• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 207

15601692 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22216900 15601692 Oferuję do wynajęcia KLIMATYZOWANY lokal biurowy o powierzchni 94 mkw. Zlokalizowany na II piętrze w budynku biurowym. Budynek z ochroną, w doskonałej lokalizacji i łatwej komunikacji. W bardzo dobrym s...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Warka)

4 054 PLN (43 zł/m2)

3
-
94 m2
-
15659347 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23444887 15659347 Oferuję do wynajęcia elegancką powierzchnię biurowo-usługową na poziomie 1 piętra w komercyjnym zmodernizowanym budynku. (MOŻLIWE jest też wynajęcie DODATKOWO, takiej samej powierzch...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 400 PLN (73 zł/m2)

4
1
170 m2
1990
15889985 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27866389 15889985 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1 osoby na 1 piętrze biurowca w okolicach ul. Mszczonowskiej na warszawskiej Ochocie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowi...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 800 PLN (360 zł/m2)

1
-
5 m2
1996
15889986 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27866386 15889986 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób na 1 piętrze biurowca w okolicach ul. Mszczonowskiej na warszawskiej Ochocie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowiz...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 950 PLN (330 zł/m2)

1
-
15 m2
1996
15877546 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27572504 15877546 Do wynajęcia lokal usługowy zlokalizowany w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy miasta Woli.Oferowana przestrzeń (zaznaczona na niebiesko na rzucie) idealnie wpisują się wymogi placówek medycznych, rehabilitacyjnych lub gabinetów estetycznych, dla...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

53 243 PLN (105 zł/m2)

11
-
505 m2
1960
15674112 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23721442 15674112 Duża przestrzeń biurowa o pow. 392 m² w prestiżowej lokalizacji idealne dla firmy Rybnik, ul. RymeraDo wynajęcia wyjątkowa powierzchnia biurowa o łącznej powierzchni 392 m², zlokalizowana na ostatnim piętrze, świeżo wyremontowanego budynku biuroweg...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

16 000 PLN (41 zł/m2)

12
1
392 m2
1970
15428860 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18363405 15428860 Przedmiotem oferty jest powierzchnia biurowa w nowoczesnym biurowcu zlokalizowanym w centrum Sopotu. Doskonała komunikacja: sąsiedztwo głównego ciągu komunikacyjnego Trójmiasta - Alei Niepodległości, sprawny dojazd od Obwodnicy Trójmiasta, Gdańska c...

Sopot (Dolny sopot) (Pomorskie, gm. Sopot)

13 480 PLN (53 zł/m2)

1
-
253 m2
2000
15889946 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27864958 15889946 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 105,43 m2 na 5 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Łuckiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 223 PLN (78 zł/m2)

2
-
105 m2
-
15889945 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27864956 15889945 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.104,06 m2 na 6 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Łuckiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 116 PLN (78 zł/m2)

2
-
104 m2
-
15889922 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27864569 15889922 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.104,24 m2 na 5 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Łuckiej.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji od Najem...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 130 PLN (78 zł/m2)

4
-
104 m2
-
15889919 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27864567 15889919 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 74,60 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Łuckiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 595 PLN (76 zł/m2)

2
-
74 m2
-
15889925 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27864565 15889925 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.163,83 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Łuckiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 778 PLN (78 zł/m2)

7
-
163 m2
2009