• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Gliwice

Znalezionych ofert: 75

15655528 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23389647 15655528 Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy w centrum Gliwic.Składa się z jednego pomieszczenia o powierzchni 12,3 m2Lokal znajduje się w budynku biurowym na pierwszym piętrze w bardzo dobrej lokalizacji, niedaleko Rynku.Cena najmu jest ceną brutto wraz z ws...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

800 PLN (65 zł/m2)

11
-
12.3 m2
-
15563214 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21391885 15563214 Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania blisko centrum Gliwic!Powierzchnia nieruchomości wynosi 33,6m2. Na powierzchnie użytkową składają się: salon z otwartą kuchnią, sypialnia, przedpokój oraz łazienka.Mieszkanie położone jest...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

1 600 PLN (48 zł/m2)

2
1
33.6 m2
-
15563181 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21391883 15563181 Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu w centrum Gliwic!Powierzchnia nieruchomości wynosi 67,97m2.Na powierzchnie użytkową składają się: trzy przestronne pokoje, przedpokój, kuchnia oraz dwie łazienki.Nieruchomość dzięki niezwykle atrakcyjnej lo...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

3 000 PLN (44 zł/m2)

11
-
67.97 m2
-