• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Warszawa Włochy

Znalezionych ofert: 374

15776737 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25716546 15776737 Nowoczesne biuro do wynajęcia – 72 2 pokoje świetna lokalizacjaDo wynajęcia przestronne i dobrze doświetlone biuro o łącznej powierzchni 72,26 m², składające się z dwóch niezależnych pokoi. Lokal idealny dla małej firmy, kancelar...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 830 PLN (67 zł/m2)

11
-
72 m2
2008
15858559 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27150261 15858559 Wynajmę halę 250m2+biuro 80m2 blisko stacji PKP Warszawa Włochy,dojazd drogą asfaltową,tylko busami,wąska droga dojazdowa dla tira,teren ogrodzony,hala wysoka 4 m,wszystkie media bardzo atrakcyjna cena 17000 zł netto+koszty ekploatacyjneDZIAŁALNOŚĆ K...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 000 PLN (52 zł/m2)

11
-
330 m2
2000
15614839 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22505401 15614839 wynajmę 3 magazyny po 110m2 w super lokalizacji dobry dojazd parking magazyn ocieplony nie ogrzewany zaledwie około 300 m od kolejki WKD Salomea,wysokośc 6.5mPowyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i innych przepisów pra...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 000 PLN (33 zł/m2)

11
-
360 m2
2024
15895620 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27962975 15895620 Oferuję do wynajęcia lokal biurowy w nowym budynku z 2017 roku o powierzchni 138 m2 usytuowany w znakomitej lokalizacji na Włochach.Atuty:Lokalizacja - najszybciej rozwijająca się część dzielnicy Włochy, nieopodal stacji PKP, Komunikacja - 2 min pies...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 PLN (72 zł/m2)

4
-
138 m2
2017
15895771 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27962986 15895771 Do wynajęcia funkcjonalna powierzchnia biurowa o powierzchni 285 m², zlokalizowana na 2 piętrze biurowca przy ul. Trzcinowej w Warszawie - Włochy.Lokal stanowi samodzielny moduł biurowy z własnym zapleczem socjalnym i sanitarnym, co zapewnia komforto...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 825 PLN (45 zł/m2)

7
-
285 m2
2002
15895922 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27962988 15895922 Do wynajęcia funkcjonalna powierzchnia biurowa o powierzchni 620 m², zlokalizowana na 1 piętrze biurowca przy ul. Trzcinowej w Warszawie - Włochy.Lokal stanowi samodzielny moduł biurowy z własnym zapleczem socjalnym i sanitarnym, co zapewnia komforto...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

27 900 PLN (45 zł/m2)

10
-
620 m2
2002
15895872 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27962760 15895872 Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy 309 m² - Warszawa, Włochy, ul. Łopuszańska. Lokal znajduje się na 1 piętrze.Kluczowe atuty:- Lokalizacja: Zaledwie 200 metrów od centrum handlowego Łopuszańska 22 oraz 300 metrów od przystanku tramwajowego.- Powier...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 450 PLN (50 zł/m2)

11
-
309 m2
2000
15828354 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26594890 15828354 Warszawa - Do podnajmu: biuro o pow.1163 m2 na warszawskich Włochach, w nowoczesnym kompleksie magazynowo -biurowym w okolicach ul. Mineralnej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -------...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

61 309 PLN (53 zł/m2)

11
-
1163 m2
2022
15828374 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26592798 15828374 Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow.366 m2 na 1 piętrz biurowca na warszawskich Włochach, w okolicach AL. Jerozolimskich.poleca agencja nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizj...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 294 PLN (53 zł/m2)

8
-
366 m2
2013
13088310 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Włochy w domu bez właścicieli 20881 13088310 Do wynajęcia pokój 11m2 na Włochach przy ul. Świerszcza. Pokój znajduje się w domu jednorodzinnym wynajmowanym przez młode dziewczyny bez właścicieli swobodny dostępem do kuchni, łazienki i sprzętu AGD. Pokój jest zamykany, w pełni wyposażony i umeb...

Warszawa (Włochy), ul. Świerszcza

900 PLN

1
-
-
-
15023970 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 40m2 Włochy w domu z parkingiem 7235445 15023970 Mieszkanie jednopokojowe 40m2 po remoncie do wynajęcia przy ul. Chrościckiego w dzielnicy Włochy. Mieszkanie znajduje się na parterze domu wolno-stojącego z osobnym wejściem. Kawalerka składa się z pokoju, kuchni oraz łazienki. Wyposażona w niezbędn...

Warszawa (Włochy), ul. ks. Juliana Chrościckiego

1 600 PLN (40 zł/m2)

1
1
40 m2
-
15895659 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962156 15895659 Oferuję na wynajem nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 40 mkw, położone przy ul. Równoległej w dzielnicy Włochy. Lokal mieści się na drugim piętrze nowoczesnego budynku z 2024 roku.Istnieje możliwość zmiany obecnego wyposażenia.Najważ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (88 zł/m2)

2
1
40 m2
2024