• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Łódź

Znalezionych ofert: 140

15887770 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27792705 15887770 Doskonałe miejsce na piekarnię, gabinet medycyny estetycznej, paczkomat, kwiaciarnię, barbera, weterynarza, salon groomerski czy salę do jogi.Bardzo duży ruch pieszy, autobusowy, tramwajowy i samochodowy.Lokal przy skrzyżowaniu i przystankach. Doskon...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

6 099 PLN (90 zł/m2)

11
-
67.77 m2
2026
15867299 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27343499 15867299 Do wynajęcia lokal usługowy w budynku apartamentowym w Łodzi przy ul. Nowe Sady 85. W eleganckim 6-kondygnacyjnym budynku, w którym znajduje się 70 mieszkań i 6 lokali użytkowych. Do wynajęcia oferujemy lokal o powierzchni: 430 m2.Lokal doskonały na ...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

27 950 PLN (65 zł/m2)

1
-
430 m2
2024
15888199 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka blisko Politechniki 27806675 15888199 Mieszkanie na wynajem - ul. Braterska 10, ŁódźOferuję do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane przy ul. Braterskiej w pobliżu Politechniki. Lokal idealnie sprawdzi się zarówno dla pary, studentów, jak singla.Nieruchomość zlokalizowana jest w kameralnej ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

900 PLN (43 zł/m2)

1
1
21 m2
-
15610356 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje/ dobrze skomunikowane/blisko Politechniki 22407672 15610356 Do wynajęcia komfortowe 2 pokoje rozkładowe ul. Paderewskiego 33m2 dobra komunikacja do Politechniki i do centrum Łodzi do wprowadzenia wynajem długoterminowyZapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą przytulnego i komfortowego mieszkania o powi...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 800 PLN (55 zł/m2)

2
1
33 m2
1962
15558181 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
4 pokojowe przestronne mieszkanie 21231645 15558181 Funkcjonalne i przestronne 4 pokoje w cichej i spokojnej okolicy, 2. piętro i jednocześnie wszystko czego potrzeba w zasięgu ręki!Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu w pełni rozkładowego mieszkania o powierzchni 72,80 m2, położone...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

3 000 PLN (42 zł/m2)

4
1
72 m2
1996
15887119 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka do wynajęcia Łódź/Bałuty 27777269 15887119 NUMER OFERTY W BIURZE: WMKLB12026Oferujemy do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na Bałutach (Doły). Jest jasne, przytulne, w pełni umeblowane. Lokal składa się z jasnego pokoju dziennego, funkcjonalnej kuchni oraz łazienki z prysznicem. Do dyspozycj...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 800 PLN (62 zł/m2)

1
1
29 m2
-
15270401 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal na usługi kosmetyczne Łódź/ Bałuty 14337190 15270401 NUMER OFERTY W BIURZE: WLKLB32025Oferujemy lokal użytkowy, własnościowy, położony w Łodzi przy ul. Limanowskiego 4143, front.Lokal wyremontowany - adaptacja na salon beauty fryzjerski.Lokal jest dwu poziomowy (parter i piwnica). Dwa wejścia do lokalu...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

3 000 PLN (48 zł/m2)

3
-
62 m2
-
15860607 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27182841 15860607 Oferujemy do wynajęcia komfortowy, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 46,3 m², położony na 3. piętrze budynku PANORAMA z 2020 roku przy ulicy Piotrkowskiej, w samym sercu Łodzi.Lokalizacja:Najemca ma zapewnioną doskonałą komunikację w pobli...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 450 PLN (53 zł/m2)

2
1
46.3 m2
2020
15822887 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 26633192 15822887 Luksusowy apartament do wynajęcia w sercu Łodzi ul. Zielona 25. Przestrzeń, światło i komfort dla Twojej rodzinyPowierzchnia121,8 m² całkowitej, doskonale doświetlonej przestrzeni, idealnej dla rodziny ceniącej swobodę, prywatność i nowoczesny styl ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

7 500 PLN (62 zł/m2)

5
1
121 m2
1925
15840531 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26777520 15840531 Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu okazjonalnego .Wynajmę mieszkanie rozkładowe  2 pokojowe  na 3 piętrze przy ul. J. Żubrowej. ( Polesie) Mieszkanie jest dostępne od zaraz . Częściowo umeblowane . Bardzo dobrze skomunikowane z centrum. Atuty...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 500 PLN (33 zł/m2)

2
1
45 m2
1970
15849770 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26980202 15849770 Ekskluzywny loft biurowy usługowy do wynajęcia w historycznym Tobaco Park idealny dla kreatywnych firmUnikatowa przestrzeń klasy A, 213 m² na najwyższym (3.) piętrze prestiżowego, nagrodzonego kompleksu po dawnej fabryce tytoniu w Łodzi (Inwestycja...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

9 300 PLN (44 zł/m2)

3
2
213 m2
2016
15869681 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27407156 15869681 Duże dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 w zrewitalizowanej 'Kamienicy przy Teatrze' 200m od ulicy Piotrkowskiej. Kamienica po pełniej rewitalizacji z windą i bardzo ładnym podwórzem. Wydzielone miejsce na rowery. Mieszka...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 600 PLN (30 zł/m2)

2
1
53 m2
1915