• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Szczecin

Znalezionych ofert: 568

12298072 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16893 12298072 Piwnica do adaptacji o powierzchni 250m2 wysokość 2,5m Koszt najmu przez pierwsze 2 lata tylko opłaty do spółdzielni 3500 zł, po tym okresie dodatkowo czynsz 5 złm2 nettokilka pomieszczeń, w części niewielkie okna....

Szczecin (Gumienice) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 250 PLN (5 zł/m2)

11
-
250 m2
1975
15883065 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27673626 15883065 DO WYNAJĘCIA: Warsztat 68 m² Szczecin, ul. Mieszka I 21​Szukasz miejsca na swój biznes w najbardziej rozpoznawalnej motoryzacyjnej lokalizacji w Szczecinie? Oferuję na wynajem funkcjonalny lokal warsztatowo-usługowy o powierzchni 68 m², położony prz...

Szczecin (Gumienice) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 600 PLN (53 zł/m2)

11
-
68 m2
1980
15884528 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27706118 15884528 Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 31,6 m², położone na 4. piętrze nowoczesnego apartamentowca NOVA 3 przy ul. Langiewicza.Opis mieszkania:Lokal został zaprojektowany przez architekta z myślą o maksymalnej funkcjonalno...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 PLN (73 zł/m2)

1
1
31.6 m2
2021
15722501 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka inwestycyjna 24620066 15722501 Do wynajęcia działka o powierzchni 2156 m2 pod skład, parking itp. Istnieje mozliwos powiekrzenia pow do 5000 m2.Na ogrodzonym terenie w dobrze skomunikowanym miejscu.Wjazd na teren odbywa się bramą od ulicy Botanicznej, zaś na działce do dyspozycji ...

Szczecin (Majowe) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

9 702 PLN

-
-
2156 m2
-
15705761 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka inwestycyjna 24284775 15705761 Działka do wynajęcia. Do wynajęcia teren o powierzchni całkowitej ok. 2500 m2, składa sięz dwoch działek o powierzchni 1150m2 oraz 1350 m2 (cena po 15zł netto za m2). Działka znajduje się w 1 linii zabudowy, przy ul. Mieszka I, bezpośrednio przy drod...

Szczecin (Gumienice) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

37 500 PLN

-
-
2500 m2
-
15630006 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22841353 15630006 DO WYNAJĘCIA NOWOCZESNE POWIERZCHNIE BIUROWE – IDEALNE DLA PRZEDSIĘBIORCÓWOferujemy do wynajęcia powierzchnie biurowe w dynamicznie rozwijającej się lewobrzeżnej części Szczecina.CHARAKTERYSTYKA BUDYNKU:Nowoczesna trzykondygnacyjna konstrukcja:Elasty...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

896 PLN (28 zł/m2)

12
-
32 m2
1970
15635815 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 22946531 15635815 Na wynajem mieszkanie położone przy ul. Jana Brzechwy o powierzchni 16 m2. W Nieruchomości znajduje się część dzienna, aneks kuchenny, część komunikacyjna, łazienka oraz balkon.Mieszkanie urządzone w nowoczesnym stylu w ciepłych barwach. W części kom...

Szczecin (Zawadzkiego-klonowica) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 750 PLN (109 zł/m2)

1
1
16 m2
2023
15088282 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 9419067 15088282 * Nowoczesny a jednocześnie przytulny apartament przy ul. Tenisowej, w nowym budynku , z 2021 roku,* Powierzchnia użytkowa 45,77 m2, trzecie piętro , winda. *Budynek otoczony terenami zielonymi, blisko ścisłego Centrum miasta, licznych przystanków ...

Szczecin (Świerczewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 950 PLN (64 zł/m2)

2
1
45.77 m2
2021
15882666 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27671313 15882666 Do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni ok. 250 m², zlokalizowany na Bezrzeczu – w cichej, zielonej i spokojnej części Szczecina, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Lokalizacja zapewnia dobre warunki do zamieszkania w ramach wynajmu dla firm, w...

Szczecin (Krzekowo-bezrzecze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 900 PLN (28 zł/m2)

6
2
250 m2
1990
15883502 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27675175 15883502 Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48mkw, w niskim bloku na drugim piętrze. Budynek z zewnątrz i klatka schodowa zadbana ,z czystą , świeżą elewacją. Świetne położenie przy małej osiedlowej uliczce sprawia ,że jest cicho i spokojnie. A dzięki zn...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 100 PLN (44 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15601003 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 22207504 15601003 Na wynajem prezentujemy mieszkanie o powierzchni 63 m2. Na metraż nieruchomości składają się:- Korytarz (zabudowana szafa typu komandor)- Salon z aneksem kuchennym (aneks wyposażony w niezbędne AGD, w salonie wypoczynek, stolik kawowy, telewizor, sza...

Szczecin (Świerczewo), Tenisowa

3 900 PLN (62 zł/m2)

3
1
63 m2
2024
15156551 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 11162401 15156551 Polecam na wynajem duże czteropokojowe mieszkanie o pow. 92,80 m2. Mieszkanie jest dwupoziomowe. Pierwszy poziom składa się z dużego pokoju z wejściem na balkon, widnej kuchni, łazienki z prysznicem oraz WC. Na drugim poziomie znajdują się trzy rozkł...

Szczecin (Śródmieście), 5 Lipca

4 000 PLN (43 zł/m2)

4
1
92.8 m2
1994