• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 24 840

15841318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26788905 15841318 Nowoczesny projekt obejmujący 159 mieszkań oraz 2 lokale usługowe, realizowany na warszawskim Żeraniu. W ofercie dostępne będą lokale o różnorodnych powierzchniach – od 35 do 93 m², w układach od 1 do 4 pokoi. Mieszkania wyposażono w przestronne balk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

981 618 PLN (14 023 zł/m2)

4
-
70 m2
-
15878379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27594894 15878379 Oferuję na sprzedaż przestronne i elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 74,10 m², usytuowane na zamkniętym, nowoczesnym osiedlu w Kołobrzegu.GŁÓWNE ATUTY NIERUCHOMOŚCI- NOWE BUDOWNICTWO 2024 wysoki standard, gotowe do zamieszkania- DUŻY BALK...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

999 000 PLN (13 500 zł/m2)

3
1
74 m2
2024
15876760 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27552808 15876760 Apartament blisko morza z miejscem parkingowym w Sianożętach gotowy do zamieszkania! Główne atuty nieruchomości:- ŚWIETNA LOKALIZACJA SPOKOJNA OKOLICA BLISKO MORZA- DO PLAŻY OK. 400 M (6 MINUT SPACEREM)- NOWOCZESNE OSIEDLE Z BOGATĄ INFRASTRUKTURĄ- P...

Sianożęty (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

750 000 PLN (18 293 zł/m2)

2
1
41 m2
2016
15864690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27271951 15864690 Nowoczesne 3 pokoje z dużym ogródkiem Daniszewska 22A, Warszawa (Białołęka) !Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 56 m² z prywatnym ogródkiem 55 m², położone w nowoczesnym bloku z 2019 roku przy ul. Daniszewskiej 22A. Funkcjonalny układ 3 ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

800 000 PLN (14 286 zł/m2)

3
1
56 m2
2019
15841333 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26788931 15841333 Nowoczesny projekt obejmujący 159 mieszkań oraz 2 lokale usługowe, realizowany na warszawskim Żeraniu. W ofercie dostępne będą lokale o różnorodnych powierzchniach – od 35 do 93 m², w układach od 1 do 4 pokoi. Mieszkania wyposażono w przestronne balk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

915 110 PLN (17 266 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15841325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26788930 15841325 Nowoczesny projekt obejmujący 159 mieszkań oraz 2 lokale usługowe, realizowany na warszawskim Żeraniu. W ofercie dostępne będą lokale o różnorodnych powierzchniach – od 35 do 93 m², w układach od 1 do 4 pokoi. Mieszkania wyposażono w przestronne balk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

704 742 PLN (14 682 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15841329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26788929 15841329 Nowoczesny projekt obejmujący 159 mieszkań oraz 2 lokale usługowe, realizowany na warszawskim Żeraniu. W ofercie dostępne będą lokale o różnorodnych powierzchniach – od 35 do 93 m², w układach od 1 do 4 pokoi. Mieszkania wyposażono w przestronne balk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

588 535 PLN (15 906 zł/m2)

2
-
37 m2
-
15841340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26788925 15841340 Nowoczesny projekt obejmujący 159 mieszkań oraz 2 lokale usługowe, realizowany na warszawskim Żeraniu. W ofercie dostępne będą lokale o różnorodnych powierzchniach – od 35 do 93 m², w układach od 1 do 4 pokoi. Mieszkania wyposażono w przestronne balk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

771 172 PLN (14 021 zł/m2)

2
-
55 m2
-
15841332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26788922 15841332 Nowoczesny projekt obejmujący 159 mieszkań oraz 2 lokale usługowe, realizowany na warszawskim Żeraniu. W ofercie dostępne będą lokale o różnorodnych powierzchniach – od 35 do 93 m², w układach od 1 do 4 pokoi. Mieszkania wyposażono w przestronne balk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 764 PLN (14 484 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15841339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26788918 15841339 Nowoczesny projekt obejmujący 159 mieszkań oraz 2 lokale usługowe, realizowany na warszawskim Żeraniu. W ofercie dostępne będą lokale o różnorodnych powierzchniach – od 35 do 93 m², w układach od 1 do 4 pokoi. Mieszkania wyposażono w przestronne balk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

981 618 PLN (14 023 zł/m2)

4
-
70 m2
-
15841315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26788911 15841315 Nowoczesny projekt obejmujący 159 mieszkań oraz 2 lokale usługowe, realizowany na warszawskim Żeraniu. W ofercie dostępne będą lokale o różnorodnych powierzchniach – od 35 do 93 m², w układach od 1 do 4 pokoi. Mieszkania wyposażono w przestronne balk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 405 PLN (14 175 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15841326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26788906 15841326 Nowoczesny projekt obejmujący 159 mieszkań oraz 2 lokale usługowe, realizowany na warszawskim Żeraniu. W ofercie dostępne będą lokale o różnorodnych powierzchniach – od 35 do 93 m², w układach od 1 do 4 pokoi. Mieszkania wyposażono w przestronne balk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

546 700 PLN (14 018 zł/m2)

2
-
39 m2
-