• Nieruchomości Polska
 

Domy na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 139

15841139 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 26787955 15841139 Dom na wynajem pod działalność biurową – funkcjonalna przestrzeń w doskonałej lokalizacjiOferujemy do wynajęcia przestronny, wielopoziomowy dom przystosowany do prowadzenia działalności biurowej. Nieruchomość idealnie sprawdzi się jako sied...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 000 PLN (90 zł/m2)

5
1
100 m2
1970
14976455 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 5941214 14976455 Do wynajęcia dom o powierzchni 260 m stojący na działce ok. 500 m. Sześć pokoi, salon połączony z jadalnią i otwartą kuchnią, dwa balkony, taras i ogród. ogród. W bryle budynku garaż oraz dwa miejsca parkingowe w obrębie działki. Dom jest podpiwniczo...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 000 PLN (46 zł/m2)

6
-
260 m2
1995
13647896 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 98861 13647896 Do wynajęcia dom wolnostojący na Stegnach, w urokliwym miejscu, obok Parku Królikarnia na osiedlu Pod Skocznia.Rewelacyjnie położona, wokół cicho i zielono, ale dostępne piechotą są tramwaj, autobus i metro!Na parterze mieści się piękny duży reprezen...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 000 PLN (73 zł/m2)

6
-
220 m2
2011
13863710 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 100754 13863710 NAJEM Z DOTACJĄ NA PIERWSZE 2 MIESIĄCE :Cały budynek 378 m2 wraz z działką o powierzchni 739 m2 w cenie 15 200zł netto miesięcznie. Można go też podzielić na trzy osobne mieszkania:290 m2 (Góra) 11 400 zł netto28 m2 (Przyziemie) - 1500 zł netto + 130...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 200 PLN (40 zł/m2)

10
-
378 m2
-
15028757 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 7391996 15028757 Oferujemy do wynajęcia elegancką willę w jednej z najlepszych części warszawskiego Mokotowa.Idealna na siedzibę firmy, ambasadęW okolicy niska zabudowa.Wyśmienita komunikacja: autobus, tramwaj, metro.Do wynajęcia od zaraz.Cena netto.Kontakt Linda Twa...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

35 000 PLN (70 zł/m2)

9
-
500 m2
2005
15424334 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Idealny w każdym celu 18248718 15424334 ELEGANCKI SEGMENT SKRAJNYRodzinny segment skrajny zlokalizowany na zamkniętym osiedlu w zielonej części  Ursynowa.Zamknięte osiedle gwarantuje spokój, ciszę i bezpieczeństwo.Świetny punkt komunikacyjny.Duży wybór szkół międzynarodowych : Internationa...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 000 PLN (43 zł/m2)

6
1
300 m2
2002
15756378 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
SERCE MOKOTOWA - UROCZY SEGMENT 25252384 15756378 UROCZY SEGMENT NA MOKOTOWIEEnglish belowAtrakcyjny segment położony w sercu górnego Mokotowa - Wierzbno.Blisko stacji metra z dobrą komunikacją.W domu przeprowadzono generalny remont z wymianą instalacji wodnej, instalacji grzewczej, instalacji kanal...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 500 PLN (66 zł/m2)

5
2
175 m2
1953
15424348 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowe bliżniaki - URSYNÓW 18248716 15424348 IDEALNE NA KAŻDY CEL Zapraszam do zapoznania się z ofertą budynków w zabudowie bliźniaczej w spokojnej okolicy zaledwie kilkaset metrów od ul. Puławskiej.( cisza, spokój ).Niewątpliwą zaletą inwestycji jest cisza, dużo zieleni oraz otoczenie niskiej ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 PLN (72 zł/m2)

4
-
138 m2
2021
15861059 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27196847 15861059 Funkcjonalny dom 295 mkw z ogrodem Idealny na cele mieszkalne lub biurowe Świetna komunikacjaDo wynajęcia przestronny i niezwykle funkcjonalny dom o powierzchni 295 mkw, z prywatnym ogrodem, który doskonale sprawdzi się zarówno jako komfortowa prze...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 500 PLN (39 zł/m2)

7
2
295 m2
2000
15867382 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom szeregowiec 27345726 15867382 Nowe Miasto. Dom o charakterze loftowym. Świeżo po remoncie. Wysoki parter: otwarta przestrzeń z kuchnią. Wyjście na balkon i do ogródka. Piętro: 2 sypialnie, 2 garderoby, łazienka Poddasze: otwarta przestrzeńsypialnia (bardzo jasna) z łazienka i ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 000 PLN (82 zł/m2)

5
-
170 m2
1965
15872681 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27499524 15872681 Polecam do wynajęcia przestronny dom, z przeznaczeniem na cele biurowe. Do dyspozycji Najemcy dwa poziomy. 6-7 pokoi w zależności od potrzeb, dwie łazienki, kuchnia, ogród, tarasy. Pomieszczenia nieumeblowane, oprócz kuchni. Możliwość parkowania kil...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 900 PLN (66 zł/m2)

7
2
240 m2
1980
15865483 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27301896 15865483 Prestiżowa willa na cele biurowe - Serce Saskiej Kępy 240 m² Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wolnostojącego domu o powierzchni 240 m² , położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie - w sta...

Warszawa (Praga-Południe), Dąbrowiecka

15 900 PLN (66 zł/m2)

7
2
240 m2
1980