• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 207

15872394 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27491845 15872394 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 961 m2 na 1 piętrze budynku biurowego w okolicach ul. Siedmiogrodzkiej, na warszawskiej Woli,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] )------------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

103 621 PLN (108 zł/m2)

9
-
961 m2
2015
15872362 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27491127 15872362 Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow.496 m2 na parterze biurowca warszawskich Włochach, w OKOLICACH ul. Radarowej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------------Bez...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

32 089 PLN (65 zł/m2)

10
-
496 m2
2014
15867436 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27346734 15867436 Oferowana nieruchomość to świeżo wybudowany obiekt z 2023 roku, o łącznej powierzchni całkowitej 5 400 mkw., z czego 5 000 mkw. stanowi powierzchnia biurowa netto. Budynek składa się z dwóch kondygnacji naziemnych, co zapewnia łatwy dostęp i elastycz...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 350 PLN (70 zł/m2)

11
-
105 m2
2023
15840963 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26787395 15840963 Postaw na przestrzeń, która pracuje na sukces Twojej firmy. Nowoczesne biuro na 1. piętrze, w kameralnym budynku o wysokim standardzie, z całodobowym dostępem, ochroną i eleganckimi częściami wspólnymi. Idealne dla firm ceniących jakość, spokój i pro...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 129 PLN (80 zł/m2)

11
-
102 m2
2012
15866706 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27326818 15866706 Zapraszamy inwestorów oraz przedsiębiorców z branży promedycznej, fitness, kosmetycznej i fryzjerskiej do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu nowoczesnego lokalu w Legionowie. To idealne miejsce do rozwoju biznesu, które zapewni komfortowe waru...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

6 000 PLN (60 zł/m2)

2
-
100 m2
2024
15840905 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26786111 15840905 Powierzchnia netto: 440 m²Powierzchnia brutto: 484 m²Usytuowanie: II piętroDo wynajęcia funkcjonalna i reprezentacyjna powierzchnia biurowa zajmująca pół piętra budynku. Lokal charakteryzuje się bardzo dobrym doświetleniem dzięki du...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

28 600 PLN (65 zł/m2)

11
-
440 m2
1927
15889547 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27852082 15889547 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 268 m2 na parterze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Marszałkowskiej,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez prowizji od najemcy---...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

21 191 PLN (79 zł/m2)

12
-
268 m2
2000
15889487 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27851754 15889487 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 308,60 m2 na 2 piętrze biurowca na warszawskich Włochach, w okolicach ul.1 Sierpnia.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ------------Bez prowi...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

25 140 PLN (82 zł/m2)

1
-
308 m2
2017
15889994 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27866775 15889994 Warszawa - Do wynajęcia: 5-osobowe umeblowane biuro na 1 piętrze biurowca w okolicach ul. Mszczonowskiej na warszawskiej Ochocie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowizji...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 250 PLN (375 zł/m2)

1
-
22 m2
1996
15889995 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27866773 15889995 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6 osób na 1 piętrze biurowca w okolicach ul. Mszczonowskiej na warszawskiej Ochocie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowiz...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 900 PLN (367 zł/m2)

1
-
27 m2
1996
15889993 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27866772 15889993 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 1 piętrze biurowca w okolicach ul. Mszczonowskiej na warszawskiej Ochocie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowiz...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 600 PLN (367 zł/m2)

1
-
18 m2
1996
15888562 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27816887 15888562 Opiekun oferty:Konrad Rakowieckitel. 602 101 602Na wynajem lokal o powierzchni 133,13 m2 położony przy ul. PrzyjaźniLokal dostępny jest od zaraz.Otoczenie nieruchomości:Lokal położony jest przy ul. Przyjaźni na Krzykach, w dobrze skomunikowanej i dyn...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

12 900 PLN (97 zł/m2)

11
-
133 m2
2019