• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Wrocław Śródmieście

Znalezionych ofert: 47

15882462 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27664515 15882462 Dla osób poszukujących dużych, przestronnych, wysokich i nasłonecznionych mieszkań w centrum Wrocławia.Prezentujemy Państwu przestronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 107,5 mkw znajdujące się na II p. w jednej z najpiękniejszych Wrocławskich kamienic p...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 300 PLN (49 zł/m2)

3
-
107.5 m2
1900
15800126 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26206816 15800126 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy zlokalizowany przy ul. Henryka Pobożnego w atrakcyjnej, dobrze skomunikowanej części Wrocławia.Otoczenie nieruchomości: Okolica ch...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

17 000 PLN (49 zł/m2)

3
-
346 m2
-
15776043 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25693330 15776043 Willa z duszą, prestiż i tradycja - zabytkowa willa na wrocławskim DąbiuOpiekun oferty:Julia Andrulewicztel. 602 101 602 licencja PFRN nr 28332Zapraszam do wynajmu przestronnej, stylowej willi położonej w jednej z najbardziej urokliwych części Wrocła...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

12 500 PLN (26 zł/m2)

9
-
479 m2
-
15805708 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26314516 15805708 Opiekun oferty: Jakub Kruszyński602 101 602Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy zlokalizowany przy ul. Kaszubskiej w atrakcyjnej, dobrze skomunikowanej części Wrocławia.Otoczenie nieruchomości: Okolica charakteryzuje się dużym natężeniem ruchu piesz...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 000 PLN (72 zł/m2)

6
-
83 m2
1908
15743864 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 25025179 15743864 Willa z duszą, prestiż i tradycja - zabytkowa willa na wrocławskim DąbiuOpiekun oferty:Julia Andrulewicztel. 602 101 602 licencja PFRN nr 28332Zapraszam do wynajmu przestronnej, stylowej willi położonej w jednej z najbardziej urokliwych części Wrocła...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

12 500 PLN (26 zł/m2)

9
3
479 m2
-
15568423 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21525361 15568423 Przestronne i przytulne mieszkanie z osobną sypialnią i garażem podziemnym!Ciche mieszkanie w prestiżowej lokalizacji na Kępie Mieszczańskiej.Opiekun oferty:Sebastian MatczakTel: 602 101 602Lokalizacja:Kępa Mieszczańska zlokalizowana jest na granicy ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (76 zł/m2)

2
-
34 m2
2019
15881909 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27653190 15881909 Opiekun ofertyJakub KruszyńskiTel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Lokal położony jest w absolutnym topie Wrocławia ul. Szewska, kilka kroków od Rynku. Jedna z najbardziej ruchliwych ulic w mieście, gwarantująca stały przepływ klientów zarówno tur...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 500 PLN (107 zł/m2)

4
-
42 m2
-
15887086 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27776583 15887086 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058*wolne od 01.06.2026*Przedstawiam Państwu lokal na wynajem o powierzchni 44,19 m2 przy ulicy Sienkiewicza.Lokalizacja:Lokalizacja lokalu jest bardzo dobrze skomunikowan...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 950 PLN (67 zł/m2)

2
-
44 m2
-
15880844 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27615575 15880844 Opiekun OfertyRobert Kordowskitel. 602 101 602Komfortowe mieszkanie o powierzchni 56,51 m usytuowane w nowoczesnym budynku z 2015 roku położone w samym centrum.Z mieszkania rozpościera się przepiękny widok na Odrę.OTOCZENIE NIERUCHOMOŚCI:Mieszkanie z...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 600 PLN (64 zł/m2)

2
1
56 m2
2015
15847025 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26900541 15847025 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563(ENGLISH VERSION BELOW)***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ***Nowoczesny 2-pokojowy apartament zaprojektowany z naciskiem na wygodę i funkcjonalny...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 800 PLN (77 zł/m2)

2
1
75 m2
2012
15821955 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26649544 15821955 Na wynajem mieszkanie z balkonem, położone na 4 piętrze apartamentowca na Promenadach Wrocławskich - microHOME Promenady.Opiekun oferty: Dominika Nowak Nr Licencji PFRN 28616tel. 602 101 602 ***Oferta tylko w SDP Nieruchomości***Otoczenie: Nieruchomo...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 300 PLN (62 zł/m2)

2
1
37 m2
2023
15812038 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26458714 15812038 Opiekun oferty:Renata Mayertel. 602 101 602Oferta na wynajem - świeżo wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni ok. 66 m2.Mieszkanie położone jest na 1 piętrze, w 2-piętrowym budynku na Sępolnie, w zielonej okolicy Wrocławia.Otoczenie nieruc...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 800 PLN (74 zł/m2)

3
1
65 m2
1900