• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 177

11942035 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 83477 11942035 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 201 m2 - Warszawa Okęcie.Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Cena najmu 11,5 EURO m2 netto + 8 zł m2...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 829 PLN (49 zł/m2)

11
-
201 m2
-
11942046 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 83479 11942046 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 519 m2 - Warszawa Okęcie.Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Cena najmu 11,5 EURO m2 netto + 8 zł m2...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

25 380 PLN (49 zł/m2)

11
-
519 m2
-
11294422 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 80872 11294422 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 18m2 w świetnej lokalizacji. Samo centrum Warszawy.Zalety wynajmu lokalu-budynek biurowy w doskonałej lokalizacji (przy hotelu Novotel)-Całodobowa ochrona, klimatyzacja, możliwość wynajęcia miejsc parkingowych...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 PLN (55 zł/m2)

11
-
18 m2
-
11467903 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 4220280 11467903 Biuro do wynajęcia - Warszawa Praga Południe, Office to let - 11EUR za m2na miesiąc + service charge. Powierzchnie biurowe dostępne 300m2 i 900m2 Na życzenie: biura pojedynczełączoneopen space Doskonała 15min do centrum miasta, W pobliżu: centrum ha...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 032 PLN (47 zł/m2)

7
-
300 m2
2000
11942060 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 83522 11942060 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 158 m2 - Warszawa Okęcie.Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Cena najmu 10 EURO m2 netto + 6.5 zł m2...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 718 PLN (43 zł/m2)

11
-
158 m2
-
11942070 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 83471 11942070 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 230 m2 - Warszawa Okęcie.Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Cena najmu 10 EURO m2 netto + 6.5 zł m2...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 780 PLN (43 zł/m2)

11
-
230 m2
-
10737901 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 80761 10737901 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 44 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 537 PLN (57 zł/m2)

11
-
44.52 m2
-
10737902 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 80744 10737902 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 27 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum). 2 pokoje.Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyp...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 824 PLN (67 zł/m2)

2
-
27.23 m2
-
10737900 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 80720 10737900 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 15 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

847 PLN (55 zł/m2)

11
-
15.4 m2
-
11357717 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 80926 11357717 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 15,4 m2- - w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum) .Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus a...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

847 PLN (55 zł/m2)

11
-
15.4 m2
-
15890553 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27879184 15890553 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1-2 osób na 5 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w OKOLICACH ul. Sobieskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizj...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 380 PLN (298 zł/m2)

1
-
8 m2
2018
15886920 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771879 15886920 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób na 2 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Dickensa,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------Bez pro...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 967 PLN (165 zł/m2)

1
-
18 m2
2017