• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 24 841

15861685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27210519 15861685 42 m² 2 pokoje do remontu świetny potencjałNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42 m² składające się z dwóch pokoi, idealne dla osób szukających lokalu do własnej aranżacji lub pod inwestycję. Lokal wymaga remontu, co daje możliwość stworzenia prz...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

312 000 PLN (7 429 zł/m2)

2
1
42 m2
1969
15841317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26788928 15841317 Nowoczesny projekt obejmujący 159 mieszkań oraz 2 lokale usługowe, realizowany na warszawskim Żeraniu. W ofercie dostępne będą lokale o różnorodnych powierzchniach – od 35 do 93 m², w układach od 1 do 4 pokoi. Mieszkania wyposażono w przestronne balk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 600 081 PLN (17 978 zł/m2)

4
-
89 m2
-
15841316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26788919 15841316 Nowoczesny projekt obejmujący 159 mieszkań oraz 2 lokale usługowe, realizowany na warszawskim Żeraniu. W ofercie dostępne będą lokale o różnorodnych powierzchniach – od 35 do 93 m², w układach od 1 do 4 pokoi. Mieszkania wyposażono w przestronne balk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

568 170 PLN (14 952 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15841335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26788916 15841335 Nowoczesny projekt obejmujący 159 mieszkań oraz 2 lokale usługowe, realizowany na warszawskim Żeraniu. W ofercie dostępne będą lokale o różnorodnych powierzchniach – od 35 do 93 m², w układach od 1 do 4 pokoi. Mieszkania wyposażono w przestronne balk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

558 540 PLN (14 698 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15841327 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26788914 15841327 Nowoczesny projekt obejmujący 159 mieszkań oraz 2 lokale usługowe, realizowany na warszawskim Żeraniu. W ofercie dostępne będą lokale o różnorodnych powierzchniach – od 35 do 93 m², w układach od 1 do 4 pokoi. Mieszkania wyposażono w przestronne balk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

692 642 PLN (14 430 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15841338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26788910 15841338 Nowoczesny projekt obejmujący 159 mieszkań oraz 2 lokale usługowe, realizowany na warszawskim Żeraniu. W ofercie dostępne będą lokale o różnorodnych powierzchniach – od 35 do 93 m², w układach od 1 do 4 pokoi. Mieszkania wyposażono w przestronne balk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

539 280 PLN (14 192 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15841330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26788907 15841330 Nowoczesny projekt obejmujący 159 mieszkań oraz 2 lokale usługowe, realizowany na warszawskim Żeraniu. W ofercie dostępne będą lokale o różnorodnych powierzchniach – od 35 do 93 m², w układach od 1 do 4 pokoi. Mieszkania wyposażono w przestronne balk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

653 400 PLN (13 613 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15795538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26097759 15795538 Witam na sprzedaż  mieszkanie  2 pokojowe bezczynszowe 46.7 m2 w Biesowicach - Znajdujące się na 1 piętrze 8 rodzinnego bloku.- Wyremontowane gotowe do zamieszkania .- Kuchnia z oknem.-Nowy dach, piwnica 9m2, komórka 10m2, garaż murowany 20m2.- Nowe ...

Biesowice (Pomorskie, gm. Kępice)

169 000 PLN (3 674 zł/m2)

1
-
46 m2
1970
15862384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27224995 15862384 **Mieszkanie z potencjałem na Zabobrzu widok na góry, balkon, świetna lokalizacja!**  **Spółdzielczo-własnościowe** **możliwość zakupu przez obcokrajowców** bez dodatkowych formalności**Na sprzedaż oferuję **dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

300 000 PLN (7 895 zł/m2)

2
1
38 m2
1970
15841331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26788915 15841331 Nowoczesny projekt obejmujący 159 mieszkań oraz 2 lokale usługowe, realizowany na warszawskim Żeraniu. W ofercie dostępne będą lokale o różnorodnych powierzchniach – od 35 do 93 m², w układach od 1 do 4 pokoi. Mieszkania wyposażono w przestronne balk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

581 887 PLN (14 920 zł/m2)

2
-
39 m2
-
15841318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26788905 15841318 Nowoczesny projekt obejmujący 159 mieszkań oraz 2 lokale usługowe, realizowany na warszawskim Żeraniu. W ofercie dostępne będą lokale o różnorodnych powierzchniach – od 35 do 93 m², w układach od 1 do 4 pokoi. Mieszkania wyposażono w przestronne balk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

981 618 PLN (14 023 zł/m2)

4
-
70 m2
-
15878379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27594894 15878379 Oferuję na sprzedaż przestronne i elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 74,10 m², usytuowane na zamkniętym, nowoczesnym osiedlu w Kołobrzegu.GŁÓWNE ATUTY NIERUCHOMOŚCI- NOWE BUDOWNICTWO 2024 wysoki standard, gotowe do zamieszkania- DUŻY BALK...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

999 000 PLN (13 500 zł/m2)

3
1
74 m2
2024