• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Wrocław Stare Miasto

Znalezionych ofert: 158

15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15655377 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal narożny z witrynami w samym sercu Wrocławia 23386581 15655377 PROWIZJA 0%DO WYNAJĘCIA LOKAL GASTRONOMICZNY - PRESTIŻOWA LOKALIZACJA W SERCU WROCŁAWIAMarzysz o restauracji, kawiarni lub barze w jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc turystycznych Wrocławia?Ten lokal to wyjątkowa okazja!LOKALIZACJA:Nowoczesny b...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

42 000 PLN (158 zł/m2)

11
-
266 m2
-
12446694 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal pod gastronomię " na wynos" CENTRUM 4577 12446694 Lokal pod działalność gastronomiczną (np. KEBAB).   Lokal usytuowany na Starym Mieście, w okolicy Rynku, przy ulicy charakteryzującej się bardzo dużym natężeniem ruchu pieszego i samochodowego zarówno za dnia jak i w nocy. Lokal posiada okienko wydaw...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 500 PLN (260 zł/m2)

3
-
25 m2
-
12967973 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal gastronomiczny (okol.Rynku) gotowy 4639 12967973 Oferuję lokal o pow. 25 m2 w samym sercu Wrocławia (okol. Rynku).Ze względu na duży ruch pieszy w pobliżu lokal idealny pod gastronomię typu Fast Food .Na powierzchnię lokalu składa się: pomieszczenie główne, toaleta oraz mała antresola.Ponadto w sez...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

8 500 PLN (340 zł/m2)

2
-
25 m2
-
15884929 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27714719 15884929 OPIEKUN OFERTY:Weronika Woźniaktel. 602 101 602Nr licencji PFRN 30960Do wynajęcia oferujemy wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni ok. 80 m, położony w samym sercu Wrocławia przy Parku Mieszczańskim. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym bud...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 900 PLN (61 zł/m2)

3
1
80 m2
2022
15467209 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyjątkowe, centrum, nad rzeką, obok uniwersytetu 19208702 15467209 > Pierwszy najem> Idealne połączenie komunikacyjne z każdą częścią miasta> Uniwersytetu Wrocławki naprzeciwko - co stanowi idealną lokalizację dla studentów> Apartament wykończony w wysokim standardzie - wszystkie sprzęty ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 350 PLN (87 zł/m2)

1
1
27 m2
1900
15893431 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27911395 15893431 AGENT PROWADZĄCY:MACIEJ OPUCHLIKTel. 602 101 602INFORMACJE PODSTAWOWE:Serdecznie polecam do wynajęcia wolną przestrzeń biurowo-usługową o łącznej powierzchni użytkowej 114,74 m2. Lokal w budynku klasy B+ z końca 2006 roku. Duże przeszklenia sprawiają...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 000 PLN (53 zł/m2)

5
-
114 m2
2006
15884311 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27699053 15884311 OPIEKUN OFERTY:Sylwia BednarskaTel: 602 101 602 Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 31049***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD 1.06***(english version below)Z przyjemnością oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m, położone w ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 800 PLN (90 zł/m2)

2
-
42 m2
2023
15740977 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24962085 15740977 Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, dla pary Oferta na wyłączność tylko w biurze BESTATE Nieruchomości. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,74 m.kw. usytuowane na 1 piętrze w cztero...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 400 PLN (67 zł/m2)

2
-
36 m2
1960
15889819 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27862177 15889819 Oferuję do wynajęcia od 1. sierpnia mieszkanie po remoncie, nowocześnie urządzone, Stare Miasto Wrocław, ul. Nabycińska.UKŁAD POMIESZCZEŃNa mieszkanie usytuowane na drugim piętrze o powierzchni 37 m2 składają się:- pokój z aneksem kuchennym- sypialni...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (68 zł/m2)

2
-
37 m2
1980
15834211 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26791934 15834211 LOKAL PRZY RYNKU DO WYNAJĘCIALokal usługowy z witryną, składa się z powierzchni usługowej, 5 pokoi oraz łazienki. Wejście od ulicy oraz od podwórka. Opiekun oferty:Magdalena Borońskatel. 602 101 602Lokal jest po generalnym remoncie, wymieniona został...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 500 PLN (87 zł/m2)

5
-
52 m2
1935
15882550 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27667823 15882550 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOpisOferuję do wynajęcia bezpośrednio od właściciela klimatyzowane jednopokojowe mieszkanie, zaledwie kilka kroków od Rynku.DOSKONAŁA LOKALIZACJA:Atutem lokalizacji w samym sercu miasta jest doskonała komu...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 200 PLN (65 zł/m2)

1
-
34 m2
2009