• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Wrocław Śródmieście

Znalezionych ofert: 47

15823017 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26641667 15823017 Lokal do wynajęcia – Wrocław, ŚródmieścieSępolno Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 293 m², usytuowany na parterze nowoczesnego budynku handlowo-usługowo-mieszkaniowego. Lokal znajduje się w doskonałej lokalizac...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

19 000 PLN (65 zł/m2)

5
1
293 m2
2000
15893653 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27915382 15893653 OPIEKUN OFERTY:Ewa Brzeźniakiewicz Tel: 602 101 602 ***LOKAL DOSTĘPNY OD ZARAZ***Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu z witryną, zaaranżowanego pod prowadzenie usług w zakresie medycyny estetycznej. Nieruchomość znajduje się w dosko...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (88 zł/m2)

2
-
34 m2
1930
15889178 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27845751 15889178 English version below.Do wynajęcia od 1 sierpnia przestronne i stylowe mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane tuż przy Parku Szczytnickim we Wrocławiu na ul. Ludwika Pasteura.Mieszkanie dostępne od zaraz! DYSTANS PIESZY DO NAJWIĘKSZYCH WROCŁAWSKICH UC...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 700 PLN (39 zł/m2)

2
-
70 m2
1910
15859453 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27168025 15859453 Oferuję do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na rzekę na osiedlu zamkniętym z ochroną, zlokalizowane w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Wrocławia przy ul. Kurkowej.To idealna propozycja dla osób ceniących świetną ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 700 PLN (56 zł/m2)

2
-
48 m2
2014
15872413 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27491876 15872413 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone w kameralnej przedwojennej kamienicy na wrocławskim Nadodrzu przy ul. Paulińskiej (Śródmieście). Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze 3-piętrowej zadbanej kamienicy. Klatka schodowa po generaln...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 700 PLN (68 zł/m2)

2
-
40 m2
-
15889873 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27862712 15889873 LOKALE handlowo-usługowe do wynajęcia w Pasażu we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście, zlokalizowanym przy ulicy Nowowiejskiej 48.W obiekcie od wielu lat działa Biedronka i Rossmann. Zostały jeszcze wolne lokale z dużymi witrynami na parterze o powierz...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

60 000 PLN (100 zł/m2)

1
-
600 m2
2022
15876864 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27558401 15876864 *** 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na rzekę ***OPIEKUN OFERTYJulia AndrulewiczTEL. 602 101 602licencja PFRN nr 28332Otoczenie:Apartamentowiec River Point znajduje się na popularnej Kępie Mieszczańskiej - w jednej z najbardziej pożądanej części mias...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 990 PLN (68 zł/m2)

3
1
59 m2
2018
15891113 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27887925 15891113 Apartament przy Parku Szczytnickim 2 pokoje, 52 m2 pierwszy najem OPIEKUN OFERTYSYLWIA BEDNARSKATel: +48 602 101 602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 31049(ENGLISH VERSION BELOW)MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZDo wynajęcia oferujemy całk...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 000 PLN (96 zł/m2)

2
-
52 m2
2025
15859188 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27165179 15859188 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563(ENGLISH VERSION BELOW)MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZPierwsze i trzecie zdjęcie stanowią wizualizacje. Właściciel może dodatkowo doposażyć mies...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 750 PLN (64 zł/m2)

2
1
43 m2
-
15859189 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27165180 15859189 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563(ENGLISH VERSION BELOW)***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ***Pierwsze i trzecie zdjęcie stanowią wizualizacje. Właściciel może dodatkowo doposaży...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 750 PLN (64 zł/m2)

2
-
43 m2
1930
15849473 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26969222 15849473 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Do wynajęcia lokal biurowo - usługowy o powierzchni 100 m2 + części wspólne (kuchnia, łazienka) 10 m2, położony w świetnej lokalizacji, przy ul. M.Reja.Cena najmumies.:do ceny należy doliczyć zryczałt...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 595 PLN (51 zł/m2)

5
-
110 m2
-
15889895 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27863218 15889895 Dla osób poszukujących dużych, przestronnych, wysokich i nasłonecznionych lokali biurowych z duszą.Prezentujemy Państwu przestronny 3 pokojowy lokal o pow. 107,5 mkw znajdujący się na II p. w jednej z najpiękniejszych Wrocławskich kamienic przy ul. C...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 375 PLN (50 zł/m2)

3
-
107.5 m2
1900