• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Kraków Podgórze

Znalezionych ofert: 179

15893107 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27899825 15893107 Lokal usługowo-biurowy 170 m² Zabłocie parter witryny 2 miejsca postojowe Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni ok. 170 m², położony w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części Krakowa - na Zabłociu. ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

14 000 PLN (82 zł/m2)

11
-
170 m2
2016
15791484 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25993122 15791484 Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni blisko 53 m 2 położone w spokojnej dzielnicy Podgórze Duchackie - Kurdwanów, ul. Malwowa, na samym końcu ślepej ulicy na 2 piętrze z trzech. Mieszkanie posiada 2 oddzielne pokoje, salon połączony z k...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 650 PLN (51 zł/m2)

3
-
52 m2
2012
15876244 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27534806 15876244 Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Krakowa - Przewóz Płaszów. Układ i standard: - powierzchnia: 55 m²; - 2 pokoje: przestronny salon oraz zamykana sypialnia; - oso...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 900 PLN (54 zł/m2)

2
-
54 m2
2014
15849539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26973492 15849539 PODGÓRZE - REJON CENTRUM HANDLOWEGO "BONARKA", PIĘTRO DOMU , bezczynszowe. Oferujemy do najmu samodzielny lokal mieszkalny o powierzchni 67 m2, stanowiący piętro wolnostojącego domu. Nieruchomość posiada własną bramę wjaz...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (39 zł/m2)

3
-
67 m2
1971
15649966 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23306023 15649966 Do wynajęcia lokal biurowy położony w okolicy dworca kolejowego Kraków-Płaszów. Lokal o powierzchni użytkowej 236m2 położony na 2 piętrze (zajmuje całe skrzydło budynku). Nieruchomość położona jest w cichym i spokojnym miejscu w jednej z bocznych...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

10 620 PLN (45 zł/m2)

11
-
236 m2
2000
15413879 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 18002362 15413879 Do wynajęcia powierzchnie biurowe, magazynowe i produkcyjne o różnych powierzchniach (od 38 do 370m2). CENA: 33 ZŁ NETTOM2 Powierzchnie są położone w kompleksie komercyjnym o powierzchni ok 10tys m2. Nieruchomość położona jest w centrum ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 877 PLN (33 zł/m2)

11
-
269 m2
-
15851651 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny garaż 27013789 15851651 MIEJSCE POSTOJOWE W GARAŻU PODZIEMNYM BUDYNKU, UL. ŚLUSARSKA 5, ZABŁOCIE. DOSTĘPNE OD ZARAZ CENA Czynsz najmu 350 zł miesiąc. Kaucja: 350 zł. Wynagrodzenie za pośrednictwo: 350 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w celu uzyskania doda...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

350 PLN (27 zł/m2)

11
-
13 m2
-
15876112 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27531196 15876112 Do wynajęcia powierzchnia biurowo - usługowa lub handlowa w buirowcu klasy A połozonym przy ul. Kamieńskiego. W lokalu są zarówno zwykłe okna ( 3 ), jak i i witryna z wejściem bezposrednio z zewnatrz ( parking)Możliwośc aranżacji wnętrza zgodnie z po...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 802 PLN (49 zł/m2)

2
-
57 m2
2017
15893617 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27915141 15893617 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Myśliwska - Płaszów Do wynajęcia komfortowe, funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 33,74 m², położone na 2. piętrze nowoczesnego, 5-piętrowego budynku...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (91 zł/m2)

2
-
33 m2
2012
15858357 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27146990 15858357 DOSKONAŁA LOKALIZACJA KRAKÓW - P ODGÓRZEZABŁOCIE 5 min KRAKOWSKI KAZIMIERZ! Polecam apartament 3 pokojowy o powierzchni 76,59 m2 z klimatyzacją w każdym pomieszczeniu L...

Kraków (Podgórze), Klimeckiego

5 000 PLN (66 zł/m2)

3
1
76 m2
2023
15829525 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26648135 15829525 Doskonała lokalizacja,mieszkanie z widokiem na Rynek Podgórski! Do wynajęcia bardzo ładna kawalerka (28 m2) przy Rynku Podgórskim (Stare Podgórze) Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 4 piętro...

Kraków (Podgórze), Rynek Podgórski

2 300 PLN (82 zł/m2)

1
1
28 m2
1982
15859976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27179717 15859976 Szukasz mieszkania, które łączy fantastyczną lokalizację z wygodą i stylem? Ta oferta to strzał w 10! Mieszkanie w sercu starego Podgórza , 2 pokoje , w tym przestronny i funkcjonalny salon z jadalnią i dużym aneksem ku...

Kraków (Podgórze), św. Kingi

3 500 PLN (88 zł/m2)

2
1
40 m2
1956