• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Szczecin Centrum

Znalezionych ofert: 150

15632823 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22871814 15632823 Przedmiotem wynajmu jest lokal biurowy o powierzchni 62,5m2 położony w sercu Szczecina.W skład lokalu wchodzi open space z możliwością jej podzielenia. Dodatkowa przestrzeń to pokój socjalny wyposażony w lodówkę, zlew, zmywarkę i szafki kuchenne oraz...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 500 PLN (72 zł/m2)

3
-
62.5 m2
2000
15717393 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24532340 15717393 Do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie w centrum Szczecina, naprzeciwko galerii Kaskada.Mieszkanie po odświeżeniu.Dwa pokoje, osobna kuchnia, jest balkon.Mieszkanie w pełni umeblowane.Wynajem na krótki okres - od 1-go miesiącaCena przy najmie ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (68 zł/m2)

2
-
36.71 m2
1970
15869062 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27397929 15869062 Lokal w ścisłym centrum z wejściem od ulicy. Idealny na sklep, usługi, gastronomię, pub, itp. Posiada witrynę. Lokalizacja-ulica bł. kard. S. Wyszyńskiego. Lokal składa się z sali sprzedaży (90m2), 3 pomieszczeń biurowo- socjalnych, 2 toalet (jedna ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

7 200 PLN (41 zł/m2)

11
-
174 m2
1999
15551774 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20994069 15551774 Lokal w ścisłym centrum z wejściem od ulicy. Idealny na sklep, usługi, gastronomię, pub, itp. Posiada witrynę. Lokalizacja-ulica bł. kard. S. Wyszyńskiego. Lokal składa się z sali sprzedaży (90m2), 3 pomieszczeń biurowo- socjalnych, 2 toalet (jedna ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

7 200 PLN (41 zł/m2)

11
-
174 m2
1999
15412836 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17984533 15412836 Do wynajęcia lokal biurowy położony w samym Centrum Szczecina w przedwojennej kamienicy po remoncie. W lokalu w 2014 został przeprowadzony gruntowny remont wraz z wydzieleniem pomieszczeń pod działalność biurową. Przestrzenie zaprojektowane zostały p...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 500 PLN (26 zł/m2)

9
-
133.84 m2
1930
15445312 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 18725035 15445312 Do wynajęcia lokal biurowy położony w samym Centrum Szczecina w przedwojennej kamienicy po remoncie. W lokalu w 2014 został przeprowadzony gruntowny remont wraz z wydzieleniem pomieszczeń pod działalność biurową. Przestrzenie zaprojektowane zostały p...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 500 PLN (26 zł/m2)

9
-
133.84 m2
1930
15882820 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27673426 15882820 Do wynajęcia atrakcyjny 3-pokojowy apartament zlokalizowany na czwartym piętrze reprezentacyjnego budynku z cichobieżną windą. Mieszkanie bardzo przestronne, jasne, słoneczne, wykończone w wysokim standardzie.Powierzchnia mieszkania wynosi 76 m2: - ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 800 PLN (37 zł/m2)

3
1
76 m2
2001
14835921 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 402520 14835921 Oferta bez prowizji Lokal biurowo usługowy w prestiżowym budynku Hanza Tower w centrum Szczecina o powierzchni 630m2 na 5 piętrze w 30 piętrowym obiekcie najbardziej charakterystycznym w Szczecinie. W ofercie są również inne lokale od 148...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

40 950 PLN (65 zł/m2)

11
-
630 m2
2022
14835897 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 402521 14835897 Oferta bez prowizji Lokal biurowo usługowy w prestiżowym budynku Hanza Tower w centrum Szczecina po powierzchni 219m2 na 1 piętrze w 30 piętrowym obiekcie najbardziej charakterystycznym w Szczecinie. W ofercie są również inne lokale od 14...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

16 425 PLN (75 zł/m2)

11
-
219 m2
2022
14824365 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18291 14824365 Świetna inwestycja na Biznes!Lokal już z gotowym biznesem bardzo dobrze zlokalizowany w sercu miasta!Przestronny duży lokal o pow. 1173m2 z ogromnym potencjałem i możliwościami. Można stworzyć wiele miejsc pracy i atrakcji dla Klienta. Wiele sal do w...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

27 000 PLN (23 zł/m2)

12
-
1173 m2
1930
15081800 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 9191166 15081800 Świetna inwestycja na Biznes!Lokal już z gotowym biznesem bardzo dobrze zlokalizowany w sercu miasta!Przestronny duży lokal o pow. 1173m2 z ogromnym potencjałem i możliwościami. Można stworzyć wiele miejsc pracy i atrakcji dla Klienta. Wiele sal do w...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

27 000 PLN (23 zł/m2)

12
-
1173 m2
1930
14824259 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 3960 14824259 Świetna inwestycja na Biznes!Lokal już z gotowym biznesem bardzo dobrze zlokalizowany w sercu miasta!Przestronny duży lokal o pow. 1173m2 z ogromnym potencjałem i możliwościami. Można stworzyć wiele miejsc pracy i atrakcji dla Klienta. Wiele sal do w...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

27 000 PLN (23 zł/m2)

12
-
1173 m2
1930