• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Szczecin

Znalezionych ofert: 570

15883111 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27673716 15883111 Oferta najmu kawalerki w Centrum miastaDo wynajęcia kawalerka ok. 24m2 przy ul. Ściegiennego. Oficyna, 4 piętro,Czynsz najmu 1900zł + czynsz do Wspólnoty ok. 300 zł + prąd + gaz.Ogrzewanie gazowe .Mieszkanie dostępne od 30 września.Zapraszam na preze...

Szczecin (Centrum), ks. Piotra Ściegiennego

1 900 PLN (68 zł/m2)

1
1
28 m2
2022
13647266 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 1953061 13647266 Przedmiotem wynajmu jest lokal biurowy o powierzchni ok.47m2 składający się z dwóch pokoi, zaplecza socjalnego i wc. Znajduje się na 1 piętrze niskiej 4-piętrowej kamieniczki z 2000r. zlokalizowanej na Starówce.Dostępne gniazda telefoniczne oraz int...

Szczecin (Stare Miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 000 PLN (64 zł/m2)

3
-
46.7 m2
2000
15883084 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27673664 15883084 Oferujemy Państwu do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy zlokalizowany w prestiżowej części Szczecina -na Starym Mieście.To doskonała propozycja dla inwestorów oraz przedsiębiorców planujących otwarcie restauracji, kawiarni, bistro lub inneg...

Szczecin (Stare Miasto), Warzywna

10 784 PLN (80 zł/m2)

1
-
134.8 m2
2025
15883109 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27673715 15883109 Oferta wynajmu powierzchni biurowych – Centrum Szczecina Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przestrzeni biurowych w biurowcu zlokalizowanym w ścisłym centrum Szczecina. Budynek usytuowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie najważniejszych pu...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 700 PLN (71 zł/m2)

1
-
24 m2
1970
15883068 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27673631 15883068 Polecam na wynajem ładną, nową kawalerkę położoną w dobrej lokalizacji, na osiedlu Warszewo. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Pokój z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon. Łazienka razem z wc, w przedpokoju szafa w zabudowie. Komórka lok...

Szczecin (Warszewo), Duńska

2 000 PLN (69 zł/m2)

1
1
29.06 m2
2021
15883030 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673288 15883030 Dzień dobry,do wynajęcia nietypowo zlokalizowany lokal o powierzchni ok 120 m2 na terenie byłej Stoczni Szczecińskiej.Wjazd na posesję od ulicy Dubois.Lokal do adaptacji, możliwość podzielenia powierzchni ściankami działowymi na mniejsze pomieszczeni...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 000 PLN (42 zł/m2)

1
-
120 m2
1970
15582156 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21817999 15582156 Na wynajem prezentujemy państwu nowe mieszkanie z 2024 r.Nieruchomość położona na 6 piętrze w budynku z windą. Piękne widoki to niewątpliwy atut tego mieszkania.W mieszkaniu użyto najwyższej klasy materiałów oraz zastosowano nowoczesne rozwiązania uł...

Szczecin (Centrum), Mariana Langiewicza

2 950 PLN (84 zł/m2)

2
1
35 m2
2024
14998047 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 6522818 14998047 Na wynajem mieszkanie o całkowitej powierzchni 67 m2. Na metraż nieruchomości składają się:---> Korytarz (duża szafa)---> 2 osobne sypialnie (w sypialniach szafy, biurka, łóżka dwuosobowe)---> Łazienka (pralka, umywalka, toaleta,...

Szczecin (Nowe Miasto), Stefana Lewandowskiego

3 900 PLN (58 zł/m2)

3
1
67 m2
2018
15882955 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27673389 15882955 Biuro ma 213,19 m2 plus udział w toaletach ok. 14,00 m2.Do tej pory lokal ten był podzielony na 3 niewielkie biura – więc moglibyśmy usunąć ścianę pomiędzy korytarzem 423 a pokojem 4,23a – co by otworzyło biuro i byłoby miejsce na fajną część recepcy...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

13 109 PLN (62 zł/m2)

1
-
213 m2
2005
15882929 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27673337 15882929 Polecam na wynajem pokoje biurowe do wynajęcia. Powierzchnie pokoi 25.2, 21.6, 24.4, 13. 6 m2. Czynsz najmu 40 PLN1 m2. Pokoje usytuowane są w budynku biurowym z ochroną i monitoringiem.Położone na pierwszym piętrze budynku. Można wynająć ...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 008 PLN (40 zł/m2)

1
-
25.2 m2
1975
15882906 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673282 15882906 Przedstawiamy ofertę komfortowego, nowego mieszkania o powierzchni 48 m², które dotychczas nie było wynajmowane. Lokal został wykończony w wysokim standardzie i usytuowany jest na 7. piętrze nowoczesnego budynku z windą. Mieszkanie: * powierzch...

Szczecin (Pomorzany), Aleja Powstańców Wielkopolskich

3 300 PLN (69 zł/m2)

2
1
48 m2
2023
15882874 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673189 15882874 Na wynajem komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 68 m², zlokalizowane w spokojnej części Szczecina – Gumieńce.Lokal położony jest przy ślepej uliczce, co zapewnia ciszę, brak ruchu samochodowego oraz dużą dostępność miejsc parkingowych (brak...

Szczecin (Gumieńce), Zachodnia

3 200 PLN (47 zł/m2)

2
1
68 m2
1997