• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Gliwice

Znalezionych ofert: 34

15881096 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27623770 15881096 Do wynajęcia rewelacyjna kawalerka położona w Gliwicach przy ul. Spółdzielczej. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze bloku składa się z salonu, półotwartej kuchni, łazienki z WC i przedpokoju. Do mieszkania przynależna piwnica. Całość umeblowana i wypo...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

1 600 PLN (44 zł/m2)

1
1
36 m2
1980
15896110 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27968633 15896110 Na wynajem dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Gliwicach na osiedlu Waryńskiego, położone na drugim piętrzeniskiego bloku. Lokal jest w bardzo dobrym stanie i posiada niezależny układ pomieszczeń.UWAGA !!! Nieruchomość dostępna do oględzin i wynajmu ...

Gliwice (Stare gliwice) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 100 PLN (43 zł/m2)

2
1
49 m2
1980
15797555 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26152132 15797555 37 m² 2 pokoje Gliwice, ul. Chorzowska 1900 zł + opłaty Konkrety: Metraż i stan: 37 m², mieszkanie po generalnym remoncie. Nowoczesna, spójna kolorystyka (szarości, beże, czerń). Układ: Salon, niezale...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

1 900 PLN (51 zł/m2)

2
-
37 m2
1980
15890148 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27873336 15890148 Oferuję do wynajmu 2-pokojowe mieszkanie położone na I piętrze kamienicy w Gliwicach, ul. Kochanowskiego.Budynek zadbany w dobry stanie, po termomodernizacji.Mieszkanie w otwartym planie, składa się z pokoju dziennegosypialni, kuchni oraz łazienki z ...

Gliwice (Trynek) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 500 PLN (50 zł/m2)

1
1
30 m2
1930
15881078 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27622376 15881078 Oferuję do wynajmu 2-pokojowe mieszkanie o dobrym standardzie położone na 3 piętrze niskiego bloku w Gliwicach przy ul. Waliszewskiego.Budynek w bardzo dobrym stanie, po termomodernizacji. Lokal w stanie bardzo dobrym.Mieszkanie składa się z pokoju d...

Gliwice (Szobiszowice) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 900 PLN (53 zł/m2)

2
1
36 m2
1980
15874946 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27519696 15874946 Dwupokojowe mieszkanie - nowoczesne wnętrze i świetna lokalizacja! Zapraszamy do odkrycia tego urokliwego, dwupokojowego mieszkania na wynajem, które znajduje się na parterze w dwupiętrowym budynku w Gliwicach przy ulicy Andersa Włady...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

2 500 PLN (50 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15871968 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27481414 15871968 Mieszkanie z miejscem parkingowym Osiedle Parkowe 2. piętro Oferujemy do wynajęcia przytulną kawalerkę zlokalizowaną na Osiedlu Parkowym w Gliwicach, usytuowaną na drugim piętrze budynku. Do mieszkania przynależy naziemne miejsce parkingowe, ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

2 200 PLN (76 zł/m2)

1
-
29 m2
-
15865288 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27292025 15865288 Dwupokojowe mieszkanie blisko Politechniki Śląskiej - nowoczesne wnętrze i świetna lokalizacja! Zapraszamy do odkrycia tego urokliwego, dwupokojowego mieszkania na wynajem, które znajduje się na 2. piętrze w czteropiętrowym budynku w dz...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

2 900 PLN (56 zł/m2)

2
-
52 m2
-
15218537 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 13003268 15218537 Oferujemy Państwu do wynajęcia słoneczne, dwupokojowe mieszkanie garażem i dużym balkonem zlokalizowane na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku w Gliwicach na Osiedlu Trynek, w bardzo bliskiej odległości Politechniki Śląskiej. Mieszkanie po gene...

Gliwice (Politechnika) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 800 PLN (53 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15789339 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25936493 15789339 MIESZKANIE W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI W SAMYM CENTRUM MIASTA Oferujemy Państwu do wynajęcia dwupokojowe, świeżo wyremontowane mieszkanie mieszczące się w ścisłym centrum Gliwic przy ulicy Wrocławskiej. Lokal znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwi...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

2 200 PLN (43 zł/m2)

2
-
51 m2
1926
15648758 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 23277006 15648758 Do wynajęcia komfortowa, świeżo wyremontowana kawalerka - gotowa do zamieszkania od zaraz! Oferujemy przestronne mieszkanie typu studio, podzielone na część dzienną i sypialnianą. W skład lokalu wchodzi również wyposażona kuchnia, funk...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

1 700 PLN (53 zł/m2)

1
-
32 m2
-
15729557 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 24765024 15729557 Oferujemy Państwu do wynajęcia, wygodne, komfortowe, w pełni wyposażone i urządzone mieszkanie z klimatyzacją - salon z aneksem kuchennym i łazienką, na piątym piętrze dziesięciopiętrowego docieplonego budynku z dwiema windami w doskonałej lokalizac...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

2 100 PLN (78 zł/m2)

1
-
27 m2
-