• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 159

14864627 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 3582091 14864627 Do wynajęcia biuro o powierzchni 21,73 m2. Lokal położony na 3 piętrze w 6-ciopiętrowym biurowcu typu Lipsk. Na piętrze do dyspozycji 2 łazienki.Czynsz + koszty eksploatacyjne : 67,86 złm2 nettoLokal w biurowcu na Pradze Południe w okolicach Ronda W...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 474 PLN (68 zł/m2)

11
-
21.73 m2
1980
15125141 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 10419343 15125141 Do wynajęcia biuro o powierzchni 23,40m2. Lokal położony na 6 piętrze w 6-ciopiętrowym biurowcu typu Lipsk. Na piętrze do dyspozycji 2 łazienki.Czynsz + koszty eksploatacyjne : 67,86 złm2 nettoLokal w biurowcu na Pradze Południe w okolicach Ronda Wi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 587 PLN (68 zł/m2)

11
-
23.4 m2
1980
15125175 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 10419340 15125175 Do wynajęcia biuro o powierzchni 28,70m2. Lokal położony na 1 piętrze w 6-ciopiętrowym biurowcu typu Lipsk. Na piętrze do dyspozycji 2 łazienki.Czynsz + koszty eksploatacyjne : 67,86 złm2 nettoLokal w biurowcu na Pradze Południe w okolicach Ronda Wi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 520 PLN (68 zł/m2)

11
-
22.4 m2
1980
14130254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 103943 14130254 Przestronny lokal w kamienicy . Lokal na drugim piętrze. Lokal składa się z 3 pokojów, łazienki, kuchni oraz hallu wejściowego o łącznej powierzchni 67 m2, wysokość pomieszczeń ok. 3,7m. Lokal jest po generalnym remoncie, możliwość wprowadzenia z dni...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 PLN (149 zł/m2)

11
-
67 m2
1930
14638261 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 153714 14638261 Biuro do wynajęcia położone na 1 piętrze o powierzchni 230 m² w niskim biurowcu.Budynek znajduje się na Pradze Południe w okolicach ul. Saskiej.Powierzchnia składa się z:- 2 sal konferencyjnych- dużej przestrzeni open space (14-16 stanowisk)- 2 łazi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 000 PLN (87 zł/m2)

11
-
230 m2
2017
11467903 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 4220280 11467903 Biuro do wynajęcia - Warszawa Praga Południe, Office to let - 11EUR za m2na miesiąc + service charge. Powierzchnie biurowe dostępne 300m2 i 900m2 Na życzenie: biura pojedynczełączoneopen space Doskonała 15min do centrum miasta, W pobliżu: centrum ha...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 032 PLN (47 zł/m2)

7
-
300 m2
2000
15683115 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 23892823 15683115 Lokalizacja: Aleja Waszyngtona, 3 minuty pieszo od Ronda Wiatraczna, centralnego punktu Pragi Południe.Powierzchnia: 174 m²Opis lokalu:Do wynajęcia narożny lokal handlowy o powierzchni 174 m², z dużymi witrynami od strony Alei Waszy...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 000 PLN (98 zł/m2)

6
-
174 m2
1956
15888879 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27831827 15888879 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy 22,90 m2 na 4 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ulic: Ostrobramskiej i Kinowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@pr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 667 PLN (76 zł/m2)

1
-
22 m2
1980
15885545 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27733838 15885545 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.23 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ul. Kamionkowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 035 PLN (45 zł/m2)

1
-
23 m2
1970
15882195 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27658250 15882195 Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy położony na parterze nowoczesnego budynku apartamentowego, w ciągu wynajętych lokali usługowych.Lokal idealny pod działalność handlową, kosmetyczną, medyczną, biurową lub usługową.Dzięki dużym przeszkleniom i wido...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 900 PLN (93 zł/m2)

3
-
96 m2
2000
15887176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27778998 15887176 Wolnostojący dom na pograniczu Wawra i Pragi Południe. Budynek 3-kondygnacyjny o powierzchni 600 mkw.Parter - 200m2 - wysokie pomieszczenie z wjazdem - szerokie drzwi dla dostaw.I piętro - 200 mkw.II piętro - 200 mkw.Wykończone w dobrym standardzie-...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

31 000 PLN (52 zł/m2)

11
-
600 m2
2000
15887305 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27780403 15887305 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy 23,15 m2 na 2 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ulic: Ostrobramskiej i Kinowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@pr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 686 PLN (73 zł/m2)

1
-
23 m2
1980