• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Rejonu Ak Ii

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Rejonu, II i AK

Znaleźliśmy 4,874 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne - Warszawa

15723185 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24631513 15723185 Jeżeli szukasz powierzchni biurowej na Powiślu oraz świetnej cenie, to jest to oferta idealna dla Ciebie.Lokalizacja:Dużym atutem biura jest lokalizacja z pełną infrastrukturą, blisko urzędów oraz zaledwie 3 minuty jazdy samochodem od Placu Trzech Kr...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 365 PLN (65 zł/m2)

11
-
221 m2
1998
15591539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22009912 15591539 Bardzo atrakcyjna powierzchnia w nowoczesnym biurowcu w pobliżu Placu Unii Lubelskiej. Budynek posiada charakterystyczną elewację i jest doskonale widoczny. W biurowcu znajduje się drogeria, siłownia, a także całodobowa recepcja i ochrona oraz parkin...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 094 PLN (68 zł/m2)

11
-
325 m2
1999
15328750 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 15948787 15328750 Bardzo atrakcyjna powierzchnia w nowoczesnym biurowcu przy stacji Metra Wilanowska na Mokotowie. Budynek posiada charakterystyczną elewację i jest doskonale widoczny. W biurowcu znajduje się kantyna, a także całodobowa recepcja i ochrona oraz parking...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

34 575 PLN (74 zł/m2)

11
-
465 m2
2006
15894202 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933387 15894202 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.33,68 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 246 PLN (38 zł/m2)

2
-
33 m2
1980
15894213 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933384 15894213 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 38,76 m2 na 6 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, niedaleko Galerii Mokotów.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 907 PLN (77 zł/m2)

1
-
38 m2
2011
15894210 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27933382 15894210 Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 21 m2 w pasażu handlowym budynku biurowo-usługowego w centrum Warszawy, blisko Dworca Centralnego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 993 PLN (95 zł/m2)

1
-
21 m2
-
15894209 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27933375 15894209 Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowy o pow. 16,93 m2 na warszawskiej Pradze Północ, na parterze w budynku warsztatowym niedaleko Dworca Wileńskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

643 PLN (40 zł/m2)

1
-
16 m2
1980
15771386 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne biuro gotowe do pracy od zaraz 25580857 15771386 Biuro dostępne od zaraz, przygotowane dla 6 stanowisk pracy, mieści się na 3. piętrze budynku klasy A w jednym z najdynamiczniej rozwijających się obszarów biznesowych Warszawy.Czynsz: 4 140 PLNKoszty eksploatacyjne: 2 760 PLNCałkowita cena: 6 900 PL...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 140 PLN (138 zł/m2)

11
-
30 m2
-
15816193 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kuchnia cateringowa, wyposażenie w cenie 26609471 15816193 Do wynajęcia lokal 170 m2 w budynku wolnostojącym, Targówek Zacisze.Dwa wejścia, odbiór sanepidu, idealny dla firm zajmujących się cateringiem dietetycznym, produkcją posiłków, garmażem, zdrową żywnością lub cukiernictwem, do uruchomienia od zaraz. W...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 900 PLN (117 zł/m2)

11
-
170 m2
-
15806750 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Narożny lokal pod pełną gastronomię 26352264 15806750 Na wynajem lokal użytkowy 88,14 m2, parter6, w budynku z 2025r. z windą, Bielany Chomiczówka.W stanie deweloperskim, z ogródkiem, duże witryny od strony ruchliwej ulicy, miejsce na szyld, w nowoczesnym budynku mieszkalnym. Kanały wentylacyjne przysto...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 458 PLN (130 zł/m2)

11
-
88 m2
2025
15800009 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronny lokal z witrynami bez gastro 26202720 15800009 Lokal handlowo-usługowy do wynajęcia 140 m2, parter8 w budynku z 1992 r., Wola, Młynów.Duże witryny i miejsce na szyld, wejście od ulicy. Idealny na sklep, salon beauty, klinikę medyczną, punkt obsługi klienta, salę zabaw, oprócz gastronomii. Cena: 1...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 600 PLN (90 zł/m2)

11
-
140 m2
1992
15800003 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Ogrzewana hala magazynowa z dużym placem 26202718 15800003 Do wynajęcia hala magazynowa 600 m2, Białołęka Dworska.Idealna do działalności logistycznej, magazynowej lub dystrybucyjnej.Cena: 20 000 zł netto + prąd wg zużycia. Wymagana kaucja.Wygodna lokalizacja, tylko 8 min. pieszo do przystanków autobusowych,...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 000 PLN (33 zł/m2)

11
-
600 m2
-