• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Kraków Dębniki

Znalezionych ofert: 36

15871659 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27472976 15871659 Na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m², położone na I piętrze zadbanego budynku z 2008 roku. Lokal składa się z dwóch komfortowych pokoi, aneksu kuchennego, łazienki oraz przedpokoju. Z je...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 PLN (55 zł/m2)

2
-
38 m2
2008
15887163 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27778302 15887163 Na wynajem dwustronne 3 pokojowe mieszkanie 67m2 z dwoma ogródkami, m-cem garażowym i komórką lokatorską przy ul. Małysiaka, Kliny Zacisze- Kraków. Budynek z 2020 roku, wyposażony w cichobieżną windę, mieszkanie położone na parterze z ogródki...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 800 PLN (57 zł/m2)

3
-
67 m2
2020
15879995 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27614351 15879995 Nowoczesny i w pełni wyposażony apartament na Osiedlu Podwawelskim Wyjątkowa okazja na Osiedlu Podwawelskim w Krakowie! Przestronne mieszkanie o powierzchni 71 m², położone na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z 2017 roku, łącz...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 500 PLN (80 zł/m2)

3
-
69 m2
2017
15767574 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25531009 15767574 Idealna kawalerka na wynajem - Bobrzyńskiego Ruczaj Blisko tramwaju i zieleni! Dostępne od zaraz Doskonała lokalizacja Jasne i funkcjonalne mieszkanie Idealne dla singla lub pary Na wynajem przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzch...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 300 PLN (64 zł/m2)

1
-
36 m2
2007
15716610 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24516560 15716610 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie przy Rondzie Matecznego - świetna lokalizacja, wysoki standard! Dostępne od zaraz! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, nowoczesnego mieszkania o powierzchni 41,28 m², położonego w jednej...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 400 PLN (83 zł/m2)

2
-
41 m2
2018
15596550 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 22093870 15596550 Apartament Premium z widokiem na Wawel! Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament na wynajem o powierzchni 90 m², położony przy ul. Monte Cassino - jednej z najlepiej skomunikowanych i naj...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 500 PLN (72 zł/m2)

3
-
90 m2
2008
15349199 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 16498692 15349199 Do wynajęcia lokal biurowy położony w okolicy pętli autobusowej w Sidzinie. Lokal o powierzchni 216,6 m 2 położony jest na 2 piętrze (zajmuje całe piętro budynku). Posiada niezależne wejście. Rozkład pomieszczeń przedstawiony jest na załączonym...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 664 PLN (40 zł/m2)

11
-
216 m2
-
15722311 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 24616715 15722311 Prezentujemy piękny komfortowy dom 273m2. Obowiązuje najem okazjonalny lub umowa minimum 1 rok. , kaucja 2 krotność czynszu. Budynek został wykonany z wysokiej jakości materiałów budowlanych. W całym domu znajdują się panele podłogowe przystosowa...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

14 000 PLN (51 zł/m2)

5
-
273 m2
2023
15712666 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24427045 15712666 KRAKÓW-DĘBNIKI -RUCZAJ ! Komfortowe przestronne 2-pokojowe ok.60 m2 mieszkanie w nowym budynku z 2024 roku z dużym ogródkiem! ...

Kraków (Dębniki), Sąsiedzka

3 000 PLN (50 zł/m2)

2
1
60 m2
2024
14729842 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 3009172 14729842 DO WYNAJĘCIA KAWALERKA W NOWYM BUDOWNICTWIE NA RUCZAJU Prezentujemy mieszkanie o powierzchni około 26 m2, położone na pierwszym piętrze w 5 piętrowego budynku przy ul. Konopczyńskiego na Ruczaju. Wszystkie sprzęty nowe. Składa się z: przestr...

Kraków (Dębniki), Konopczyńskiego

1 700 PLN (65 zł/m2)

1
1
26 m2
2021
15830977 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26683534 15830977 Zespół Annderson przedstawia dwupoziomowe jasne mieszkanie przy Zakrzówku do wynajęcia od już. Idealne dla pary, psiolubne. Nieruchomość składa się z dwóch poziomów - na dole salon z kuchnią, przedpokojem, łazienka oraz balkon, na górze sypialnia z z...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 500 PLN (63 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15706057 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24297410 15706057 Lokal - przestrzeń biurowa w zaadaptowanym mieszkaniu o pow. 52,5 m2 na parterze 10-letniego budynku na Os.Podwawelskim przy ul.Dworskiej. Nieruchomość przystosowana pod działalność biurową - zmiana charakteru i przystosowanie do innego typu usług le...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 500 PLN (67 zł/m2)

11
-
52.5 m2
2015