• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Szczecin

Znalezionych ofert: 570

15882910 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673296 15882910 Na wynajem komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 54,74 m², położone na 3. piętrze w nowoczesnym budynku z windą, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu Magnolia przy ul. Klonowica.Mieszkanie składa się z:dwóch ustawnych pokoi,oddzielnej kuchni (w...

Szczecin (Zawadzkiego-Klonowica), Sebastiana Klonowica

2 600 PLN (48 zł/m2)

2
1
54.74 m2
2008
15799754 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26196767 15799754 Na wynajem lokal o powierzchni 47,74 m2 z widokiem na Stare Miasto w prestiżowym apartamentowcu wybudowanym w 2021 roku na Starym Mieście. Lokal idealny pod działalność biurową, usługową lub inną - również medyczną. Lokal w standardzie do wykończen...

Szczecin (Stare Miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 580 PLN (75 zł/m2)

1
-
47.74 m2
2021
15796755 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26128481 15796755 Na wynajem 2 - pokojowy apartament na Starym Mieście. Mieszkanie 2 -poziomowe - na 1. poziomie wejście, korytarz z szafą, na 2. poziomie salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.W kuchni - zmywarka, lodówka, mała indukcja, kuchenka mikrofalowa....

Szczecin (Stare Miasto), Wielka Odrzańska

3 200 PLN (79 zł/m2)

2
1
40.68 m2
2021
15882828 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27673444 15882828 Przedmiotem oferty jest 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze kamienicy w centrum miasta.Mieszkanie (128,52 m2) składa się z:- 4 dużych pokoi z jednego wyjście na balkon;- kuchni obecnie przerobiona na 5 pokój;- wc;- pomieszczenia s...

Szczecin (Centrum), Śląska

5 500 PLN (43 zł/m2)

4
1
128.5 m2
1930
15882833 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27673453 15882833 Lokal znajduje się w biurowej kamienicy i zlokalizowany jest w niezwykle atrakcyjnej i reprezentacyjnej części Szczecina – Wały Chrobrego, zaledwie o krok ’’ od ścisłego Centrum miasta. W sąsiedztwie budynku znajdują się min. budynek nowej filharmon...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

7 500 PLN (60 zł/m2)

4
-
125 m2
1940
15882831 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27673449 15882831 Na wynajem lokal biurowy składający się z dwóch pokoi - zlokalizowany w centrum miasta, tuż przy przystankach komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus) świetnie skomunikowany z całym miastem. Klatka schodowa czysta, zadbana, sukcesywnie odświeżana pr...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 155 PLN (69 zł/m2)

1
-
31.12 m2
1990
15799753 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26196766 15799753 Na wynajem mieszkanie o powierzchni 64,22 m2 w prestiżowym apartamentowcu wybudowanym w 2021 roku na Starym Mieście. Mieszkanie 2 - poziomowe, z 2 sypialniami na drugim poziomie i częścią dzienną - salon z aneksem kuchennym na dole.Szafy w zabudowie,...

Szczecin (Stare Miasto), Wielka Odrzańska

3 500 PLN (55 zł/m2)

3
1
64.22 m2
2021
13821476 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2125679 13821476 Do wynajmu lokal o powierzchni 280 m2 m2 położony na parterze budynku 4-piętrowego wybudowanego z cegły w 1960 roku. Duże witryny i wejście od ulicy. Parter lokalu to 160 m2 pozostała powierzchnia to piwnica na część magazynową.Lokal klimatyzowany, o...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

12 900 PLN (46 zł/m2)

1
-
280 m2
1960
14681105 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 2969824 14681105 Na wynajem 3 pok. rozkładowe mieszkanie przy ul.Thugutta z balkonem i windą ba 2 p. w 6 p. bloku z 1992 r.Jeżeli szukasz mieszkania w cichej dzielnicy ale dobrze skomunikowanej z miastem to jest to oferta dla ciebie.Mieszkanie po kapitalnym remoncie....

Szczecin (Żelechowa), Stanisława Thugutta

3 350 PLN (54 zł/m2)

3
1
62 m2
1992
15882714 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27673167 15882714 Na wynajem lokal o powierzchni 42,28 m2 z widokiem na Stare Miasto w prestiżowym apartamentowcu wybudowanym w 2021 roku na Starym Mieście. Lokal idealny pod działalność biurową, usługową lub inną - również medyczną. Lokal wykończony, nowy, z anekse...

Szczecin (Stare Miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 968 PLN (94 zł/m2)

1
-
42.28 m2
2021
15882737 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27673237 15882737 Oferta na wyłączność! Ofertą wynajmu jest stylowo wykończone, niezamieszkałe, 3 pokojowe mieszkanie położone w centrum miasta, w prestiżowej okolicy przy Alei Fontann, posiadające prywatną windę. W okolicy pełna infrastruktura, lokale handlowo-usługo...

Szczecin (Centrum), al. Papieża Jana Pawła II

3 300 PLN (48 zł/m2)

3
1
69 m2
2019
15882673 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27672697 15882673 Na wynajem nowocześnie wykończone mieszkanie na ul. Powstańców Śląskich. Bardzo dobra lokalizacja - świetne połączenie z Centrum jak i z dzielnicami zachodnio południowymi Szczecina. Inwestycja z 2020 roku - nowoczesne budynki 6 piętrowe (mieszkanie ...

Szczecin (Śródmieście), Powstańców Śląskich

3 000 PLN (49 zł/m2)

3
1
60.62 m2
2020