• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Kraków Dębniki

Znalezionych ofert: 36

15829435 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26648088 15829435 Lokal do wynajęcia do własnej aranżacji - Ruczaj Jesteśmy otwarci na różne pomysły i propozycje przyszłego najemcy. Do wynajęcia lokal o pow. 70m2 zlokalizowany na piętrze w kameralnym budynku wolnostojącym z przeznaczeniem na działaln...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 500 PLN (50 zł/m2)

11
-
70 m2
2020
15825739 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26647430 15825739 Lokal usługowy na parterze - Dębniki Oferujemy lokal który obecnie jest zaadaptowany na gabinet manicurepedicure. Lokal na parterze kamienicy, brak witryny - jest jedynie okno na ulicę więc wejście z klatki schodowej. Lokal składa...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (89 zł/m2)

11
-
28 m2
1906
15825328 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26647133 15825328 Lokal wykończony dla celów gabinetów medycznychkliniki. Oferujemy lokal użytkowy na pierwszym piętrze nowego biurowca z windą. Lokal posiada wysokiej jakości wykończenie wnętrza, jest zaprojektowany oraz przystosowany dla naje...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

13 500 PLN (125 zł/m2)

11
-
108 m2
2023
15711145 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24394060 15711145 LOKALIZACJAMieszkanie położone jest przy ul. prof. Michała Bobrzyńskiego tuż przy przystanku tramwajowo-autobusowym Chmieleniec. Trudno wyobrazić sobie lepiej położone miejsce na Ruczaju jeśli chodzi o komunikację miejską. Z przystanku co kilka minut...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 PLN (50 zł/m2)

3
1
56.26 m2
2006
15825440 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26619549 15825440 Nowoczesna przestrzeń biurowa z panoramicznymi widokami, idealna dla Twojej firmy - doskonała lokalizacja w centrum Krakowa Przedstawiamy ofertę wynajmu przestronnej powierzchni biurowej w nowoczesnym budynku, zlokalizowanym w strategicznej okol...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 000 PLN (75 zł/m2)

11
-
80 m2
2024
15485285 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 19612947 15485285 Apartament 65m2 z ogródkiem na KLINACH - ul. KOMUNY PARYSKIEJ! Do wynajęcia 3-pokojowy apartament o powierzchni 65m2, usytuowany na parterze w budynku z 2020 roku, zlokalizowanym przy ulicy Komuny Paryskiej. Lokal posiada świadectwo char...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 900 PLN (60 zł/m2)

3
-
65 m2
2020
15814627 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26610123 15814627 Homfi ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie z balkonem na wynajem przy ul. Księdza Stefana Pawlickiego na Dębnikach - blisko Zakrzówka i świetnie skomunikowane - dostępne od 1.02.2026.LOKALIZACJA: Dębniki wraz z położoną w tej dzielnicy...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (48 zł/m2)

2
1
53.9 m2
2005
15813964 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26605956 15813964 TYLKO U NAS!LOKALIZACJAMieszkanie położone przy ul. Rydlówka tuż obok Ronda Matecznego, ul. Wadowickiej i wyjazdu na Zakopiankę. W bezpośredniej odległości połączenia tramwajowe, autobusowe i świetna komunikacja samochodowa. Nowo otwarta ulica Nowoor...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (75 zł/m2)

2
1
40 m2
2024
15738307 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24904754 15738307 Premium Estates prezentuje 2 pokojowe mieszkanie na ul. Kapelanka! Do wynajęcia od października! NIE MA MOŻLIWOŚCI MIESZKANIA ZE ZWIERZĘTAMI. LOKALIZACJA: Apartament położony jest na ul. Kapelanka w dzielnicy Dębniki, Kraków. W pobliżu przystanki...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (60 zł/m2)

2
-
53 m2
2008
15697629 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24134135 15697629 PREMIUM ESTATES prezentuje do wynajęcia luksusowy apartament z dostępem do basenu, siłowni, sauny w prestiżowej inwestycji przy ulicy Ludwinowskiej. LOKALIZACJA: Nieruchomość mieści się w urokliwej willi - „Apartamenty Ludwinów”...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 000 PLN (75 zł/m2)

3
-
107 m2
2009
15245515 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 13694661 15245515 RUCZAJ - 2 POKOJE - OSIEDLE EUROPEJSKIE - MIEJSCE PARKINGOWE REZERWACJA DO 24.04 N20 Nieruchomości oferuje do wynajęcia jasne, ciche 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem położone na strzeżonym osiedlu przy ul. Czerwone Maki na Osiedlu...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 300 PLN (64 zł/m2)

2
-
36 m2
2009
14169832 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 2484456 14169832 Premium Estates prezentuje 1-pokojowe mieszkanie w rozwijającej się dzielnicy Krakowa Ruczaj, Dębniki na ul. Federowicza. Zapraszam! DO WYNAJĘCIA OD 1 GRUDNIA Mieszkanie przeznaczone dla 12 osób. The apartment is intended for 12 people. Mieszkanie...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 PLN (70 zł/m2)

1
-
30 m2
2018