• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Wrocław Stare Miasto

Znalezionych ofert: 158

15889743 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27860868 15889743 Lokal usługowy do wynajęcia na prestiżowej części Wrocławia.Opiekun oferty:Dominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602 101 602Numer licencji: 30058*lokal dostępny od zaraz*LOKALIZACJA:Lokal położony na kameralnym, nowoczesnym osiedlu w Wrocław, w otoczeniu es...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

24 500 PLN (84 zł/m2)

7
-
292 m2
-
15711479 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24402757 15711479 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563(ENGLISH VERSION BELOW)Polecam do wynajęcia lokal użytkowy w stanie deweloperskim o powierzchni 95m2 oraz dwoma miejscami parkingowymi w samy...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

12 000 PLN (126 zł/m2)

1
-
95 m2
2024
15889894 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27863216 15889894 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 47 m2. Oryginalne wykończenie w 100% komponuje się z historią i stylem kamienicy, w której lokal się znajduje.Zlokalizowane przy Placu Solnym na Starym Mieście - jasne i przytulne.Mieszkanie składa się z:...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 700 PLN (57 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15853726 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27055615 15853726 Opiekun oferty Agata SobczakNr Licencji PFRN 29631tel. 602 101 602TYLKO W SDP NIERUCHOMOŚCIŚwieżo wykończona kawalerka w nowej, wysokiej jakości inwestycji - Upper House. Nieruchomość znajduje się na 13. piętrze.Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie pr...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (100 zł/m2)

1
1
30 m2
2026
15643291 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23129780 15643291 Nowe 2 pokoje, centrum, Kępa MieszczańskaOpiekun Oferty:Sylwia BednarskaTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 31049*** DOSTĘPNE OD LIPCA ***oferta wyłącznie w biurze SDPZapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomośc...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (78 zł/m2)

2
-
41 m2
2024
15889240 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27846219 15889240 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ !!! DO WYNAJĘCIA 2 POKOJOWE MIESZKANIE O POWIERZCHNI 39 M2 - STARE MIASTO - SZCZEPIN ul. Lubińska. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie, usytuowane na 2 piętrze w budynku dziesięciopiętro...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (64 zł/m2)

2
-
39 m2
-
15889559 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27853033 15889559 MOŻLIWE KRÓTSZE OKRESY WYNAJMU! Polecam do wynajmu komfortową kawalerkę w jednym z najnowocześniejszych budynków w Polsce `OVO`, w którym znajdują się między innymi : Hotel Doubletree by Hilton, kasyno, liczne puby, restauracje i kawiarnie. ; w samym...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 300 PLN (92 zł/m2)

1
1
25 m2
2017
15828448 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26616870 15828448 Marzysz o wyjątkowym miejscu do życia w sercu Wrocławia? Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji. W Twoich rękach znajduje się klucz do komfortowego i prestiżowego apartamentu w tętniącym życiem mieście. 2 pokoje w pełni umeblowane i wyposażone z ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 500 PLN (73 zł/m2)

2
-
48 m2
2019
15699888 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24178400 15699888 Svitlana LutsSpecjalista ds. nieruchomościTel: 602-101-602**for English scroll down**Mam przyjemność przedstawić 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 40 m, wyposażone w funkcjonalną garderobę, położone na nowoczesnym osiedlu Lokum Porto.Otoczeni...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (73 zł/m2)

2
1
44 m2
2024
15886449 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27757319 15886449 Do wynajęcia lokal usługowy - ścisłe centrum Wrocław, ul. Oławska Na wynajem atrakcyjny lokal usługowy położony w samym sercu Wrocławia - przy ul. Oławskiej, tuż przy Rynku. Lokal znajduje się na 1. piętrze w kamienicy i zajmuje całe piętro, co z...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

7 000 PLN (70 zł/m2)

11
-
100 m2
-
15807463 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26366299 15807463 Luksusowy apartament na wodzie z tarasem na dachuOpiekun oferty:Julia AndrulewiczSDP Nieruchomościtel. 602 101 602licencja PFRN nr 28332Na wynajem luksusowy apartament na wodzie z prywatnym tarasem na dachu.Nieruchomość możliwa na wynajem tylko dla f...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

13 999 PLN (119 zł/m2)

3
2
118 m2
2020
15672670 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23696580 15672670 Gabinet dla psychologa psychoterapeutyAGENT PROWADZĄCY:SYLWIA BEDNARSKATel: 602 101 602NUMER LICENCJI: 31049***WOLNE OD ZARAZ***Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu idealnego dla psychologa, czy też psychoterapeuty. Lokal znajduje ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 700 PLN (189 zł/m2)

1
-
9 m2
-