• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Kraków Podgórze

Znalezionych ofert: 179

15686586 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23947453 15686586 Nowoczesny apartament z widokiem na Wisłę - Zabłocie Do wynajęcia 3- pokojowy apartament w wysokim standardzie, zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa - tuż przy Wiśle i w sercu Zabłocia. Idealny dla pary, rodziny lub os...

Kraków (Podgórze), Zabłocie

5 500 PLN (100 zł/m2)

3
1
55 m2
2017
15260147 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 14077947 15260147 Do wynajęcia - komfortowe 1-pokojowe mieszkanie (32 m²), ul. Walerego Sławka - Wola Duchacka Na wynajem jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m², położone na 7. piętrze nowoczesnego, 8-piętrowego budynku z 2012 ...

Kraków (Podgórze Duchackie), Walerego Sławka

1 900 PLN (59 zł/m2)

1
1
32 m2
2012
15892664 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27899517 15892664 Do wynajęcia mieszkanie z antresolą - ul.Hetmańska, Kraków, Podgórze Do wynajęcia jasna i przestronna kawalerka z antresolą, położona w jednej z najbardziej klimatycznych części Krakowa - przy ul. Hetmańskiej, w dzielnicy P...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (93 zł/m2)

1
-
27 m2
1960
15745954 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25067456 15745954 Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - ul. Nowohucka, Kraków Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu jasnego mieszkania o powierzchni 40 m² , zlokalizowanego przy ul. Nowohuckiej w Krakowie. Nieruchomość znajduje...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (63 zł/m2)

2
-
40 m2
1999
15879084 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27607730 15879084 ORYGINALNIE URZĄDZONE 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM W NOWOCZESNEJ INWESTYCJI PRZY UL. DĄBROWSKIEGO. TUŻ OBOK PLAC BOHATERÓW GETTA I BULWARY WIŚLANE, DZIELNICA STARE PODGÓRZE. DOSTĘPNE OD ZARAZ. OPIS NIERUCHOMOŚCI To komfortowe i funkcjo...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 900 PLN (83 zł/m2)

2
-
35 m2
2014
15628416 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22805574 15628416 *zdjęcia należą do właściciela oferty Do wynajęcia lokal z możliwością zamieszkania przy ul. Stanisława Mitery, Podgórze, Kraków Oferuję do wynajęcia lokal 45 m2 w zlokalizowany pobliżu Ronda Matecznego przy u...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (67 zł/m2)

11
-
45 m2
2007
15852719 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27039492 15852719 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, lokal - pod dowolną działalność. handlowy usługowy biurowy magazynowy Rozkład lokalu: lokal położony jest na 1 piętrze budynku wolnostojącego. !!! Własny pa...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (57 zł/m2)

11
-
56 m2
1970
15820314 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26646754 15820314 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, luksusowy i przestronny penthouse - na wynajem. Rozkład apartamentu: mieszkanie położone jest na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. W skład nieruchomości wchodzi:...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

12 000 PLN (67 zł/m2)

4
-
180 m2
2010
15892990 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27899683 15892990 Oferujemy wynajem nowoczesnej powierzchni biurowej w prestiżowym biurowcu przy ulicy Kapelanka W doskonale skomunikowanej lokalizacji. Dostępne różne metraże - idealna opcja dla firm poszukujących funkcjonalnej przestrzeni biurowej...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

17 256 PLN (69 zł/m2)

11
-
250 m2
2010
15591762 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22014930 15591762 Oferujemy wolnostojący obiekt biurowy - ul. Ciepłownicza (Łęg) Lokal składa się z 3 kondygnacji - każda ok 105m2. parter, I piętro, II piętro. Ogrzewanie własne piecem gazowym. Budynek po generalnym remoncie, w trakcie wykończenia wewnątrz. Mo...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

17 000 PLN (55 zł/m2)

11
-
310 m2
2024
15888384 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27811356 15888384 Oferujemy na wynajem przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 52 m2 w niezwykle klimatycznej części Krakowa czyli na Starym Podgórzu. Lokal znajduje się w nowoczesnym, 5-piętrowym budynku z 2015 roku, wyposażonym w 2 windy, monitorin...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 PLN (63 zł/m2)

2
-
52 m2
2015
15890192 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27874404 15890192 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 62 m² Zabłocie Balkon Garderoba Garaż *zdjęcia należą do właściciela oferty Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje na wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m&...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 600 PLN (58 zł/m2)

2
-
62 m2
2017