• Nieruchomości Polska
 

Domy na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 138

15756870 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wygodny dom dla firmy, własny parking 25286945 15756870 Do wynajęcia 6-pokojowy, 1-piętrowy dom wolnostojący 175m2, na działce 1379m2, Białołęka, Henryków.Doskonały na potrzeby firmy.Cena: 10 500 zł + prąd, woda, gaz wg zużycia. Wymagana kaucja.Wygodna lokalizacja, 150 m do przystanków autobusowych z szyb...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 500 PLN (60 zł/m2)

6
-
175 m2
-
15718404 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesny dom dla rodziny lub firmy 24552547 15718404 Do wynajęcia 5-pokojowy, 1-piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej 170m2, z 2024r. na działce 550m2, Ursynów, Jeziorki Północne.Nowy, czeka na pierwszych najemców, idealny dla rodziny lub na potrzeby firmy, na biuro, kancelarię prawną, przedszkole, żłob...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 500 PLN (74 zł/m2)

5
-
170 m2
-
15568753 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 21529179 15568753 Do wynajęcia dom na Mokotowie o powierzchni ok. 260 m na biuro lub do zamieszkania.Składa się z 7-8 pokoi oraz 5 łazienek, rozmieszczonych na 4 kondygnacjach. W przyziemiu salka konferencyjna, garaż i łazienka.I piętrowysoki parter: salon, kuchnia;II...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 000 PLN (77 zł/m2)

7
-
260 m2
-
15768875 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom szeregowiec 25550325 15768875 Dom to dla Ciebie więcej niż adres? To miejsce, które harmonijnie wplata się w Twój styl życia?Jeżeli szukasz domu na wynajem, który doskonale wpisuje się w Twoje potrzeby, ten położony w sercu ekskluzywnego osiedla Pod Skocznią (Mokotów) 350 m2 segm...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

23 000 PLN (52 zł/m2)

6
2
440 m2
2004
15241738 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom po remoncie do wynajęcia na Sadybie 13587754 15241738 Hampton Home oferuje na wynajem wyremontowany dom o powierzchni 300 m2, usytuowany w spokojnej i bezpiecznej okolicy na prestiżowym, zamkniętym osiedlu na Sadybie.Dom składa się z:Poziom -1:- klimatyczny salon z funkcjonalnym kominkiem,- łazienka ,- ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 000 PLN (67 zł/m2)

8
5
300 m2
2000
15417262 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 18070329 15417262 Do wynajęcia: willa na cele biurowe, pow. 476 m2na Saskiej Kępie w okolicach ul. Paryskiej i Al. Stanów Zjednoczonych, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------------------------------------Najemca nie pł...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

35 600 PLN (75 zł/m2)

12
-
476 m2
1938
15198220 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 12366664 15198220 Budynek biurowy o powierzchni 420 m2 w zabudowie bliźniaczej przy ul. Modlińskiej.Samodzielna połowa bliźniaka o powierzchni 420 m2 podzielona na kondygnacje.Cztery kondygnacje, na każdej jedna łazienka. Na parterze, pierwszym i drugim piętrze po czt...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 000 PLN (31 zł/m2)

12
4
420 m2
1993
15742639 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 24997123 15742639 Do wynajęcia dom – bliźniak przy Metrze Wilanowska Oferujemy na wynajem przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w doskonałej lokalizacji – tuż przy stacji Metro Wilanowska. Nieruchomość na cele biurowe.Rozkład pomieszczeń – łącznie 9 pokoi...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 PLN (40 zł/m2)

9
2
250 m2
1990
15053962 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 8329481 15053962 Polecam do wynajęcia klimatyczna willa na Żoliborzu Oficerskim. Przestronny dom o pow. 400 m2, cztery poziomy, 10 pokoi, dwie antresole, pomieszczenia gospodarcze, garaż na dwa samochody. Dom nieumeblowany, dwa tarasy, ogród. Możliwość wynajęcia na ...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

21 000 PLN (53 zł/m2)

10
2
400 m2
-
15793690 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 26043955 15793690 Nowoczesny, przestronny dom na wynajem – 450 m², działka 700 m², po generalnym remoncieDo wynajęcia komfortowy, w pełni odnowiony w 2022 roku dom wolnostojący (rok budowy 1998), położony na 700-metrowej działce. Nieruchomość o powierzchni 450 m², ide...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 000 PLN (44 zł/m2)

8
4
450 m2
1998
15719725 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
MIESZKANIE Z NIEPOWTARZALNYM KLIMATEM 24579988 15719725 MIESZKANIE Z NIEPOWTARZALNYM KLIMATEMOferujemy Państwu do wynajęcia przytulny, cichy i funkcjonalny parter domu Atrakcyjna lokalizacja sprawia, że mieszkanie jest idealne dla osób ceniących sobie życie w spokojnej okolicyParter domu o pow. 111 mkw. s...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (45 zł/m2)

3
1
111 m2
-
15683611 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom szeregowiec 23896426 15683611 Segment na wynajem – 370 m² – Ursynów, ul. Czapli 59 Do wynajęcia przestronny, 4-kondygnacyjny segment idealny na siedzibę firmy. Powierzchnia: 370 m²7 pokoi + 3 łazienkiGaraż + 2 miejsca postojowe 12 500 zł + VAT Częściowo umeblowany: biurka, stół k...

Warszawa (Ursynów), Czapli

15 375 PLN (42 zł/m2)

7
1
370 m2
-