• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Szczecin

Znalezionych ofert: 566

14627643 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka inwestycyjna 2924516 14627643 Na wynajem działka o powierzchni 2000 m2. Wszystkie media dostępne.Nieruchomość ogrodzona, wjazd przez bramę, bezpośrednio na działkę.Bardzo dobra lokalizacja.Teren nieutwardzony.Czynsz najmu 8000 zł netto.Kaucja do ustalenia.Więcej informacji udziel...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

8 000 PLN (4 zł/m2)

-
-
2000 m2
-
15073068 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka inwestycyjna 8906605 15073068 PRAWOBRZEŻE PLAC DO WYNAJĘCIA POWIERZCHNIA 17000 M2Częściowo utwardzony, ogrodzony, oświetlony plac składowy.Budynek socjalno - biurowy 30 m2, składzik 26 m2Teren uzbrojony: woda, kanalizacja, prąd.Cena 2,50 zł netto 1 m2 plus media wg zużycia.Zapra...

Szczecin (Dąbie), Narzędziowa

42 500 PLN (3 zł/m2)

-
-
17000 m2
-
15818624 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27671102 15818624 Do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna o łącznej powierzchni 1500 m², z możliwością podziału na mniejsze moduły – od 200 m². Dostępność: od 1 maja.Cena: 28 złm² netto Charakterystyka obiektu: hala murowana, obiekt wyremontowany, wysoki stan...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 000 PLN (25 zł/m2)

1
-
200 m2
-
15503501 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka inwestycyjna 20001200 15503501 Teren o pow. 10000 m2 w przemysłowej części Dąbia w Szczecinie, w niewielkiej odległości od dworca Dąbie.Teren jest utwardzony, (częściowo asfalt, pozostałe żwir) uzbrojony (woda, kanalizacja, prąd).Na terenie parkowały ciężkie pojazdy, TIR-y, ciągn...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

22 000 PLN (2 zł/m2)

-
-
10000 m2
-
15476367 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 19410162 15476367 Zapraszam do zapoznania się z ofertą powierzchni biurowej do wynajęcia blisko centrum Szczecina.Oferuję Państwu do wynajęcia przestrzeń biurową klasy B w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu blisko centrum Szczecina.Istnieje tutaj możliwość wynajęcia...

Szczecin (Drzetowo-Grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 900 PLN (39 zł/m2)

1
-
100 m2
1990
15178437 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka inwestycyjna 11802611 15178437 Do wynajęcia niezabudowana działka gruntu o pow. ok. 4000m2. Jest to typowy teren inwestycyjny. Działka uzbrojona jest w prąd, instalację wodno kanalizacyjną (brak deszczówki i gazu).Teren na większości powierzchni jest utwardzony: płyty drogowe beto...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

12 000 PLN (3 zł/m2)

-
-
4000 m2
-
15538706 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 20787811 15538706 Do wynajęcia przestronny dom wolnostojący o całkowitej powierzchni 122,22 m² (użytkowej 105,67 m²) z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym 31 m² (warsztat i kotłownia), położony na działce 637 m² w spokojnej i pożądanej dzielnicy Szczecina – Gumieńc...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 700 PLN (23 zł/m2)

9
3
160 m2
1970
14278436 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17044 14278436 W ofercie 800m2 powierzchni biurowej wykończonej pod klienta. Obiekt znajduje się w dzielnicy Grabowo. Powierzchnia znajduje się na 3 piętrze 3 kondygnacyjnego budynku z osobnym wejściem. Powierzchnia w całości będzie dostosowana do potrzeb najemcy. ...

32 000 PLN (40 zł/m2)

1
-
800 m2
1980
15737702 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24889503 15737702 Komfortowe dwupoziomowe mieszkanie, w pełni umeblowana i wyposażona, znajdująca się w budynku zbudowanym z cegły w 2005 roku. Składa się z:Poziom I:- salon połączony z jadalnia (z salonu wyjście na balkon);- kuchni w zabudowie i z pełnym wyposażenie...

Szczecin (Centrum), Staromłyńska

3 400 PLN (44 zł/m2)

2
1
78 m2
2005
15763644 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25431028 15763644 Szukasz miejsca dla swojej firmy, które łączy komfort pracy, dobrą logistykę i spokojną lokalizację? Ta przestrzeń zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz, by działać sprawnie i bez stresu....

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 650 PLN (30 zł/m2)

1
-
55 m2
-
15489234 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 19714399 15489234 Wynajmę lokal w Szczecinie przy ul. Jagiellońskiej. Lokal znajduje się w drugiej linii zabudowy, posiada wejście bezpośrednio z podwórza (własne niezależne). Sporo miejsca na ewentualny szyld reklamę itp. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane z Centrum...

Szczecin (Śródmieście), Jagiellońska

10 000 PLN (34 zł/m2)

9
-
290.36 m2
1994
15803238 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26289629 15803238 Na wynajem nowa kawalerka. Lokalizacja Szczecin-Pomorzany, ulica Chmielewskiego.Bardzo ładnie i praktycznie urządzona. Zostań pierwszym Najemcą.Mieszkanie znajduje się na nowym i kameralnym osiedlu. Monitoring obejmuje klatkę schodową i korytarz. Pol...

Szczecin (Pomorzany), Zygmunta Chmielewskiego

2 290 PLN (85 zł/m2)

1
1
27 m2
2025