• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 876

15877833 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne biuro 50 m² | Praga-Północ | Budynek z 2023 r. 27579187 15877833 Oferuję na wynajem wyjątkowy, dwupokojowy lokal o powierzchni 50 m², zlokalizowany w nowoczesnym budynku z 2023 roku. Dzięki swojej lokalizacji i standardowi, jest to idealne miejsce na:• Usługi medyczne (gabinety lekarskie, fizjoterapia),• Branżę be...

Warszawa (Praga-Północ), ul. Kowieńska

4 990 PLN (100 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15742827 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal na wynajem - Włochy 25000442 15742827 Na wynajem wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 81,27 m², zlokalizowany przy ul. Orzechowej, w dzielnicy Włochy w Warszawie. Lokal znajduje się w centrum nowoczesnego osiedla, zamieszkanego przez tysiące osób, co gwarantuje duży przepływ klientów k...

Warszawa (Włochy), Orzechowa

8 940 PLN (110 zł/m2)

1
-
81 m2
2025
15836368 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal użytkowy 105,65m² do wynajęcia Dolny Mokotów 26709515 15836368 Wynajem lokalu 105,65m² na Dolnym Mokotowie, ul. Stępińska 21Lokal biurowo-użytkowy w nowoczesnym budynku biurowymCzynsz: 70,37 złm² netto + VAT + prąd wg zużyciaKaucja: 2 miesiąceZalety:Całodobowy dostęp, ochrona i monitoring - bezpieczeństwo i komf...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 435 PLN (71 zł/m2)

11
-
105 m2
-
15836237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal użytkowy 54m² do wynajęcia Dolny Mokotów 26707871 15836237 Wynajem lokalu 54m² na Dolnym Mokotowie, ul. Stępińska okolo 20Lokal biurowo-użytkowy w nowoczesnym budynku biurowymCzynsz: 70,37 złm² netto + VAT + prąd wg zużyciaKaucja: 2 miesiąceZalety:Całodobowy dostęp, ochrona i monitoring - bezpieczeństwo i ko...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 825 PLN (71 zł/m2)

11
-
54 m2
-
15839188 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Focus na Lokal/Showroom 26746260 15839188 Szukasz prestiżowej lokalizacji dla swojego showroomu lub nowoczesnego biura? Biurowiec Focus przy Al. Armii Ludowej 26 to jeden z najbardziej rozpoznawalnych adresów biznesowych w Warszawie. Oferujemy przestrzeń o powierzchni 208 m² + 124 m²  antres...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

30 230 PLN (91 zł/m2)

11
-
332 m2
-
15836235 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Śródmieście - Biuro inne niż wszystkie 26707865 15836235 Brain Embassy Czackiego, Warszawa I                                            Wyjątkowe biuro Z przyjemnością prezentuję nowo otwarte piętro biur serwisowanych  przy ul. Czackiego 1517 w Warszawie. To miejsce stworzone z myślą o firmach, które ceni...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 020 PLN (101 zł/m2)

11
-
30 m2
-
15856518 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesny lokal w centrum biznesowym 27091773 15856518 Do wynajęcia lokal 64m2, parter10 z windą, Wola Mirów.W centrum biznesowym, doskonały na salon kosmetyczny, medycynę estetyczną, stomatologięortodoncję, salon masażu, barber shop, siedzibę firmy. Wyposażony jest w profesjonalny system ścian przesuwny...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 700 PLN (152 zł/m2)

3
-
64 m2
-
14740826 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 175693 14740826 Do wynajęcia biuro, np. kancelarię prawną Budynek z windą, Z recepcją przy moście Poniatowskiego Media w zasadzie wliczone w cenę ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 PLN (69 zł/m2)

2
1
36 m2
1950
15853730 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal biurowo-usługowy na wynajem 47m2 Ursynów 27055798 15853730 Biuro Nieruchomości Mościcki prezentuje ofertę wynajmu dwupokojowego lokalu użytkowego o powierzchni 47 m². Nieruchomość znajduje się w Warszawie w dzielnicy Ursynów, przy ul. Benedykta Polaka, w kameralnym budynku o charakterze biurowo-usługowym.LOK...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 PLN (72 zł/m2)

2
-
47 m2
2000
15861563 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27208039 15861563 Wyjątkowy lokal premium Wilanów Top lokalizacja przy rondzieTo nie jest zwykły lokal – to przestrzeń, która buduje markę.Oferujemy na wynajem prestiżowy lokal usługowy o powierzchni 185,39m², położony w jednej z najbardziej ekskl...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

33 400 PLN (181 zł/m2)

5
-
185 m2
2010
15895032 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27956146 15895032 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.14,07 m2 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ul. Targowej,poleca Agencja Nieruchomości Property (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez pro...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

534 PLN (38 zł/m2)

1
-
14 m2
1980
15895019 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27956144 15895019 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.13,66 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ul. Targowej,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------------Bez prowizji ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

519 PLN (40 zł/m2)

1
-
13 m2
1980