• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Targówek

Znalezionych ofert: 82

15812307 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26479045 15812307 Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 100 mkw., zlokalizowany na prężnie rozwijającym się osiedlu Wilno na Targówku. Lokal usytuowany w ciągu pieszym, w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej o dużej gęstości, co zapewnia stały prze...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 900 PLN (99 zł/m2)

3
-
100 m2
2015
15893812 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27921158 15893812 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.46 m2 na parterze budynku biurowo-magazynowego na warszawskim Targówku ,w okolicach ul. ks. Ziemowita,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez prowizji o...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 116 PLN (46 zł/m2)

4
-
46 m2
1970
15893815 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27921157 15893815 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.16,50 m2 na 1 piętrze budynku biurowo-magazynowego na warszawskim Targówku ,w okolicach ul. ks. Ziemowita,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizj...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

759 PLN (47 zł/m2)

1
-
16 m2
1970
15890623 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27882665 15890623 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow.12 m2 na warszawskim Targówku Fabrycznym, w okolicach ul. Ks. Ziemowita,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji od Najemcy---------Lo...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

552 PLN (46 zł/m2)

1
-
12 m2
1970
15863145 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal biurowo - handlowy ul. Radzymińska 27239401 15863145 Do wynajmu na: biuro, gabinet, usługi, na pierwszym piętrze (antresola) pasażu handlowego od strony ulicy Radzymińskiej przy stacji metra Trocka około 500m i 100m od przystanku autobusowego w stronę stacji metra Wileńska.Całość ma powierzchnię 74,4 m...

Warszawa (Targówek), Radzymińska

4 000 PLN (54 zł/m2)

4
-
74 m2
-
15747843 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal biurowo - handlowy Zacisze 25099934 15747843 Do wynajęcia od zaraz przestronny lokal biurowy o pow. 100 m2 ( 1 piętro )  w niewielkim budynku w świetnej lokalizacji - na Targówku  niedaleko stacji Metro Zacisze. Lokal składa się z: - 3 przestronnych pomieszczeń, jedno z nich posiada balkon oraz...

Warszawa (Targówek), Marii Bohuszewiczówny

5 000 PLN (50 zł/m2)

3
-
100 m2
2000
15767006 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25517043 15767006 Do wynajęcia całe piętro kameralnego budynku biurowego.Podzielone jest na szereg gabinetów, 2 salki konferencyjne, kuchnię , 2 magazynki, serwerownię i pom. socjalneWysokość ok 2,71mDodatkowo możliwość wynajmu kilku miejsc parkingowychPowierzchnia ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

29 900 PLN (65 zł/m2)

11
-
460 m2
2002
15890625 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27882666 15890625 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.24,50 m2 na parterze budynku biurowo-magazynowego na warszawskim Targówku ,w OKOLICACH ul. ks. Ziemowita,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez prowizj...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 127 PLN (47 zł/m2)

1
-
24 m2
1970
15848230 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26935170 15848230 Do wynajęcia piętro w nowoczesnym budynku pod handel, usługi, gastronomię.Świetny punkt komunikacyjny.Parter 170 m2, duża narożna witryna, wysokość 3 m, 8 wejść.W okolicy wiele różnych usług i firm. Bardzo dobra lokalizacja przy przystankach autobus...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 975 PLN (75 zł/m2)

11
-
173 m2
2024
15887503 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27784663 15887503 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość spełniającą wszystkie kryteria z przeznaczeniem na działalność biurowo-magazynową , warsztat czy lokal usługowy. NIERUCHOMOŚĆ:Łączna powierzchnia powierzchni biurowo- magazynowej to 825 m2. - Powie...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

25 000 PLN (30 zł/m2)

11
-
825 m2
2003
15889387 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27849846 15889387 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.39 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskim Targówku, w okolicach Ronda Żaba,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------Be...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 145 PLN (55 zł/m2)

3
-
39 m2
1970
15888412 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27813982 15888412 Nieduży lokal na parterze w świetnej lokalizacjiW lokalu nie mogą być prowadzone działalność gastronomiczna i salony gier.Lokal usytuowany przy skrzyżowaniu dwóch głównych ulic: Młodzieńczej i Radzymińskiej w Warszawie. Wejście od ulicy Kościerskiej....

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 100 PLN (78 zł/m2)

11
-
40 m2
1990