2
2022
15894947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27952906 15894947 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,35 m2 w świetnej lokalizacji na warszawskim Bródnie - niedaleko metra. Mieszkanie składa się z:- 3 pokoi (podłoga parkiet jesionowy)-oddzielnej (widnej) kuchni z u...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

614 000 PLN (15 350 zł/m2)

3
-
40 m2
1968
15893391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe 2-pokojowe w świetnej lokalizacji. 27910111 15893391 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i przytulnego mieszkania o powierzchni 32,3 m², położonego na 3. piętrze w wieżowcu z windą, na cenionym i doskonale skomunikowanym osiedlu Mokre w Toruniu.  Mieszkanie jest zadbane, dobr...

Toruń (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

355 000 PLN (11 094 zł/m2)

2
1
32 m2
1977
15831154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne mieszkanie obok stacji Lódź Widzew 26687903 15831154 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 62,3 m², położonego na 4. piętrze w 10-piętrowym bloku z dużą windą, w bardzo dobrze skomunikowanej części Łodzi - przy ul. Jurczyńskiego, tuż obok stacji Łó...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

528 000 PLN (8 516 zł/m2)

2
1
62 m2
1986
15810798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TYLKO U NAS ! Przestronne mieszkanie 73m2 26418632 15810798 Duże przestronne mieszkanie Na sprzedaż Przestronne mieszkanie 73 m² z balkonem Kamierowskie PieceBiuro nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73 m², usytuowane na 1. piętrze w solidnym bloku z 1980 ro...

Kamierowskie Piece (Pomorskie, gm. Skarszewy)

310 000 PLN (5 000 zł/m2)

3
1
62 m2
1980
15719481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zamieszkaj na nowym osiedlu w Kiełpinie–już teraz 24567902 15719481 Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie deweloperskim w KiełpiniePrzedstawiamy nieruchomość położoną w wyjątkowej lokalizacji - w otoczeniu jezior, lasów i malowniczych terenów Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, a jednocześnie zaledwie 5,5 km od centrum ...

Kiełpino (Pomorskie, gm. Kartuzy)

519 000 PLN (6 920 zł/m2)

3
-
75 m2
2024
15877633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wspaniały apartament 4 pokojowy pięknym widokiem 27575001 15877633 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego apartamentu o powierzchni 94,10 m², położonego w prestiżowej części Gdyni - dzielnicy Wielki Kack. Nieruchomość wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, kameralnym charakterem budynku o...

Gdynia (Wielki kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 429 000 PLN (15 202 zł/m2)

4
2
94 m2
2005