• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 185

14029821 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 102350 14029821 Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zapytaj naszego Agenta o pomoc w otrzymaniu kredytu !!!Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 210 PLN (59 zł/m2)

5
-
190 m2
-
13472567 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 97508 13472567 Na parterze dostępnych jest 9 lokali usługowych o powierzchni od 83 do 551 m2. Na piętrach 1-3 dostępna jest powierzchnia biurowa zaprojektowana w sposób umożliwiający łatwą i wszechstronną aranżację, zarówno w formie otwartej przestrzeni, jak i trad...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 062 PLN (63 zł/m2)

11
-
225 m2
-
13333627 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 88280 13333627 Budynek:Budynek biurowy położony w kompleksie budynków biurowych na warszawskiej Woli. Kameralna okolica. Optymalne położenie pod względem komunikacyjnym, kilka minut samochodem do centrum oraz dostęp do środków komunikacji miejskiej (autobusy i tram...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 444 PLN (61 zł/m2)

11
-
204 m2
1990
14176165 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 105037 14176165 Lokal 121,94 m2 - 2, piętro 2, 6 pomieszczeń. POKOJE - 17, 15, 19, 13, 12, 33Lokal o charakterze biurowym, pełne okablowanie. Pomieszczenie socjalne nakorytarzu. Wysokość lokalu 3 mCzynsz: 48,50 zł netto (łącznie z opłatami eksploatacyjnymi).Loka...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

970 PLN (49 zł/m2)

6
-
20 m2
-
14176199 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 105019 14176199 Nowoczesny budynek biurowy, który oferuje do wynajęcia jedno piętro (pierwsze) o powierzchni 1279,96 m2, spełniającej najwyższe standardy. Nowoczesny charakter zabudowy podkreśla zestawienie ostrych brył metalu z miękkimi łukami i zaokrągleniami elew...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

98 587 PLN (77 zł/m2)

11
-
1288 m2
-
14572861 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 142862 14572861 Na parterze dostępnych jest 9 lokali usługowych o powierzchni od 83 do 551 m2. Na piętrach 1-3 dostępna jest powierzchnia biurowa zaprojektowana w sposób umożliwiający łatwą i wszechstronną aranżację, zarówno w formie otwartej przestrzeni, jak i trad...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 541 PLN (78 zł/m2)

11
-
109.5 m2
-
14176169 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 105034 14176169 Nowoczesny budynek biurowy, który oferuje do wynajęcia jedno piętro (pierwsze) o powierzchni 140 m2, spełniającej najwyższe standardy. Nowoczesny charakter zabudowy podkreśla zestawienie ostrych brył metalu z miękkimi łukami i zaokrągleniami elewacji...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 716 PLN (77 zł/m2)

11
-
140 m2
-
14176180 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 105021 14176180 Nowoczesny budynek biurowy, który oferuje do wynajęcia jedno piętro (pierwsze) o powierzchni 180 m2, spełniającej najwyższe standardy. Nowoczesny charakter zabudowy podkreśla zestawienie ostrych brył metalu z miękkimi łukami i zaokrągleniami elewacji...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 777 PLN (77 zł/m2)

11
-
180 m2
-
13475328 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 97486 13475328 Do wynajęcia lokal w centrum Warszawy na parterze w budynku przy ul. Marszałkowskiej.Parter - 220 m2, poziom - 1 - 50 m2. Duże witryny. Wysokość 3.80 m2.Duże możliwości aranżacyjne z przeznaczeniem na gastronomię, przychodnię, sklep, kawiarnięEkspozy...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

25 900 PLN (96 zł/m2)

3
-
270 m2
-
12433422 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 84270 12433422 Segment skrajny dwupiętrowy z poddaszem i tarasem (bez ogródka); dostępny od 1.07.2018.Zaciszna dzielnica willowa, w okolicy jeziorko Czerniakowskie, Sadyba Best Mall, sklepy, apteki, szkoła, przedszkola, przychodnia lekarska .Dogodna komunikacja (au...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 000 PLN (71 zł/m2)

11
-
170 m2
-
11942122 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 83501 11942122 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 261 m2 - Warszawa Okęcie.Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Cena najmu 11,5 EURO m2 netto + 8 zł m2...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 763 PLN (49 zł/m2)

11
-
261 m2
-
11942052 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 83476 11942052 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 242 m2 - Warszawa Okęcie.Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Cena najmu 11,5 EURO m2 netto + 8 zł m2...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 834 PLN (49 zł/m2)

11
-
242 m2
-