• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 6 246

15889109 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27844665 15889109 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.18,05 m2 na parterze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowi...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 424 PLN (79 zł/m2)

1
-
18 m2
2013
15886651 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27763573 15886651 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.203,12 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 202 PLN (65 zł/m2)

9
-
203 m2
2013
15889094 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27843402 15889094 Nieruchomość dostępna od 1 czerwca.OD 1 CZERWCA MORDOR KAWALERKA OFF MARKETNa wynajem umeblowana i w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 37 m², zlokalizowana w biznesowej części Mokotowa, (Mordor) przy ul. Domaniewskiej.MIESZKANIE:salon z an...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 PLN (55 zł/m2)

1
1
37 m2
-
15875071 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27525465 15875071 Do wynajęcia atrakcyjne, przestronne, rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie usytuowane w dzielnicy Targówek przy ulicy Ponarskiej 5 na osiedlu Wilno. Przestronne, pięknie doświetlone i niezwykle funkcjonalne mieszkanie z dużym balk...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 950 PLN (58 zł/m2)

3
-
68 m2
2012
15889081 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Staw Jeziorzec / Garderoba / Parking Podziemny 27842741 15889081 Oferuję na wynajem unikatowe mieszkanie o powierzchni 75 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Bemowie przy ulicy Pełczyńskiego. Mieszkanie z widokiem na Staw Jeziorzec. Do mieszkania przynależ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (73 zł/m2)

3
1
75 m2
2005
15889083 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
po remoncie/blisko komunikacji/balkon 27842743 15889083 Oferuję do wynajęcia świeżo wyremontowaną kawalerkę o powierzchni 25 m², położoną na 8. - ostatnim piętrze zadbanego bloku na warszawskiej Ochocie. Mieszkanie jest jasne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania od zaraz.Lokal po generalnym remoncie skł...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (112 zł/m2)

1
1
25 m2
1974
15889075 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27842475 15889075 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 18,44 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-usługowym na warszawskiej Białołęce blisko Trasy Toruńskiej.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------------Bez prowi...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 032 PLN (57 zł/m2)

1
-
18 m2
1999
15860209 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27181219 15860209 Do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31m2, zlokalizowane na II p. odrestaurowanej kamienicy z windą, na rogu Al. Niepodległości i ul. Woronicza.Lokal przeszedł remont generalny i oczekuje na pierwszego najemcę.Mieszkanie składa s...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 350 PLN (108 zł/m2)

2
1
31 m2
1957
15889053 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27842228 15889053 Apartament oferowany do wynajęcia na cele biurowe.Lokal na VII piętrze w eleganckim budynku Kompleksu Mennica Residence.Przestronne pokoje z panoramicznymi oknami i widokiem na budynki Fabryki Norblina.Podział powierzchni:pokój 29 m2;pokój 12 m2WC,B...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 300 PLN (83 zł/m2)

2
-
52 m2
2020
15889051 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27842221 15889051 internet wliczony w czynsz---------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 400m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach stacji metra Płocka.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 73...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

34 000 PLN (85 zł/m2)

12
-
400 m2
1999
15889049 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27842218 15889049 internet wliczony w czynsz---------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 173,32 m2 na 6 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach stacji metra Płocka.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: k...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 726 PLN (85 zł/m2)

7
-
173 m2
1999
15889056 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27842229 15889056 Funkcjonalna powierzchnia biurowa , zlokalizowana na II piętrze kameralnego biurowca na warszawskiej Saskiej Kępie.Budynek położony jest w spokojnej, zielonej części dzielnicy, z dogodnym dojazdem zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską.Powierz...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 350 PLN (50 zł/m2)

6
-
87 m2
2000