• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Szczecin Centrum

Znalezionych ofert: 150

15802297 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 26261503 15802297 Oferta wynajmu interesującego lokalu w ścisłym centrum Szczecina, przy ul. Bolesława Krzywoustego.Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych ulic w Szczecinie. Miejsce doskonale skomunikowane oraz oferujące szeroką ofertę handlowo – usługow...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

7 000 PLN (140 zł/m2)

11
-
50 m2
1939
15883298 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27674848 15883298 Atrakcyjna i duża kawalerka z balkonem i parkingiem zamykanym na pilota. Mieszkanie zlokalizowane w cichym, zielonym centrum miasta.W pobliżu wszystko co potrzebne do wygodnego życia: sklepy, uczelnie, restauracje, park, siedziby firm, komunikacja mi...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 500 PLN (46 zł/m2)

1
-
32.9 m2
1992
15826484 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26626837 15826484 Pokój przeznaczony dla osób od 19 r. ż.OPIS: Pokój 2 osobowy do wynajęcia. Do dyspozycji najemców są 2 łazienki z wc i kabinami prysznicowymi. Duża kuchnia jest w pełni umeblowana i wyposażona. KOSZTY: Przy terminowej płatności - czynsz najmu to 10...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 050 PLN (53 zł/m2)

1
2
20 m2
1937
15886384 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27756400 15886384 Na wynajem nowoczesne, komfortowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Hanza Tower w samym sercu Szczecina. Lokal o powierzchni 60,47 m² znajduje się na 7. piętrze i został świeżo oddany do użytku – wszystko w mieszkaniu jest nowe, stara...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 500 PLN (107 zł/m2)

3
-
60.47 m2
2021
15883336 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27674887 15883336 Na wynajem lokal użytkowy w centrum miasta.. Wejście bezpośrednio z ulicy o dużym natężeniu ruchu pieszych. Bardzo dobra lokalizacja sprawia, że lokal idealnie nadaje się na prowadzenie działalność handlową, gabinety kosmetyczne, gastronomię lub róż...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

12 900 PLN (48 zł/m2)

11
-
268 m2
1960
15889246 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27846230 15889246 Do wynajęcia lokal biurowy- mieszkalny o powierzchni 91,86 mkw zlokalizowane w apartamentowcu w centrum miasta okl. Pl Zgody.Mieszkanie- lokal znajduje się na drugim piętrze -budynek z windą.Dwa rozkładowe pokoje ( jeden z wyjściem na balkon) ,przest...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 500 PLN (38 zł/m2)

2
-
91.86 m2
1995
15791272 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 25989166 15791272 Centrum Szczecina - Plac Szarych Szeregów - topowa lokalizacja w zabytkowej willi.Klimatyczny lokal z ceglanym wnętrzem, o powierzchni całkowitej ok. 300 m2 (przyziemie) z bezpośrednim wejściem z ulicy. Całość po kapitalnym remoncie, m.in. pogłębiono...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

30 000 PLN (100 zł/m2)

10
-
300 m2
1877
15883564 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27675255 15883564 Do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 57 m2 zlokalizowany w centrum, znajduje w podpiwniczeniu kamienicy. Wejście do lokalu odbywa się od strony podwórza, skromną bramą, brak wyeksponowanej witryny. Koszty i dodatkowe informacje:- czynsz 1800 złmc (VA...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 800 PLN (32 zł/m2)

11
-
57 m2
1930
15882638 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27671285 15882638 Do wynajęcia pokój o powierzchni 17 m2 (ok. 3mx6m) zlokalizowany na pierwszym piętrze, w centrum w odnowionej kamienicy !!!. Atrakcyjna lokalizacja, czysta i zadbana klatka schodowa. W sąsiedztwie kancelarie, biura, usługi itp.Koszty i dodatkowe info...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 400 PLN (82 zł/m2)

11
-
17 m2
1930
15354913 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 16668095 15354913 Zapraszamy do wynajęcia urokliwego mieszkania w centrum Szczecina, zlokalizowanego przy ulicy Szarotki. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego i funkcjonalnego lokum w sercu miasta.Mieszkanie składa się z dwóch przytulnych pokoi, o...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (52 zł/m2)

2
1
48 m2
1950
15883332 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27674881 15883332 Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w centrum Szczecina – przy Galaxy i Oxygen 57 m² po odświeżeniu Do wynajęcia atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone w ścisłym centrum Szczecina – w bezpośrednim sąsiedztwie CH Galaxy oraz ko...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 900 PLN (51 zł/m2)

3
2
57 m2
1980
15878280 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27592264 15878280 Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w centrum Szczecina – przy Galaxy i Oxygen 57 m² po odświeżeniu Do wynajęcia atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone w ścisłym centrum Szczecina – w bezpośrednim sąsiedztwie CH Galaxy oraz ko...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 900 PLN (51 zł/m2)

3
2
57 m2
1980