• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Gdańsk Wrzeszcz

Znalezionych ofert: 25

15886413 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje z halą garażową i komórką lokatorską 27757035 15886413 MIESZKANIE: na wynajem jasne, rozkładowe, funkcjonalne, w pełni wykończone oraz wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,70 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielnica Wrzeszcz). W jego skład wchodzą:- salon z aneksem kuchennym ( 20,43...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 500 PLN (95 zł/m2)

2
1
37 m2
2025
15646326 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wrzeszcz, 3 pok, wyposażone 23216323 15646326 Informacja: tylko najem okazjonalny!3 POKOJE W BARDZO DOBREJ LOKALIZACJI.LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się w gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz. Wokół znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa. W niedlaekiej odległości znajduja się również wyż...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (57 zł/m2)

3
1
53 m2
-
15881914 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
kawalerka na Garnizonie z ogródkiem i halą garażow 27652756 15881914 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!Atuty nieruchomości:nowoczesne budownictwo w prestiżowej lokalizacjiogródeksąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego,bliskość pasa nadmorskiego,prestiżowa dzielnica,miejsce w hali garażowejLokalizacja:Mieszk...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 800 PLN (104 zł/m2)

1
-
27 m2
2017
15868661 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje w idealnej lokalizacji - Wrzeszcz 27387982 15868661 LOKALIZACJA Mieszkanie w centrum Wrzeszcza przy cichej ulicy! 10 min do Manhattanu, 5 min do Galerii Bałtyckiej! W najbliższym otoczeniu pełna infrastruktura handlowo-usługowa, przystanki komunikacji miejskiej, galerie handlowe, sklepy. Doskonały doj...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 900 PLN (83 zł/m2)

2
1
35 m2
-
15871045 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka- Gdańsk Wrzeszcz 27452696 15871045 Kawalerka w Gdańsku we Wrzeszczu o pow.40m2.Znajduję się w budynku z 2002r., na terenie zamkniętym z ochroną i windą w centrum Wrzeszcza, w II linii zabudowy, u zbiegu al. Grunwaldzkiej i Wojska Polskiego.Mieszkanie składa się z salonu z otwartą kuch...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 900 PLN (73 zł/m2)

1
1
40 m2
2002
15855959 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 pokojowe mieszkania w Quattro Towers 27081945 15855959 MIESZKANIE:Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 75 m², usytuowane na 9 piętrze we Wrzeszczu przy ul. Partyzantów. Wnętrze starannie zaprojektowane przez projektanta, aby łączyć funkcjonalność z nowoczesnym designem. W skład lokalu wc...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 500 PLN (47 zł/m2)

3
1
75 m2
-
15798226 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26165585 15798226 homfi ma przyjemność zaprezentować nowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji- Gdańsk Wrzeszcz LOKALIZACJA I BUDYNEK:Inwestycja Zajezdnia Wrzeszcz powstała w wyjątkowej części Gdańska- Wrzeszcz Dolny, w odległości zaledwie 2.2km od plaży nad zatoką Gd...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 800 PLN (72 zł/m2)

2
-
39 m2
2020
15818828 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26603877 15818828 Szukasz jasnego mieszkania w świetnej lokalizacji? To mieszkanie w samym sercu Wrzeszcza – ul. Partyzantów 65 jest idealną propozycją dla Ciebie!Lokalizacja:Mieszkanie znajduje się przy ul. Partyzantów 65, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic G...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 350 PLN (54 zł/m2)

2
-
43.2 m2
-
15241063 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
MIESZKANIE W CENTRUM WRZESZCZA! 13583036 15241063 KAWALERKA NA WYNAJEM W CENTEUM WRZESZCZA! TOPOWA LOKALIZACJA !Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 22 m², idealna dla studenta, singla lub pary. Mieszkanie znajduje się w spokojnej i świetnie skomunikowanej okolicy przy ul. Grażyny w Gdańsk...

Gdańsk (Wrzeszcz), Grażyny

1 900 PLN (86 zł/m2)

1
1
22 m2
-
15781121 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25820362 15781121 homfi z przyjemnością prezentuje Państwu nowoczesny apartament w prestiżowej inwestycji Zajezdnia Wrzeszcz położony zaledwie kilka minut od plaży w Brzeźnie, oferując niepowtarzalny komfort życia blisko morza, z pełnym dostępem do miejskich udogodnie...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 100 PLN (70 zł/m2)

2
1
44.24 m2
-
14999992 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 6555995 14999992 homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu niepowtarzalną ofertę – mieszkanie na wynajem na jednym z najbardziej pożądanych osiedli Gdańska - Garnizon.LOKALIZACJA i BUDYNEK:Garnizon to flagowy projekt cenionego trójmiejskiego dewelopera Hossa, powsta...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 100 PLN (64 zł/m2)

2
1
48.68 m2
-
15483358 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Browar Gdański Prestiżowy Apartament+Parking 19565099 15483358 WYKOŃCZONE W WYSOKIM STANDARDZIE MIESZKANIE  POŁOŻONE W NAJLEPIEJ SKOMUNIKOWANYM MIEJSCU W GDAŃKU! LOKALIZACJA:Osiedle Browar Gdański jest to prestiżowa lokalizacja w centrum Wrzeszcza. Szczególnego charakteru tej lokalizacji nadaje bliskość zabudowy...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 400 PLN (65 zł/m2)

2
1
52 m2
2016