• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Gliwice

Znalezionych ofert: 34

15457847 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 19005590 15457847 Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie podzielone na niezależne pokoje zamykane na klucz w ścisłym centrum Gliwic. Ze względu na swoje położenie, zaledwie kilka minut od Kampusu Politechniki Śląskiej, oferta idealnie sprawdzi się dla student&...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

750 PLN (12 zł/m2)

5
-
63 m2
-
15778178 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25745601 15778178 2-POKOJOWE MIESZKANIE NA WYNAJEM W GLIWICACHZapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 65 m², położonego w spokojnej dzielnicy przy ul. Hutniczej, tuż obok Instytutu Badań nad Edukacją i Komunikacją Politechniki Śląskiej.LOKALIZACJ...

Gliwice (Baildona) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 200 PLN (34 zł/m2)

2
1
65 m2
1920
15528676 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 20573789 15528676 LOKALIZACJA:Oferujemy na wynajem klimatyczne mieszkanie, które znajduje się w okolicy Placu Grunwaldzkiego przy ulicy Jana Długosza. Okolica jest bardzo cicha i spokojna, pełna zieleni. W okolicy znajduje się piękny park. W pobliżu są sklepy, szpital...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 000 PLN (34 zł/m2)

3
1
58.27 m2
1974
15765013 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25460756 15765013 Do wynajęcia przestronne mieszkanie w Gliwicach!Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 64 m², zlokalizowane na parterze niskiego bloku przy ulicy Zygmuntowskiej w Gliwicach.Mieszkanie jest rozkładowe, posiada salon + balkon, 2 sypia...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

2 000 PLN (31 zł/m2)

3
1
64 m2
-
15724587 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24659712 15724587 LOKALIZACJAMieszkanie znajduję się przy ulicy Mastalerza, w cichej i spokojnej okolicy. W sąsiedztwie znajdują się sklepy takie jak Lidl, Selgros, Biedronka a także plac zabaw, basen, szkoła. Bardzo dobrą komunikację zapewnia bliskość wjazdu na Drogo...

Gliwice (Szobiszowice) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 100 PLN (54 zł/m2)

2
1
38.93 m2
-
15785388 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25878129 15785388 Do wynajęcia nowoczesny apartament, usytuowany w Gliwicach, w Centrum, przy ul. Kłodnickiej. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym apartamentowcu z windami. Mieszkanie o powierzchni 57 m2 skłąda się z przestronnego salonu z aneksem k...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 450 PLN (43 zł/m2)

2
-
57 m2
2018
15762764 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25411362 15762764 Do wynajęcia nowoczesny apartament, usytuowany w Gliwicach, w Centrum, przy ul. Kłodnickiej. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym apartamentowcu z windami. Mieszkanie o powierzchni 57 m2 skłąda się z przestronnego salonu z aneksem k...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 700 PLN (47 zł/m2)

2
-
57 m2
2018
15737708 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24889584 15737708 Do wynajęcia nowoczesny apartament, usytuowany w Gliwicach, w Centrum, przy ul. Kłodnickiej. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym apartamentowcu z windami. Mieszkanie o powierzchni 57 m2 skłąda się z przestronnego salonu z aneksem k...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 700 PLN (47 zł/m2)

2
-
57 m2
2018
15730221 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24773763 15730221 Super Oferta Comfort Plus Na wynajem wyjątkowy, komfortowy apartament 3 pokojowy o powierzchni 54m2 z szerokim balkonem i miejscem postojowym w hali podziemnej, znajdujący się na w prestiżowej części Gliwic, Łabędach przy ulicy Poezji. Nowoczesna ...