• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Gdańsk Wrzeszcz

Znalezionych ofert: 25

13982972 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 2293525 13982972 Posiadamy do wynajmu duże mieszkanie dla 10 pracowników przy ul. Sebastiana Klonowicza we Wrzeszczu. Posiadamy do wynajmu duże mieszkanie dla pracowników przy ul. Sebastiana Klonowicza we Wrzeszczu.W skład lokalu wchodzą 4 niezależne pokoje, osobna k...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

7 000 PLN (70 zł/m2)

4
1
100 m2
-
14350482 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2661610 14350482 Posiadamy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Trawki ( Gdańsk -Wrzeszcz).Dwa niezależne pokoje ( salon w pełni wyposażony i umeblowany z balkonem), sypialnia z dużym łóżkiem oraz szafą ubraniową,kuchnia w pełni wyposażona oraz łazi...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 400 PLN (48 zł/m2)

2
1
50 m2
-
15627905 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 22791920 15627905 Oferta bez prowizji Komfortowe mieszkanie o powierzchni 32m2 położone w ścisłym centrum Wrzeszcza na osiedlu „Browar Gdański”. Świetny punkt komunikacyjny- dworzec PKPSKM bezpośrednio przy osiedlu, autobusy, tramwaje kilka minut spacerem. Pełna infra...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 700 PLN (84 zł/m2)

1
1
32 m2
2020
15588826 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 21942539 15588826 Do wynajęcia apartament na osiedlu Stary Browar w Gdańsku Wrzeszczu.Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze budynku z windą i składa się z:-salonu z aneksem kuchennym oraz balkonem (strona południowa)-dwóch sypialni, usytuowanych od strony cichego...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 600 PLN (73 zł/m2)

3
1
63 m2
2020
15893918 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Funkcjonalne mieszkanie 3pok. z widokiem na zieleń 27922305 15893918 Do wynajęcie funkcjonalne, 3-pok. mieszkanie, o powierzchni 57 m², położone jest na 3 piętrze w 10-piętrowym budynku z 2 windami.NieruchomośćMieszkanie składa się z przestronnego salonu z dużą kanapą i stołem jadalnianym oraz wyjściem na balkon, skąd...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 400 PLN (59 zł/m2)

3
1
58 m2
1970
14174597 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowy 3-pokojowy apartament-centrum Wrzeszcza 2489459 14174597 TYLKO U NAS!LOKALIZACJA: Osiedle Quattro Towers jest luksusowym, zamkniętym kompleksem wieżowców strzeżonych 24 godziny na dobę. W każdym z apartamentowców znajduję się recepcja pomocna w każdej sytuacji. Oprócz tego, w kompleksie znajduje się strefa...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 500 PLN (67 zł/m2)

3
2
67 m2
2012
15461402 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Po generalnym remoncie | ul.Reja |blisko PG GUMed 19083685 15461402 Na wynajem świeżo wyremontowane, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w setnej lokalizacji przy ul. Reja w Gdańsku.Idealne dla osób ceniących wygodę, dobrą komunikację oraz bliskość uczelni.ATUTY NIERUCHOMOŚCI:— mieszkanie po generalnym remonc...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 700 PLN (87 zł/m2)

2
1
31 m2
1980
15889129 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pok. dla studentów 27845571 15889129 Mieszkanie 3-pokojowe dla studentów w świetnej lokalizacji Gdańsk Wrzeszcz.Pomieszczenia- 3 oddzielne pokoje,- łazienka z prysznicem,- toaleta,- otwarta kuchnia,- przestronny korytarz.LokalizacjaMieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze w budynku 4 ...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 500 PLN (59 zł/m2)

3
1
59 m2
1970
15886748 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nieruchomość w sercu Wrzeszcza 27766351 15886748 Na wynajem nieruchomość doskonale nadająca się zarówno na biuro jak i np gabinety zlokalizowana w sercu Gdańska- Wrzeszcz, w bezpośrednim sąsiedztwie Politechniki Gdańskiej, przy skrzyżowaniu Aleja Grunwaldzka oraz ulica Miszewskiego i Do Studzienki....

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

6 000 PLN (79 zł/m2)

6
2
76 m2
1960
15881116 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyjątkowe 3 pok. w kamienicy, centrum Wrzeszcza 27624594 15881116 Najemca nie płaci prowizji!Do wynajmu długoterminowego oferujemy wyjątkowe mieszkanie 3 pokojowe, o pow. 62 m2, znajdujące się na 3 piętrze pięknej kamienicy w samym centrum Gdańska Wrzeszcza! Centrum miasta, bliskość komunikacji miejskiej, świetne z...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 950 PLN (64 zł/m2)

3
1
62 m2
1911
15786616 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przytulne mieszkanie 2-pokojowe na O. Magellana 25911723 15786616 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Atuty nieruchomościMieszkanie dostępne od 14 września,Słoneczne mieszkanie z zachodnią ekspozycją i widokiem na las,Funkcjonalny u...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 700 PLN (66 zł/m2)

2
1
41 m2
2013
15725482 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Gdańsk Wrzeszcz 2 pokoje Garnizon! 24679319 15725482 Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie świeżo po oddaniu i remoncie! Mieszkanie położone na II piętrze w 7-piętrowym budynku. Osiedle wyróżnia się nowoczesną architekturą i wysokim standardem wykończenia części wspólnych. Wnętrze zostało zaprojektowane p...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 900 PLN (98 zł/m2)

2
1
40 m2
2025