• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Łódź Śródmieście

Znalezionych ofert: 57

15877271 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27563776 15877271 Lokal komercyjny 196 m² Centrum Łodzi ul. Ogrodowa Wysoka widocznośćOferujemy do wynajęcia reprezentacyjny lokal komercyjny o łącznej powierzchni 196,42 m², położony w centralnej części Łodzi, przy ul. Ogrodowej, w bezpośrednim sąsiedztwie Manufak...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

4 500 PLN (23 zł/m2)

3
-
196.42 m2
-
15860539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27182840 15860539 Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie o wysokim standardzie, położone w nowym, niskim bloku z 2024 roku przy ulicy Kościuszki w Śródmieściu Łodzi.Lokalizacja:Mieszkanie znajduje się na osiedlu zamkniętym, w cichej ulicy osiedlowej, co gwarantu...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 550 PLN (82 zł/m2)

2
1
31.02 m2
2024
15801633 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26243449 15801633 Zapraszam serdecznie :)Oferta wynajmu dotyczy kawalerki 19,94 m2 znajdującej się w ładnym mieszkaniu, w Łodzi przy ul. Żeligowskiego 43. Nieruchomość to nowoczesny apartamentowiec w centrum Polesia, z monitoringiem i ochroną. Lokalizacja mieszkania g...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 300 PLN (68 zł/m2)

1
1
19 m2
2012
15801929 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26253114 15801929 Zapraszam serdecznie :)Oferta wynajmu dotyczy kawalerki 20,49 m2 znajdującej się w ładnym mieszkaniu, w Łodzi przy ul. Żeligowskiego 43.Nieruchomość to nowoczesny apartamentowiec w centrum Polesia, z monitoringiem i ochroną.Lokalizacja mieszkania gwa...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 400 PLN (70 zł/m2)

1
1
20 m2
2012
12510158 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16916370 12510158 Lokal położony w znakomitej lokalizacji, budynek wyróżniający się spośród innych łódzkich biurowców. Zankomita lokalizacja w centrum miasta co ułatwia dojazd klientom i pracownikom środkami komunikacji miejskiej. Ponadto dwa wjazdy na teren kompleksu...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

4 816 PLN (43 zł/m2)

11
-
112 m2
2008
12510151 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16916369 12510151 Biuro położone w znakomitej lokalizacji, budynek wyróżniający się spośród innych łódzkich biurowców. Zankomita lokalizacja w centrum miasta co ułatwia dojazd klientom i pracownikom środkami komunikacji miejskiej. Ponadto dwa wjazdy na teren kompleksu...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

13 937 PLN (55 zł/m2)

11
-
253 m2
-
14933952 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 5054843 14933952 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIApartament 65m2 Centrum 4 pokoje miejsce garażoweLokalizacja: Centrum Łodzi, ul. Senatorska 29 przy KilińskiegoBudynek: apartamentowiec, rok oddania 2022, udogodnienia: winda, osiedle ogrodzone, monitorowane, ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

3 800 PLN (58 zł/m2)

4
-
65 m2
2022
15821542 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26578252 15821542 Przępiękny narożny lokal w prestiżowej inwestycji La Vie Art.Przedmiotem najmu jest narożny lokal usługowy o powierzchni ok. 203m2, który znajduje się w Łodzi przy ul. 6 Sierpnia 10.Lokal znajduje się w inwestycji La Vie Art, przy skrzyżowaniu ulicy ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

18 347 PLN (90 zł/m2)

11
-
203.86 m2
2026
15821543 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26578251 15821543 Przedmiotem najmu jest lokal usługowy 204B o powierzchni ok. 142m2, który znajduje się w centrum Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 204210, tuż przy łódzkim Manhattanie. Lokal znajduje się na parterze 19-piętrowego budynku z lat 70-80. Witryny skierowane s...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

15 738 PLN (65 zł/m2)

11
-
242.13 m2
1975
15821546 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26578253 15821546 Przedmiotem najmu jest lokal NAROŻNY usługowy w centrum Łodzi przy ul. Tuwima 88.Lokal znajduje się dokładnie na wjeździe na osiedle Tuwima Apartments. Zalety lokalizacji:- osiedle jest częścią Nowego Centrum Łodzi – prestiżowej dzielnicy o powierzch...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

5 570 PLN (85 zł/m2)

11
-
65.53 m2
2025
15819641 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26614760 15819641 Do wynajęcia od zaraz, mieszkanie znajdujące się przy ulicy Sterlinga 20 w Łodzi. Lokal mieszkalny zlokalizowany jest w kamienicy własnościowej na 3 piętrze, która jest świeżo po remoncie. W kamienicy są dostępne również inne mieszkania, w tym samym ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 800 PLN (55 zł/m2)

2
1
32.5 m2
-
15472011 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19326978 15472011 Przedstawiam państwu do wynajęcia od zaraz lokal użytkowy przy ul. Sterlinga 20 w Łodzi. Lokal posiada łącznie 74 m2, doprowadzone wszystkie media oraz możliwość wykończenia go według uznania. Do lokalu są dwa wejścia: jedno znajduje się od strony ul...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

4 550 PLN (61 zł/m2)

2
-
74 m2
-