• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Ursynów

Znalezionych ofert: 142

15877446 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27569729 15877446 Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o powierzchni 50 m2 w atrakcyjnej lokalizacji przy metrze Natolin.Lokal znajduje się na poziomie -1 w budynku handlowym tuż przy parkingu.Do lokalu prowadzą zadaszone oświetlone schody, nad którymi można umieścić ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (80 zł/m2)

2
-
50 m2
2000
15881014 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27620663 15881014 Biuro gotowe do wynajęcia od zaraz.Układ biura:- otwarta powierzchnia,- strefa lounge,- aneks kuchenny,- WC.Nowoczesne wykończenie, duże okna, dostęp do światła dziennego, dogodna lokalizacja.Czynsz z kosztami eksploatacji wynosi około 15 200 pln net...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 076 PLN (67 zł/m2)

11
-
180 m2
2010
15882565 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27668842 15882565 Biuro w układzie open space z meblami, gotowe do wprowadzenie się. Stan bardzo dobry. W kompleksie właściciel dysponuje też innymi powierzchniami od 65m2 do 1000m2. Jest możliwość dostosowania powierzchni do indywidualnych potrzeb użytkownika - wynaj...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

34 203 PLN (73 zł/m2)

11
-
468 m2
2010
15868510 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27383854 15868510 Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow.129,37 m2 do wynajęcia, na parterze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyof...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 056 PLN (62 zł/m2)

4
-
129 m2
1998
15864895 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27277507 15864895 Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowo- biurowo- serwisowy o pow. 602 m2 na parterze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Płaskowickiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarz...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 920 PLN (40 zł/m2)

9
-
573 m2
2000
15868519 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27383852 15868519 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.328,74 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 477 PLN (62 zł/m2)

8
-
328 m2
1998
15827423 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628332 15827423 Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.372,45 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJILokal biurowy ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

23 200 PLN (62 zł/m2)

5
-
372 m2
1998
15820702 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627876 15820702 do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 363 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJILokal dostępny...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

26 525 PLN (73 zł/m2)

11
-
363 m2
2010
15820700 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627875 15820700 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 667 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIPowierzchnia d...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

48 743 PLN (73 zł/m2)

11
-
667 m2
2010
15820701 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627868 15820701 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1262m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) BEZ PROWIZJIPowierzchnia d...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

92 229 PLN (73 zł/m2)

11
-
1262 m2
2010
15762164 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25400081 15762164 Do wynajęcia lokal biurowy o pow.463 m2 na Ursynowie w okolicach ul. Kłobuckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) BEZ PROWIZJIDostępność: 18 miesięcy od podpisania umowy najmuPlanowany...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

158 580 PLN (81 zł/m2)

11
-
1958 m2
2026
15853225 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27044709 15853225 Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.332,96 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizji od najemcy------------L...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 741 PLN (62 zł/m2)

12
-
332 m2
1998