• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Warszawa Włochy

Znalezionych ofert: 374

15742827 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal na wynajem - Włochy 25000442 15742827 Na wynajem wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 81,27 m², zlokalizowany przy ul. Orzechowej, w dzielnicy Włochy w Warszawie. Lokal znajduje się w centrum nowoczesnego osiedla, zamieszkanego przez tysiące osób, co gwarantuje duży przepływ klientów k...

Warszawa (Włochy), Orzechowa

8 940 PLN (110 zł/m2)

1
-
81 m2
2025
15811318 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Ciche 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Garaż 26433116 15811318 Do wynajęcia ciche i jasne 2-pokojowe mieszkanie 45 m² z balkonem znajdujące się na drugim piętrze przy ulicy Rakowskiej (Raków, Włochy).(English version below)MIESZKANIEDo wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 45 m² znajd...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 130 PLN (70 zł/m2)

2
1
45 m2
2015
15894428 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27942655 15894428 Wyjątkowo elegancka i niepowtarzalna rezydencja na Okęciu, wykończona materiałami najwyższej jakości z bardzo dużymi oknami, znakomicie doświetlającymi jasne wnętrza. Wewnątrz części wspólne są w białej kolorystyce z odcieniami szarości, dodatkowo oc...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

27 000 PLN (60 zł/m2)

11
-
450 m2
2016
13414938 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 88877 13414938 Distribution Center to nowoczesny park dystrybucyjny, zlokalizowany w Warszawie . Obiekt składa się z 4 budynków oferujących powierzchnie magazynowe i biurowe. Doskonała dostępność komunikacyjna rejonu Okęcia sprawia, że pod względem logistycznym jes...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

46 818 PLN (20 zł/m2)

11
-
2350 m2
-
13395720 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 88704 13395720 Oferta najmu lokalu biurowego o pow. 46 m2 przy ul. Bakalarskiej.STANDARD BARDZO WYSOKI:- wysokość 3 m- podłoga – wykładzina dywanowa- sufit podwieszany modułowy- klimatyzacja (centralnie sterowane urządzenia klimatyzacyjne)- wszystkie okna otwierane...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 633 PLN (101 zł/m2)

1
-
46 m2
-
13414836 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 88886 13414836 Distribution Center to nowoczesny park dystrybucyjny, zlokalizowany w Warszawie . Obiekt składa się z 4 budynków oferujących powierzchnie magazynowe i biurowe. Doskonała dostępność komunikacyjna rejonu Okęcia sprawia, że pod względem logistycznym jes...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

26 158 PLN (20 zł/m2)

11
-
1313 m2
-
13414881 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 88879 13414881 Distribution Center to nowoczesny park dystrybucyjny, zlokalizowany w Warszawie . Obiekt składa się z 4 budynków oferujących powierzchnie magazynowe i biurowe. Doskonała dostępność komunikacyjna rejonu Okęcia sprawia, że pod względem logistycznym jes...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 497 PLN (40 zł/m2)

11
-
360 m2
-
13414949 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 88880 13414949 Distribution Center to nowoczesny park dystrybucyjny, zlokalizowany w Warszawie . Obiekt składa się z 4 budynków oferujących powierzchnie magazynowe i biurowe. Doskonała dostępność komunikacyjna rejonu Okęcia sprawia, że pod względem logistycznym jes...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 268 PLN (40 zł/m2)

11
-
255 m2
-
13414873 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 88878 13414873 Distribution Center to nowoczesny park dystrybucyjny, zlokalizowany w Warszawie . Obiekt składa się z 4 budynków oferujących powierzchnie magazynowe i biurowe. Doskonała dostępność komunikacyjna rejonu Okęcia sprawia, że pod względem logistycznym jes...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 933 PLN (40 zł/m2)

11
-
495 m2
-
13414851 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 88885 13414851 Distribution Center to nowoczesny park dystrybucyjny, zlokalizowany w Warszawie . Obiekt składa się z 4 budynków oferujących powierzchnie magazynowe i biurowe. Doskonała dostępność komunikacyjna rejonu Okęcia sprawia, że pod względem logistycznym jes...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 483 PLN (20 zł/m2)

11
-
727 m2
-
13414830 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 88882 13414830 Distribution Center to nowoczesny park dystrybucyjny, zlokalizowany w Warszawie . Obiekt składa się z 4 budynków oferujących powierzchnie magazynowe i biurowe. Doskonała dostępność komunikacyjna rejonu Okęcia sprawia, że pod względem logistycznym jes...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

37 454 PLN (20 zł/m2)

11
-
1880 m2
-
13490303 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 97576 13490303 Do wynajęcia biuro 125 m.k.w.-wysokość 3 m-podłoga – wykładzina dywanowa-sufit podwieszany modułowy-klimatyzacja (centralnie sterowane urządzenia klimatyzacyjne)-wszystkie okna otwierane (zamontowane kontraktory)-kontrola dostępu z części wspólnych-o...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 625 PLN (61 zł/m2)

11
-
125 m2
-