• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Włochy

Znalezionych ofert: 318

15742827 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal na wynajem - Włochy 25000442 15742827 Na wynajem wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 81,27 m², zlokalizowany przy ul. Orzechowej, w dzielnicy Włochy w Warszawie. Lokal znajduje się w centrum nowoczesnego osiedla, zamieszkanego przez tysiące osób, co gwarantuje duży przepływ klientów k...

Warszawa (Włochy), Orzechowa

8 940 PLN (110 zł/m2)

1
-
81 m2
2025
15894179 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933193 15894179 Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 29,15 m2 na 2 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach Al. Krakowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 955 PLN (67 zł/m2)

1
-
29 m2
2000
15894177 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933192 15894177 Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 81,04 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach Al. Krakowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 434 PLN (67 zł/m2)

3
-
81 m2
2000
15894175 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27933191 15894175 Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow.36,50 m2 na warszawskich Włochach, w okolicach lotniska Okęcie i Al. Krakowskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowizj...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 971 PLN (83 zł/m2)

1
-
36 m2
2000
15876220 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal z witrynami, duży ruch pieszy i samochodowy 27532909 15876220 Do wynajęcia dwupoziomowy parterowy lokal 133 m2, Włochy Okęcie.Po remoncie, jest klimatyzacja. Duże witryny, duży ruch pieszy (blisko przystanek autobusowy) i samochodowy, lokal bardzo dobrze widoczny. Doskonały na sklep, punkt usługowy, gabinet kos...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 500 PLN (56 zł/m2)

3
-
133 m2
2001
15857358 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronny lokal w miejscu z dużym ruchem 27121575 15857358 Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy 156,45 m2, parter5 w budynku z 2001 r., Stare Włochy.Bezpośrednie wejście z ulicy, spory ruch pieszy i samochodowy. Duża witryna i miejsce na szyld, idealny na klinikę terapeutyczną, punkt spotkań z klientami, pun...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 000 PLN (96 zł/m2)

11
-
156 m2
2001
15865625 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal użytkowy, duży parking 27303887 15865625 Do wynajęcia lokal z magazynem 140 m2, piętro 11 z windą w budynku wolnostojącym z 1999 r., Nowe Włochy.Doskonały na siedzibę firmy, salon wystawowy, punkt serwisowy, punkt usługowy, sklep internetowy, itp.Cena: 8000zł netto + media wg zużycia. Wymag...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 000 PLN (57 zł/m2)

5
-
140 m2
-
15797493 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesny lokal na biuro lub usługi, parking 26147327 15797493 Do wynajęcia dwupoziomowy lokal handlowo-usługowy 593,2 m2, parter i 1 1 w budynku z 2006 r., Włochy, Opacz Wielka.Duża witryna i miejsce na szyld, lokal idealny na punkt spotkań z klientami, sklep, sklep internetowy, showroom, biuro, dla firmy progr...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

35 000 PLN (59 zł/m2)

11
-
593 m2
-
15797243 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Piękny lokal pod małą gastronomię, ruchliwa ulica 26140194 15797243 Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy 83 m2, parter w budynku z 2014 r., Nowe Włochy.Znakomicie doświetlony dzięki dużej witrynie, miejsce na szyld, znakomity na kawiarnię, sklep, przychodnię, gabinet psychoterapeutyczny, gabinet kosmetyczny, salon pi...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 200 PLN (111 zł/m2)

11
-
83 m2
2014
15811167 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Całe piętro na biuro lub usługi, super cena! 26427412 15811167 Do wynajęcia lokal 157m2, piętro 24 bez windy, w budynku z 2018r., Stare Włochy.Dostępne całe piętro w budynku, lokal idealny na biuro, kancelarię, showroom, gabinet kosmetyczny, salon piękności, biuro projektowe, biuro rachunkowe, dla programistów.C...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (45 zł/m2)

4
-
157 m2
-
15666936 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronny lokal komercyjny na nowym osiedlu 23591127 15666936 Do wynajęcia lokal komercyjny 53m2, parter3 w budynku z 2022, Nowe Włochy.Lokal lokal jest w stanie deweloperskim, z dużą witryną i miejscem na szyld, znakomity na kawiarnię, salon beauty, salon fryzjerski, punkt obsługi klienta, gastronomię, sklep. ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (85 zł/m2)

1
-
53 m2
-
15672457 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal z witrynami na dowolną działalność 23693200 15672457 Na wynajem lokal użytkowy 81 m2, parter5, w budynku z 2025r. z windą, Stare Włochy.Lokal w stanie deweloperskim, duże witryny od strony ruchliwej ulicy, miejsce na szyld, w nowoczesnym budynku mieszkalnym. Spory ruch pieszy, obok budynku jest przysta...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 900 PLN (98 zł/m2)

11
-
81 m2
2025