• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 6 247

15889056 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27842229 15889056 Funkcjonalna powierzchnia biurowa , zlokalizowana na II piętrze kameralnego biurowca na warszawskiej Saskiej Kępie.Budynek położony jest w spokojnej, zielonej części dzielnicy, z dogodnym dojazdem zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską.Powierz...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 350 PLN (50 zł/m2)

6
-
87 m2
2000
15889050 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27842220 15889050 internet wliczony w czynsz---------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 623 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach stacji metra Płocka.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 7...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

52 955 PLN (85 zł/m2)

12
-
623 m2
1999
15889052 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27842217 15889052 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 48 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Białołęce , w okolicach ul. Modlińskiejpoleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji od Najemcy----...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 456 PLN (72 zł/m2)

1
-
48 m2
1999
15791495 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25993205 15791495 Powierzchnia biurowa 291 mkw. mieści się na pierwszym piętrze.Podział powierzchni: 5 pokoi, duży open space, sala konferencyjna, recepcja, toalety na powierzchniach wspólnych.Ilość miejsc parkingowych do uzgodnienia.Biuro dla 41 stanowisk pracy.Duże ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 300 PLN (65 zł/m2)

11
-
220 m2
2019
15888655 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom szeregowiec 27819552 15888655 Do wynajęcia segment o powierzchni 225m2 na zamkniętym osiedlu na Ursynowie.Segment to 3 piętra do wykorzystania na cele biurowe oraz garaż z piwnicą i pomieszczeniami gospodarczymi.Przyziemie: garaż na 3 samochody- do wykorzystania na magazyn, produ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 900 PLN (35 zł/m2)

7
2
225 m2
2000
15845807 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Jasne i ciche mieszkanie | Wilanów 26869945 15845807 Do wynajęcia eleganckie, bardzo jasne i świeżo odświeżone mieszkanie o powierzchni 41 m², położone w prestiżowej części Warszawy - Miasteczko Wilanów. Lokal znajduje się na 3. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym apartamentowcu z 2011 roku, z windą oraz...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (85 zł/m2)

2
1
41 m2
2012
15886634 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27763063 15886634 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.25 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Płochocińskiej, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 805 PLN (85 zł/m2)

1
-
33 m2
2011
15888985 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27838328 15888985 Kontakt telefoniczny: 5120570692 pokoje do wynajęcia w pięknym biurze do wynajęcia – Warszawa Ochota ul. Solariego 2 pokoje (można wynająć 1 pokój bądź oba) +jest możliwość wynajęcia również biura wirtualnegoOferujemy do wynajęcia dwa komfortowe pomi...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (25 zł/m2)

5
-
120 m2
-
15888982 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27837597 15888982 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDo wynajęcia dwupokojowy apartament na Zielonym Żoliborzu. Ul. Rydygiera 6.Wyjątkowe miejsce z klimatem Starego Żoliborza.Budynek z recepcją i ochroną 24 h.Znakomita lokalizacja, na granicy Żoliborza i Śródmieśc...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (80 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15664225 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę lokal usługowy Na Marina Mokotów 23546908 15664225 ZDJĘCIE POGLĄDOWESprzedam lokal usługowy na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów.Powierzchnia 78m2, wysokość 3 m.LOKALIZACJAOsiedle Marina Mokotów liczy ponad 5 tys mieszkańców.Nieruchomość znajduję się na strzeżonym, ekskluzywnym osiedlu Marina Mokotó...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 900 PLN (88 zł/m2)

1
-
78 m2
2006
14648050 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Atrakcyjne biuro na Mokotowie. 155423 14648050 Do wynajęcia przestrzeń 135m2, stanowiąca osobny lokal, przeznaczona pod działalność biurową lub usługową.Lokal w bardzo dobrym stanie z możliwością własnej adaptacji. Do opłaty czynszu w kwocie 8500zł netto należy doliczyć opłaty eksploatacyjne (ogr...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 500 PLN (63 zł/m2)

11
-
135 m2
-
15846421 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26887347 15846421 Mieszkanie jest położone w samym centrum Warszawy przy Placu Konstytucji ze wspaniałym widokiem, na pierwszym piętrze w pięciopiętrowym budynku z windą. Mieszkanie świeżo po remoncie, wykończone nowocześnie w bardzo dobrym standardzie. Trzy szafy wn...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 900 PLN (89 zł/m2)

2
-
55 m2
-