• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Białołęka

Znalezionych ofert: 94

15591205 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 21999120 15591205 Lokal usługowo-handlowy, parterowy z witrynami z bezpośrednim dostępem z ulicy. Położony nowym budynku z mieszkalnym przy ul. Skarbka z Gór 138 w dzielnicy Białołęka. Czynsz administracyjny 1300 złmsc.Ogólnodostępne miejsca parkingowe przed wejściem ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (64 zł/m2)

1
-
94 m2
2018
15870727 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27438474 15870727 Do wynajęcia lokal o pow. 55,5m2 usytuowany na 1 piętrze, w budynku usługowym z 2000 roku przy ul. Skarbka z Gór na Białołęce . Wejście do lokalu po schodach ( brak windy ). Lokal obecnie funkcjonuje jako salon kosmetyczny. Dostępny będzi...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (55 zł/m2)

11
-
55 m2
2000
15894197 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933371 15894197 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 33 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 574 PLN (78 zł/m2)

2
-
33 m2
-
15894200 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933374 15894200 Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowo-magazynowy o pow.31 m2 na niskim parterze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyo...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 550 PLN (50 zł/m2)

1
-
31 m2
-
15894203 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933372 15894203 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 11,30 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

881 PLN (80 zł/m2)

1
-
11 m2
-
15752523 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 25168574 15752523 Nowoczesny budynek magazynowo-biurowy przy ul. Modlińskiej – 706 m² Warszawa, BiałołękaNa wynajem oferujemy kameralny, reprezentacyjny budynek magazynowo-biurowy zlokalizowany bezpośrednio przy głównej arterii komunikacyjnej Biało...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

28 000 PLN (40 zł/m2)

1
-
706 m2
2012
15891119 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal z witryną 114 m2, W-wa, Białołęka 27887916 15891119 Do wynajęcia atrakcyjny lokal o powierzchni 114 m2, na parterze z dużymi witrynami, zlokalizowany w bardzo dobrym punkcie warszawskiej Białołęki przy ul. Płochocińskiej.Lokal idealny na wszelkiego rodzaju usługi, sklep, działalność medyczną.OPIS LOKA...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 800 PLN (68 zł/m2)

1
-
114 m2
2024
15872203 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Prestiżowy lokal biurowo - usługowy 98 m2 27487844 15872203 WILSONS - NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNEOferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal komercyjny idealny pod działalność biurowo-usługową, zlokalizowany w wysokiej klasy budynku na warszawskiej Białołęce.Nieruchomość znajduje się w świetnie skomunikowanym punk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 742 PLN (79 zł/m2)

3
-
98 m2
2023
15844654 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Duża sala eventowa i druga mniejsza 26842377 15844654 KOSZTY I OPŁATY:Czynsz najmu - 20000 PLN miesięcznie (5000PLN za małą salkę i 15000PLN za salę eventową)Opłaty administracyjne - 4500 PLN miesięcznie (10 PLNm2)Koszty eksploatacyjne - wg. zużycia1 miejsce parkingowe - 70 PLN miesięcznieKaucja - do u...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 000 PLN (44 zł/m2)

3
-
450 m2
-
15807492 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro wysoki standard Ogród na dachu 0% 26366302 15807492 WILSONS - NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE BEZ PROWIZJI  OD 1 LUTEGO 2026 R. Przeznaczona na wynajem, 186 metrowa powierzchnia komercyjna, utrzymana w wysokim standardzie, dedykowana pod działalność biurowo - usługową (siedziba firmy, placówka medyczna, prac...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 694 PLN (79 zł/m2)

5
-
186 m2
2017
15858373 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
BIURO 296 m² - BIAŁOŁĘKA - OD ZARAZ 27146970 15858373 Nowoczesne biuro w kompleksie magazynowo-biurowym - idealne dla firm logistycznych i usługowych!Dostępne: 296 m² netto na 1. piętrze (z komunikacją do magazynu na parterze)Wspólne 3,5% Również dostępne jest biuro na 3. pietrze 296 m² netto.DOSTĘPNE O...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 860 PLN (51 zł/m2)

11
-
311 m2
-
15844655 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wysoki lokal przy bardzo ruchliwej ul. Modlińskiej 26842376 15844655 KOSZTY I OPŁATY:Czynsz najmu - 4000 PLN miesięcznieKoszty eksploatacyjne - 650 PLN miesięcznieMedia - płatne wg. zużycia1 miejsce parkingowe - 70 PLN miesięcznieKaucja - do uzgodnieniaWszystkie podane kwoty są netto. Należy doliczyć do nich obowiązu...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (62 zł/m2)

11
-
65 m2
-